Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> Azureus
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Azureus
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Listopada 2005, 20:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bng123
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5491
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Mam problem z programem Azureus. Bardzo rzadko udaje mi się coś ściągnąć. Gdy chcę pobrać jakiś torrent widzę, że jest kilku użytkowników zarówno z pełnym plikiem, jak i z jego częścią, lecz komputer się z nimi nie łączy (cały czas są oczekujący, wyświetleni w nawiasie). Podejrzewam, że jest to spowodowane tym, że ciągle mam błąd NAT i nie potrafię go usunąć. Niezależnie, który port wybiorę wyświetla mi "Błąd NAT". Mam internet radiowy i nie mam zewnętrznego IP. Nie wiem też jakie porty mam otwarte. Jak to sprawdzić? Niech ktoś pomoże, bo pobranie czegokolwiek jest strasznie frustrujące.
  
Re: <bng123> Azureus
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Listopada 2005, 22:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




skoro masz radio do
admin obcial to na pewno i bez wzgledu co bys nie robil
i tak sie nie dopchasz

odezwij sie do admina moze mozna dokupic zew ip
albo w sieci macie serwer z tym czego szukasz
  
Re: Azureus
PostWysłano: Wtorek, 29 Listopada 2005, 16:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bng123
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5491
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Czy zewnętrzne IP na pewno rozwiąże ten problem? Bo ne jest to duży koszt, chyba 5zł na miesiąc.
  
Re: <bng123> Azureus
PostWysłano: Wtorek, 29 Listopada 2005, 19:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




powtarzam ze to zalazy od admina
zapytaj go
ale na 95 % tak
pamietaj tylko o tym ze jako zew bedziesz bardzie podatny na wszelkie ataki internetowe
admin cie nie bedzie juz chronil
a skoro nie jestes biegly w komputerach
to zaopatrz sie WCZESNIEJ w dobry firewall i antywirus
  
Re: <J@ger> Azureus
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 19:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




absolutnie przypadkowo posprzatalem i skasowalem te 3 blizniacze posty
  
Azureus
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010