Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> wielowladza
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
wielowladza
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 18:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Forum Męski punkt widzenia moderowane jest przez kilka osób. Każda wielowładza rodzi chaos. Czy nie lepiej, żeby moderatorem była jednak, konkretna osoba? W tym przypadku jako moderator wpisany jest Klub Męskich Szowinistów. Nie każdy musi jednak wiedzieć, co oznacza skrót ,,KMS". Nie każdy też musi wiedzieć, jakie osoby się za tym skrótem kryją.
  
Re: <Berger> wielowladza
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 22:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Moim zdaniem najlepiej byłoby,aby jedno forum było moderowane przez jedna osobę,ale chyba to jest nie mozliwe nawet z fizycznego punktu widzenia.Nie wiem jak to wszystko wygląda ``od kuchni`` tak wiec moge sie mylić.

Cytat:
Nie każdy musi jednak wiedzieć, co oznacza skrót ,,KMS". Nie każdy też musi wiedzieć, jakie osoby się za tym skrótem kryją


to mozna znaleźć w ``Grupach``-kto szuka....

pozdrawiam serdecznie
  
Re: <szaman82> wielowladza
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 22:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




sam chciałem dołączyć do KMS i uwarzam że dobrze że jest kilku modelatorów... gdy w ruchu tyle postów :P
  
Re: <Krzysiek> wielowladza
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Września 2003, 22:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
dobrze że jest kilku modelatorów... gdy w ruchu tyle postów


właśnie to miałem na myśli pisząc,że jest to fizycznie nie mozliwe.Generalnie wolałbym jednego moderatora,ale przy bardziej obleganym forum potrzebnych jest dwóch a może nawet kilku.

pozdrawiam serdecznie
  
Re: <Berger> wielowladza
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 10:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Forum Męski punkt widzenia moderowane jest przez kilka osób.

To wiemy.

Każda wielowładza rodzi chaos.

Konkrety proszę.

Czy nie lepiej, żeby moderatorem była jednak, konkretna osoba?

Nie.

W tym przypadku jako moderator wpisany jest Klub Męskich Szowinistów. Nie każdy musi jednak wiedzieć, co oznacza skrót ,,KMS".

No bo nie musi, będzie chciał wiedzieć to zapyta, ale jak chcesz koniecznie to taka informacja się znajdzie. Przyznam się nawet że Twój post zdeterminował mnie nawet to wyłuszczenia w końcu zasad, tematyki i klimatu męskiego forum. (odpowiedni wątek niebawem)

Nie każdy też musi wiedzieć, jakie osoby się za tym skrótem kryją.

To akurat, już Ci wyłożył Szaman, więc nie będę się powtarzał.

PS. Byłbym Ci wdzięczny Krzychu, jakbyś wyłuszczył o co Ci dokładnie chodzi, bo przedstawione przez Ciebie argumenty, na ten czas w żaden sposób nie podważają celowości istnienia grupy moderów i jej liczebności.
  
Re: <Marek D.> wielowladza
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 10:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Przecież, kurka, dobrze wiesz o co mi chodzi, bo sam mnie tu odesłałeś z moimi uwagami! Chora jest sytuacja, gdy jeden moderator dopisuje do mojego postu z dowcipem jakiś mniej lub bardziej sensowny komentarz, a za chwilę drugi moder pisze kontrkomentarz. A ja mogę się zastanawiać, jak mam te komentarze traktować, bo mam prawo nie wiedzieć, kto jest moderatorem, a kto nie. Jeżeli natomiast mam na zielono wytłuszczone nicki: np. ,,Marek D.", ,,ulan", albo ,,Wujek Zed", wtedy wiem i wszystko jest jasne.
  
Re: <Berger> wielowladza
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 10:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Wlasnie dlatego takie sytuacje zachodzic juz nie beda...Co do sensownosc mojego komentarza juz ja umotywowalem i uwazam jakokolwiek dyskusje na ten temat za zbyteczna. Krzychu swoimi zalami probujesz wprowadzic wsrod KMS-u jakas niezdrowa sytuacje...
  
