Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Wszystko o nowym albumie Idź do strony 1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Jak myślisz - kiedy doczekamy się nowego albumu U2?
a) w 2007r.
18%
 18%  [8]
b) w 2008r.
63%
 63%  [28]
c) w 2009r.
11%
 11%  [5]
d) jeszcze później
2%
 2%  [1]
e) nie doczekamy się
4%
 4%  [2]
Wszystkich Głosów : 44

Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2005, 13:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
robak
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4790
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




Nie, nie. Nie twierdze, ze wszystko co zrobia musi nam sie podobac. [Aczkolwiek mi sie podoba:P] Po prostu moim zdaniem byloby to swoistego rodzaju smaczkiem.. i naprawde nie wyobrazam sobie, aby to nie wypalilo. Jednak faktycznie zespol raczej nie jest przekonany do tego rodzaju nagrania, podobnie jak Wy. Zatem nie pozostaje nam nic jak czekac na ten 12sty krazek :D Kurde, ja nie moge sie doczekac DVD z VertigoTour..
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2005, 20:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marchef
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3799
Posty: 165


[ Osobista Galeria ]




a mnie się marzy powrót do przeszłości, do pierwszych nagrań zespołu (w jakiejś recenzji czytałam że HTDAAB jest takim powrotem [?]) i takiej nieprofesjonalnej dzikości eusa_eh.gif wink.gif

cóż marzenia...
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 22:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Odświeżę jeden z moich ulubionych tematów - dotyczący kolejnego albumu U2 biggrin.gif

Podobno z obszernego wywiadu z Bono w brytyjskim magazynie Q można wywnioskować, że nowy album może pojawić się już w 2006 roku...
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 22:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :
Podobno z obszernego wywiadu z Bono w brytyjskim magazynie Q można wywnioskować, że nowy album może pojawić się już w 2006 roku...



wow byłoby super smile.gif , nie chciałabym czekać kolejne ileśtam lat wink.gif no ale jesli jednak trzeba bedzie to trudno...czego sie nie robi dla U2 crazy.gif
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 22:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sania
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5503
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




troszkę więcej na ten temat na www.atu2.com smile.gif
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 23:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




sania :
troszkę więcej na ten temat na www.atu2.com smile.gif


Dzięki Sania! wink.gif Takie rzeczy bardzo działają na moją chorą wyobraźnię biggrin.gif

Czy jest to realne? Moim zdaniem tak, ale wtedy gdy zespół zdecyduje się na wydanie albumu z utworami, które nie zmieściły się na HTDAAB - jakiego formatu mogą to być kawałki może wskazywać przykład Mercy. Podobno mają to być bardziej ostre kawałki, które nie zmieściły się na ostatnią płytę.

Zespół ma wolne w styczniu, później po 4 leg Vertgigo Tour, gdzieś w kwietniu - jest więc czas na dogranie utworów w studio. A w lipcu kontynuacja trasy - coś w stylu ZOO TV po wydaniu Zooropy. Taki rozwój wypadków byłby piękny - wiadomo, że trasa musiałby wrócić do Europy - dużo się mówi o Holandii. Pojawiają się plotki o stadionowych koncertach w USA latem następnego roku - nie wracaliby chyba po raz kolejny do Ameryki ze zgranym już materiałem. W USA raczej w ten spoób nie wypełniliby stadionów. A w ten letni terminarz możnaby również wcisnąc jakiś koncert w Polsce drunken_smilie.gif
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 23:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piha77
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5416
Posty: 80


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :
[..]
Zespół ma wolne w styczniu, później po 4 leg Vertgigo Tour, gdzieś w kwietniu - jest więc czas na dogranie utworów w studio. A w lipcu kontynuacja trasy - coś w stylu ZOO TV po wydaniu Zooropy. Taki rozwój wypadków byłby piękny - wiadomo, że trasa musiałby wrócić do Europy...


