Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Depeche Mode -> Drugi i trzeci koncert w Polsce !!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Drugi i trzeci koncert w Polsce !!
PostWysłano: Sobota, 10 Września 2005, 20:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




2005-09-09 >KOLEJNE KONCERTY W POLSCE!

Z informacji jakie uzyskaliśmy podczas wizyty grupy w Berlinie od osób zbliżonych do managementu, wynika, iż szykuje się drugi koncert w katowickim Spodku 15 marca 2006 roku. Agencja Odyssey obecnie jest na etapie rozmów. Sprzedaż pierwszego koncertu zaskoczyła wszystkich (bilety rozeszły się bardzo szybko) i agencja poszła za ciosem. Obecnie sprzedaż biletów na pierwszy koncert jest na finiszu. Czasami pojawiają się jeszcze bilety w internecie. Więcej szczegółów na temat biletów: www.depechemode-forum.pl/viewtopic.php?t=4167

Natomiast najprawdopodobniej w czerwcu w Warszawie na stadionie Legii odbędzie się trzeci koncert. Organizatorem miałaby być znana nam już Agencja Viva Art Music. Poprzedni koncert na Służewcu w 2001 roku odbył się w ramach TPSA Music & Film Festival. Niestety ta informacja jest wciąż niepotwierdzona.
  
Re: Drugi i trzeci koncert w Polsce !!
PostWysłano: Sobota, 10 Września 2005, 22:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Stalówka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3507
Posty: 88


[ Osobista Galeria ]




Dobra sprawa,jesli mialbym taka mozliwosc to chetnie zostane w Katowicach na drugi koncert,ale to nie jest pewne choc bardzo bym chcial,ale moze tez udaloby sie pojechac do Wawy.Tak czy inaczej bilet na koncert 14 marca juz mam i jesli wszystko bedzie dobrze to bede na co najmniej jednym koncercie.U2 mogliby zrobic dwa na Slaskim:P
  
Re: <Stalówka> Drugi i trzeci koncert w Polsce !!
PostWysłano: Niedziela, 11 Września 2005, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




ja prędzej wybrałbym sie na warszawski koncert, mam czas zeby uzbierac kase, pozatym koncert na stadionie. Na drugie Katowice raczej sie nie wyrobie - kasa :(
pozatym kumpel napisał mi ze rozmawial z odysejem i szanse na drugi koncert w Spdku sa marne.
  
Re: <Max> Drugi i trzeci koncert w Polsce !!
PostWysłano: Piątek, 02 Grudnia 2005, 21:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jacspy
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4759
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




będzie drugi koncert
09.06.2005 Warszawa - Stadion Legii

już mozna zamawiać bilety http://www.odyssey.pl/
  
Re: Drugi i trzeci koncert w Polsce !!
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 00:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Grobek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4761
Posty: 38


[ Osobista Galeria ]




Bilety juz zamowione!!Nie moge sie doczekac!!
  
Re: <Grobek> Drugi i trzeci koncert w Polsce !!
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 13:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
PJAY
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4558
Posty: 42


[ Osobista Galeria ]




Drugi koncert w POLSCE rewelacja smile.gif ale......

Organizator koncertu chyba nie pomyślał i daje d*** ( odyssey ) zly.gif confused.gif chyba tylko idzie na ilość nie na jakości potencjalnych klientów traktuje nie powiem jak.......... !! Czy to aż tak trudno wprowadzić sprzedaż biletów z podziałem na płytę, sektory i miejsca ( tak jak to było w przypadku Spodka czy U2 Chorzów) Jak tak to ma wyglądać ( bilety po 198 sektor lub płyta, 270 trybuna zadaszona oraz 660 VIP [cena z kosmosu chyba i stosunek cena/jakoś NIEPOROZUMIENIE] ) to przed koncertem będzie JEDNA WIELKA WOLNA AMERYKANKA BY ZAJĄĆ CO LEPSZE MIEJSCA !! confused.gif Mam nadzieję, że coś się zmieni w tym temacie bo rezerwowac bilety można już do wczoraj. Mam dylemat, bo super będzie zobaczyc chłopaków drugi raz na żywo smile.gif , czy czekać na sprzedaż biletów przez sieć ticketpro do 19 grudnia czy rezerwować niewiadomo co na odyssey. Mam tylko nadzieję, że za kilka dni będzie wiadomo więcej bo na razie jest jeden wielki CHAOS.

Pozdrawiam
  
Re: <PJAY> Drugi i trzeci koncert w Polsce !!
PostWysłano: Niedziela, 11 Grudnia 2005, 11:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




ja na razie nie zamawiam biletu na Wawę, po pierwsze ceny, po drugie Polska gra wtedy z Ekwadorem;) a tak na poważnie to być może ze pojade drugi raz na DM bilety powinny byc jeszcze, wielu fanow rezygnuje z Wawy na rzecz np Bratysławy gdzie bilety kosztują 90zł !! także chyba tickety się nie rozpłyną w miesiac.
  
Re: Drugi i trzeci koncert w Polsce !!
PostWysłano: Czwartek, 15 Grudnia 2005, 11:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3562
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




Słuchajcie, a nie dałoby rady przesunąć tego koncertu na dzień wcześniej albo dzień poźniej ???? Czy zespół gra w tych dniach jakieś koncerty??? Przecież to by było w interesie wszystkich!
Na kilka tygodni, a potem dni przed Mudialem zrobi sie taki szum medialny, tyle sie będzie wszędzie mówić , pisać , oglądać o Mistrzostwach i wystepie Polaków, że naprawdę nie będzie wypadało nie obejrzeć tego meczu. Tym bardziej , że to będzie nasz pierwszy mecz i do tego bedzie to dzień rozpoczęcia mistrzostw. Będzie tu przecież jeszcze drugi mecz Niemcy - Kostaryka. Zawsze pierwszy mecz mistrzostw jest ważny, przechodzi on zawsze do historii.
TEGO DNIA BĘDĄ WIĘC 2 BARDZO WAŻNE MECZE. I nie mówcie mi , że nie odbije sie to na frekwencji. Odbije sie i to bardzo. Może nie przyjść i połowa osób, która normalnie by przyszła. Drogie bilety i jeszcze możliwośc alternatywnej rozrywki - to nie przyciągnie tłumów! Ja sam choć miałbym blisko na koncert to bardzo sie zastanawiam co robić!
DLATEGO APELOWAŁBYM O JAKIEŚ DZIAŁANIE WZGLĘDEM ODYSSEY, PÓKI JESZCZE JEST CZAS NA ZMIANĘ TERMINU. A zespół pewnie też wolałby obejrzec sobie mecz otwarcia niż grać kolejny koncert.
  
Re: Drugi i trzeci koncert w Polsce !!
PostWysłano: Niedziela, 15 Stycznia 2006, 03:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SarS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5786
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




z tą Warszawą to jest jeden wielki śmiech na sali - bilety vip za 660 zł, na płyte za 198 zł! Odyssey nie ma litości dla ludzi. Mimo to i tak warszawski koncert już się prawie wyprzedaje (pare tysięcy biletów jeszcze tam jest do kupienia)
no coż 14 marca będe na pewno, a czy 9 czerwca zobacze jeszcze
  
Drugi i trzeci koncert w Polsce !!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Depeche Mode

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010