Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> Rozdzielenie sygnału
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Rozdzielenie sygnału
PostWysłano: Wtorek, 22 Listopada 2005, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Amper
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5483
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam. Może na wstępie napisze jak mam wszystko skonfigurowane a potem opisze w czym problem. No więc mam internet w Neostradzie który jest podłączony do komputera z Win XP, z tego komputera z sieciówki kabel idzie do Hub'a a z niego do dwóch innych komputerów (również z WinXP). Moje pytanie jest takie : Czy jest możliwość (bez dokupowania Rootera) rozdzielenia tego sygnału po równo ? bo jest tak że jak na jednym kompie coś się ściąga to obciąża to internet na drugim. także czy można podzielić ten sygnał równo bądź może nadać jakoś priorytet żeby np jak ktoś chce korzystać z WWW to wtedy spowalnia automatycznie ściąganie ? z góry dziękuje za odpowiedź.
  
Re: Rozdzielenie sygnału
PostWysłano: Wtorek, 22 Listopada 2005, 20:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vito
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4269
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Witam nie wiem czy dobrze trafiłem ale mam następujące pytanie potrzebuję namiary na jakiś program który służy do podłączenia kompa z anteną satelitarną słyszałem gdzieś że jest taka możliwość,dajcie mi znać z góry wielkie dzięki smile.gif
  
Re: Rozdzielenie sygnału
PostWysłano: Sobota, 26 Listopada 2005, 04:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




//Amper
pod linuxem nie byloby problemu. Pod windowsem nikt tego nie robi. Sa programy o wiekszych mozliwosciach routingu niz oferuje windows typu winroute pro, ale QoSa raczej nie maja.

//vito
podlaczasz cos do czegos lub laczysz cos z czyms...
nie wazne, ktore z tych zadan chcesz wykonac do obu potrzebujesz kabel a nie program
  
Rozdzielenie sygnału
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010