Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence??? Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence???
PostWysłano: Wtorek, 15 Listopada 2005, 00:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




anusia :
I jeszcze co do ironni, sarkazmu itp.: moim zdaniem to jest na swój sposób sympatyczne..
No i przecież w życiu nikt nie będzie głaskał i ciągle potakiwał jak coś powiesz, Anulo; czas sie tego nauczyć. Krytykę też trzeba przyjmować a nie fochować się... wink.gif

to tu co, tak sobie uprawialas paplu paplu?
  
Re: Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence???
PostWysłano: Wtorek, 15 Listopada 2005, 00:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




to ja :

to tu co, tak sobie uprawialas paplu paplu?


Nie "paplu paplu" tylko to była inna sytuacja! Bezgranicznie wielbiącego fana można skrytykować i jak mu się to nie podoba, to cóż... Nikt na siłę nie trzyma... Ale żeby już rzucać się do dziewczyny, która kulturalnie się o coś zapytała...???? Nie uważasz, że przesadzasz????? Innych krytykujesz, a może spojrzysz na siebie???
  
Re: Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence???
PostWysłano: Wtorek, 15 Listopada 2005, 02:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




to mialam jak to okreslilas "poglaskac" i masz tu dziecinko link jeden drugi trzeci, tlumaczenie ci zrobie, slowniczek, obrazek ci narysuje? przeciez wkleilam moim zdaniem calkiem porzadna interpretacje, ktora nawiasem mowiac znalazlam na pierwszej stronie jaka sie pojawia po wpisaniu w google "bigmouth strikes again", bez zadnych komentarzy czy uszczypliwosci wiec jak sie spytala o cos co wlasnie tam bylo wytlumaczone to zalozylam, ze jej niewiedza siega nawet glebiej. a swoja droga to zabawne, jak ashtray wytacza duzo ciezsze dziala niz ja /subtelnosc nie jest widac jej najmocniejsza strona/ i w najlepszym wypadku nikt nic nie powie ze co ona sobie mysli a w najgorszym wszyscy sie radosnie przylacza jak w topiku o adresach email. widac jesy uwazana za czloknicie paczki a w paczce zawsze razniej, nie? nawet jak sie kogos zjezdza, zawsze mozna sobie powiedziec ze to ktos inny zaczal i wszystko gra :]
  
Re: Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence???
PostWysłano: Wtorek, 15 Listopada 2005, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




No i świetna jest ta interpretacja piosenki, ale mam wrażenie, że korona Ci z głowy spada, jak cos tu zamieszczasz (link czy inne informacje).

No i pewnie, teraz będzie, że wszyscy tu się na Ciebie rzucają i Cię mają za wiedźmę czy kogo tam. Z mojej strony tak nie jest na pewno, po prostu mam wrażenie, że coś Cię drażni w fanach Placebo...
Odrobina ironii nie zaszkodzi od czasu do czasu (sama bywam sarkastyczna), ale nie za każdym razem.
  
Re: Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence???
PostWysłano: Wtorek, 15 Listopada 2005, 17:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eehem...
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4839
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




to ja :
coz, powiem tylko tyle ze akurat tu niewiele znajdziesz poza ochami i achami nt briana oczu, usteczek, kiecek, glosu i innych przymiotow
a może zacytujesz...? lol.gif tak to lubisz...
  
Re: Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence???
PostWysłano: Wtorek, 15 Listopada 2005, 18:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




anusia :
A za każde milsze słowo na jego temat prawie gryziesz przez monitor! o co Ci chodzi, to nie wiem...


