Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Kobiecy post ;)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Kobiecy post ;)
PostWysłano: Piątek, 25 Listopada 2005, 16:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Dziś w ramach elwugieowej nudy postanowiłam podzielić się swymi osobistymi, bo kobiecymi skojarzeniami dotyczącymi komunikacji via net czyli przeróżnych forum, GG, czatów, e-maili, etc. I od razu pytanie. Jak odbieracie tych wszystkich mężczyzn, którzy nie robią literówek, nierównych odstępów pomiędzy wyrazami, poprawnie wstawiają każdą emotikonkę i dociskają alt przy każdym znaku, który ma być polski? Ja w momencie netowego obcowania z takim osobnikiem zaczynam mieć poważne wątpliwości, czy aby na pewno jest to normalny facet z rozwiązanymi sznurowadłami, zdolny przebrać się za ptaka z Ulicy Sezamkowej, byle tylko wywołać uśmiech na twarzy swej ewki-marchewki. A może to maminsynek z dożelowanym przedziałkiem na boku głowy, dopiętymi do czoła guziczkami i co gorsza umalowanymi paznokciami, które podobno sprawiają, że czuje się wszemwobecnym bożyszczem...
Jednak to nie wszystko, bo istnieje też coś takiego jak udawana spontaniczność grubymi witkami szyta. Ale my się nie damy...

Z kolei nasze niechlujstwo w nadawaniu treści ma z pewnością związek z tym, że mamy rozmazaną szminkę i przypalamy kotlety, prawda?

O zdanie w tym topicu pytam oczywiście Panów.


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Piątek, 25 Listopada 2005, 19:37, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Kobiecy post ;)
PostWysłano: Piątek, 25 Listopada 2005, 16:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
O zdanie w tym topicu pytam oczywiście Panów.


LWG, czyzbys sie czula w towarzystwie Panow lepiej, ze tak permanentnie stronisz od babskiego??? confused.gif
  
Re: Kobiecy post ;)
PostWysłano: Piątek, 25 Listopada 2005, 17:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Tak, nawet płeć chyba z tej okazji zmienię, ale skończmy już ten off-topic. shock.gif
  
Re: Kobiecy post ;)
PostWysłano: Sobota, 26 Listopada 2005, 15:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Ale o csssooo chooziii? eusa_eh.gif
  
Re: Kobiecy post ;)
PostWysłano: Sobota, 26 Listopada 2005, 20:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




O tą cholerną jesień. eusa_sick.gif
  
Re: Kobiecy post ;)
PostWysłano: Niedziela, 27 Listopada 2005, 14:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cezar
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4560
Posty: 733


[ Osobista Galeria ]




Oj hyba na prawde o jesien hodzi! wink.gif

Tym postem zaskoczyłaś mnie LWG!
W sumie to zaskoczyłaś i nie zaskoczyłaś! Zależy o co chodzi, jak to Grusia napisała!
Bo jeśli Ty tak na poważnie - to hmmm.... chyba naprawdę jesień pomieszała niźle!
Nie zaskoczyło mnie to natomiast, bo coś mi to bardziej na prowokację wygląda, a w tym LWG jest mistrzem świata wink.gif
  
Re: Kobiecy post ;)
PostWysłano: Niedziela, 27 Listopada 2005, 14:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Postanowiłam podejść na serio do zadanego tematu wink.gif
Co do nie strzelania błędów w internecie: sądzę, że przez to wyraża się niejaki szacunek wobec osoby, z którą dany osobnik [ wink.gif ] pisze. Śmieszna sprawa, bo jeśli chodzi poprawność i estetykę na gg, od razu przyszedł mi na myśl Berger lol.gif Przylizanej fryzury chyba nie ma wink.gif Myślę, że chce pisaniem z dużej litery każdego wyrażenia [nawet "No" czy "Tak"] podkreślić, że tak jest ładnie i tak mu się podoba. Żadnych podtekstów, ukrytych znaczeń, nadinterpretacji. Za to ja na gg piszę raczej niedbale, bo prędko. Np. na okrągło wklikuje mi się "isę" zamiast "się". Tym samym nie wymagam prześlicznej formy, braku literówek, które popełniam często [kiedyś chciałam pożyczyć od kumpla ćwiczenia z "nagola", zamiast "angola" biggrin.gif ]. Ale nie zdzierżam, gdy ktoś, zadając pytanie, stawia za tym miliard znaków zapytania - dociera do mnie, jak zobaczę 1-3, po co aż tyle? eusa_eh.gif
Za to pisanie na forum albo maili [bąrdź też pm smile.gif ]... Tutaj staram się nie strzalać byków. Maile i pm sprawdzam po dwa razy, szukając błędów, literówek, brakujących ogonków przy "ą" itp. Chce pokazać, że szanuję ludzi, z którymi piszę i pragnę, aby jak najmniej problemów mieli z odczytaniem.
  
Re: Kobiecy post ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Listopada 2005, 11:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Należę do osób, które bardzo dużą uwagę przykładają do formy. Treść jest oczywiście najważniejsza, ale nie zmienia to dla mnie faktu, iż to, jak piszę ma wpływ na potencjalnych czytelników. Z wykształcenia jestem nauczycielką, więc choćby z tego powodu wink.gif wypadałoby zwracać baczną uwagę na ortografię, stylistykę, interpunkcję, itp., itd.

Wiem, że obecne czasy i przyspieszony tryb porozumiewania się ma na celu zaoszczędzenie naszych, jakże cennych, minut, ale czasami niektórzy naprawdę przesadzają w tej oszczędności. Samej również zdarza mi się popełniać błędy, ale nie wynikają one z niewiedzy, ale raczej z pośpiechu, niedopatrzenia, czy nieuwagi.

Strasznie denerwuje mnie, żeby nie powiedzieć, że do szału doprowadza mnie, bylejokość i niedbalstwo. XXI wiek należy do komputerów, ale nie zapominajmy ile radości może dostarczać obcowanie z książką, odręcznie napisanym listem, a nie tylko stukanie w klawiaturę na Gadu-Gadu, czy SMS-y lub maile.

Pozdrawiam wszystkich - tych piszących poprawnie i tych niepoprawnych, życząc tym drugim jak najwięcej motywacji do odnalezienia radości w pięknie słowa pisanego smile.gif
  
Re: <little_wild_girl> Kobiecy post ;)
PostWysłano: Wtorek, 29 Listopada 2005, 12:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




No cóż, kiedyś musi przyjść ta chwila. Zostałem rozszyfrowany. Nawet ten mój lakier na włosach został zauważony(a psikałem tak dyskretnie). Czuję się tylko zdziwiony tym lakierem do paznokci. Może żeczywiście przegapiłem sprawę. Musze spróbować (najpierw paznokcie u nóg bym mógł ocenić, czy mi sie spodoba). wink.gif .

A nie wydaje Ci się, ze to kwestia przyzwyczajenia i charakteru? I nie świadczy to o braku fantazji. Czy ktoś, kto potyka sie o własne nogi (nie zawiązane buty), to na pewno ktoś z fantazją?
  
Re: Kobiecy post ;)
PostWysłano: Wtorek, 29 Listopada 2005, 13:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Tak, bo skupia się na twórczości i nie marnuje energii na zamartwianie się tym, czy przegapił sprawę z rz w żeczywiście, etc. cool.gif
  
Re: Kobiecy post ;)
PostWysłano: Wtorek, 29 Listopada 2005, 15:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Rzeczywiście wink.gif

Opierasz się na konkretnej osobie/osobach, prawda?
  
Kobiecy post ;)
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010