Re: <ulan> wielowladza
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 10:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jakimi znowu, k..., żalami?! Wkurzają mnie czyjeś bezsensowne uwagi i tyle, co tu mają żale do tego??? I nie imputuj mi tu jakiejś spiskowej teorii. Ale OK, kończę ten wątek.
  
Re: <Berger> wielowladza
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 10:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Zyjemy w wolnym kraju, nie podobaja ci sie moje uwagi, nie podoba Ci sie forum, przeniesi sie gdzie indziej. Mysle ze na deplu na meskim przyjmna cie z otwartymi ramionami crazy.gif
  
Re: <ulan> wielowladza
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 10:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Forum mi się podoba. Nie podobają mi się bezsensowne uwagi. Nie odpowiadaj. Żegnam się z tym wątkiem.
  
Re: <Berger> wielowladza
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 10:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Po pierwsze:
Pojawił się problem, trza bylo do mnie napisać.

Po drugie:
O problemie dowiedziałem się od Przemka i został on rozwiązany, natychmiast. I mam nadzieje, że włażenie sobie moderów w kompetencje nie będzie już miało miejsca.

Po trzecie:
Krzychu i Przemku trzymajcie emocje na wodzy, rodzina powinna trzymać się w kupie...

Po czwarte:
Wszystkie dodatkowe uwagi i informacje, przykleję niebawem i mam nadzieje że nie będzie już nieporozumień.
  
Re: <ulan> wielowladza
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 13:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




Ulan muszę gwizdnąć z podziwem :-|
Zgadzam się z Bergerem i rozumiem jego argumentację, za to Twoje zdolności doprowadzania do irytacji wydają sie niebezpiecznie duże...
  
Re: <Nikos> wielowladza
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Kurde, dajcie już spokój bo się deplowo robi... crazy.gif
  
Re: <Nikos> wielowladza
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 16:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




To niech Ci sie dalej wydaja doubt.gif. Napisalem tylko, ze nie podobal mi sie dowcip ktory zamiescil Berger. Nic wiecej, zamiescilem wlasna opinie i tyle. Rozumiem, moglby miec zal gdybym wycial ten dowcip, ewentualnie calego posta, ba na prosbe umotywowalem swoja decyzje w osobnym poscie.Ponaddto nie mowie ze moderator jest osoba nieomylna, natomiast jego decyzje sa nieodwolalne. Mozliwe, ze zareagowalem zbyt ostro, w kazdym razie uwazam ze ten dowcip nie byl na poziomie, nie byl nawet smieszny.Moje oceny sa subiektywne, co jest oczywiste, jednakze to Marek D. albo EDDY moga mi odebrac moderacje, a nie wy, wiec prosze wszelkie zale wylewac do nich a nie na forum publicznym. Racz wacpan zapoznac sie dokladnie z zaistniala sytuacja zanim sady wydasz.


Dziekuje bardzo za uwage
  
Re: wielowladza
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 09:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




ulan :
To niech Ci sie dalej wydaja doubt.gif. Napisalem tylko, ze nie podobal mi sie dowcip ktory zamiescil Berger. Nic wiecej, zamiescilem wlasna opinie i tyle. Rozumiem, moglby miec zal gdybym wycial ten dowcip, ewentualnie calego posta, ba na prosbe umotywowalem swoja decyzje w osobnym poscie.

Tylko że nie o tym jest wątek Bergera :-)

Cytat:
Ponaddto nie mowie ze moderator jest osoba nieomylna, natomiast jego decyzje sa nieodwolalne. Mozliwe, ze zareagowalem zbyt ostro, w kazdym razie uwazam ze ten dowcip nie byl na poziomie, nie byl nawet smieszny.

Przecież Bergerowi nie chodziło o Twoją reakcję czy opinię a fakt pisania przez parę osób pod jednym nickiem :-)

Cytat:
Moje oceny sa subiektywne, co jest oczywiste, jednakze to Marek D. albo EDDY moga mi odebrac moderacje, a nie wy, wiec prosze wszelkie zale wylewac do nich a nie na forum publicznym. Racz wacpan zapoznac sie dokladnie z zaistniala sytuacja zanim sady wydasz.

ja mam tak trochę wrażenie "uderz w stół" :-)

dobra Marku przychylam się do Twojej propozycji EOT
  
wielowladza
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010