No, nawet tych, którzy główkują nad tłumaczeniem lol.gif
  
Re: Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence???
PostWysłano: Wtorek, 15 Listopada 2005, 19:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




eehem... :
a może zacytujesz...? lol.gif tak to lubisz...

jak juz cos robie to porzadnie a nie mam az tyle wolnego czasu by zrobic odpowiednia kompilacje wink.gif wiec jestes skazana na siebie w tej kwestii choc zgodnie z panujacym tu trendem pewnie nie przepadasz za szukaniem odpowiedzi na nurtujace cie pytania. ale wy chichotliwe dziewczatka jestescie, na codzien tez sie tak bez przerwy chichracie? no chyba ze to objaw irytacji, to czeste zjawisko :]
  
Re: Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence???
PostWysłano: Wtorek, 15 Listopada 2005, 19:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




to ja :
ale wy chichotliwe dziewczatka jestescie, na co dzien tez sie tak bez przerwy chichracie?


Wiesz, śmiech to zdrowie.
  
Re: Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence???
PostWysłano: Wtorek, 15 Listopada 2005, 19:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




no to przynajmniej zdrowa bedziesz wink.gif
  
Re: Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence???
PostWysłano: Wtorek, 15 Listopada 2005, 19:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eehem...
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4839
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




chichotliwym dziewczątkiem nie jestem chociaż oczywiście nie mam nic przeciwko...nie zirytowałam się także...bo prawdę mówiąc czym lol.gif ??? lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence???
PostWysłano: Wtorek, 15 Listopada 2005, 19:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




to ja :

ale wy chichotliwe dziewczatka jestescie, na codzien tez sie tak bez przerwy chichracie?


A Ty na codzień też tak wszystkich "gryziesz"? wink.gif
  
Re: Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence???
PostWysłano: Wtorek, 15 Listopada 2005, 19:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
to ja
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4803
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif no nie wiem lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif

zbrukalam sama siebie

anusia :
A Ty na codzień też tak wszystkich "gryziesz"? wink.gif

ty jeszcze nie widzialas jak gryze wink.gif
  
Re: Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence???
PostWysłano: Wtorek, 15 Listopada 2005, 20:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




No patrzcie, niby taki off-topic, a ciągle pozostajemy w klimatach oralnych.

PS: Na co dzień piszemy, dziewczęta wink.gif
(ktoś tu musi czuwać)
  
Re: Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence???
PostWysłano: Wtorek, 15 Listopada 2005, 20:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eehem...
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4839
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




hehe no to będziesz miała kogo poprawiać bo mam taką przypadłość co się nazywa dysortografia a nie chce mi się ze słownikiem pisać :P
  
Re: Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence???
PostWysłano: Wtorek, 15 Listopada 2005, 20:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




eehem... :
no to będziesz miała kogo poprawiać


To będzie prawdziwy zaszczyt.
  
Re: Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence???
PostWysłano: Wtorek, 15 Listopada 2005, 21:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




amalie :

PS: Na co dzień piszemy, dziewczęta wink.gif
(ktoś tu musi czuwać)


O jaaa... Dla mnie to wstyd, tym bardziej, że najpierw napisałam dobrze, ale spojrzałam na post to ja i bezmyślnie poprawiłam... eusa_wall.gif
Przepraszam, że tak przeżywam, ale dla mnie to wstyd redface.gif redface.gif redface.gif redface.gif
  
Re: Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence???
PostWysłano: Wtorek, 15 Listopada 2005, 22:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amalie
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3815
Posty: 277


[ Osobista Galeria ]




I bardzo dobrze, ortografia królową nauk jest.
La la la.
Off-topic, off-topic, cudowny off-topic cool.gif
  
Re: Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence???
PostWysłano: Wtorek, 15 Listopada 2005, 23:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Jesteście niesamowite eusa_clap.gif.
Ale może już przestaniecie (się kłócić / sobie dogryzać), bo trochę to odbiega od tematu... który swoją drogą chyba już nikogo tutaj nie interesuje tongue.gif.
  
Re: Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence???
PostWysłano: Środa, 16 Listopada 2005, 00:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




Co do tematu, to to ja chyba już pięknie wszystko wyjaśniła wink.gif
  
Re: Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence???
PostWysłano: Środa, 07 Grudnia 2005, 23:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Wy się jeszcze to ja przejmujecie? :]
  
Bigmouth Strikes Again - o co chodzi w tej piosence???
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010