Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> POMOCY! [b]Partycja mi "znikneła"[/b]
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
POMOCY! [b]Partycja mi "znikneła"[/b]
PostWysłano: Niedziela, 12 Września 2004, 11:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Cygaro
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1600
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Poszukuje kogoś kto zna się na kompach albo zna kogoś kto się zna!
"Znikneła" mi partycja i może miało to przyczyne w wirze "W32.Jeefo"
-ale nie jestem pewien. Rano mi działała a potem siedziała siostra i starszy i może coś zrobili ale się nie przyznali sad.gif. Jak wchodze w partycje D wyskakuje mi "Dysk w stacji dysków D jest niesformatowany. czy chcesz sformatować go teraz?" Miałem 80 GB rzeczy które zbierałem od 6 lat. Jest możliwość odzyskania albo naprawienia tego?Prosze pisać na maila: Dzięki z góry!
/Zdesperowany z Rzeszowa [/u]
  
Mam ten sam problem z paryycją potrzebuje pomocy.
PostWysłano: Sobota, 12 Listopada 2005, 22:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
morfi
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5439
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Mam ten sam problem z paryycją potrzebuje pomocy.
Jak rozwiązałeś go w jakiś sposób napisz prosze jestem w strasznej desperacji miałem na tej partycji jakieś 5GB fotek ktore zbierałem przez 4 latai teraz to wszystko straciłem help.

morfi

  
Re: POMOCY! [b]Partycja mi "znikneła"[/b]
PostWysłano: Niedziela, 13 Listopada 2005, 18:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Cygaro
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1600
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Heyah no to tak Jaki masz ten dysk?? Jakie partycje? Co robiłeś przed tym jak partycja ci znikneła? Ile masz partycji? Kiedy ci się to stało?
  
POMOCY! [b]Partycja mi "znikneła"[/b]
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010