O tym samym pomyślałem...mam przeczucie, że następny album to będzie naprawdę "mocna" rzecz. biggrin.gif
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Sobota, 03 Grudnia 2005, 23:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :
[..]



Dzięki Sania! wink.gif Takie rzeczy bardzo działają na moją chorą wyobraźnię biggrin.gif

Czy jest to realne? Moim zdaniem tak, ale wtedy gdy zespół zdecyduje się na wydanie albumu z utworami, które nie zmieściły się na HTDAAB - jakiego formatu mogą to być kawałki może wskazywać przykład Mercy. Podobno mają to być bardziej ostre kawałki, które nie zmieściły się na ostatnią płytę.

Zespół ma wolne w styczniu, później po 4 leg Vertgigo Tour, gdzieś w kwietniu - jest więc czas na dogranie utworów w studio. A w lipcu kontynuacja trasy - coś w stylu ZOO TV po wydaniu Zooropy. Taki rozwój wypadków byłby piękny - wiadomo, że trasa musiałby wrócić do Europy - dużo się mówi o Holandii. Pojawiają się plotki o stadionowych koncertach w USA latem następnego roku - nie wracaliby chyba po raz kolejny do Ameryki ze zgranym już materiałem. W USA raczej w ten spoób nie wypełniliby stadionów. A w ten letni terminarz możnaby również wcisnąc jakiś koncert w Polsce drunken_smilie.gif



To bardzo prawdopodobne,Bono w jakims wywiadzie chwalil sie ze chca szybko wydac nowy album!
wink.gif
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Niedziela, 25 Grudnia 2005, 16:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Od pewnego czasu intensywnie myślę, co może zaproponować nam zespól na kolejnym albumie. W swojej karierze przemierzali już rózne obszary muzyczne, więc będzie im ciężko nagrać coś żeby nie być posądzanym o wtórność.

Niestety nie możemy liczyć na taką sytuację jak przy Achtung Baby, gdy zespół odciął się od świata i wyjechał szukając nowych inspiracji. Jest przecież działalność Bono z której raczej nie zrezygnuje.

Jesetm wielkim zwolennikiem stylu zaprezentowanego na HTDAAB i ATYCLB jednak przy kolejnym albumie oczekuje jakiegoś gwałtowniejszego zwrotu - tylko przynam nie mam pojęcia w jakim kierunku mogłoby to pójść.

Szansą na nagranie albumu z oryginalnym brzmieniem jest według mnie zdecydowanie się na powtórzenie manewru z ZOO TV i wydanie płyty tworzonej w trasie. Album miałby wtedy bardziej surowy charakter i nie byłoby czasu na jego dopracowanie i "wygladzenie".

Jeśli chłopaki nie zdecydują się na to może dobym wyjściem byłoby gdyby Bono dał więcej swobody pozostałym chłopakom (a głownie chodzi mi o Egde'a) przy tworzeniu nowego albumu. Chyba, że Bono będzie potrafił jednak odsunąć swoją działalność polityczną na drugi plan.

Myślę, że dla zespołu nadchodzi ostatni czas na podjęcie ryzyka i zrobienie czegoś eksperymetalnego i przełomowego. Muszą to zrobić zanim dotknie ich syndrom Rolling Stones'ów - może nadal będą świetni ale już raczej bez ambicji wytyczania nowych muzycznych trendów...

Myślę, że przyszedł też czas na płytę, która wychodziłaby w swej tematyce poza ten intymny świat wykreowany w ATYCLB i HTDAAB.

Tylko jednego jestem pewny - kolejny album znowu nas zaskoczy smile.gif
  
Re: <Atomic_Mario> 12 album studyjny U2
PostWysłano: Niedziela, 25 Grudnia 2005, 17:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Jak wspominał w którymś z wywiadów Bonias, nowa płyta będzie oparta o grę Larry'ego i Edge'a.
No ale wiecie, Bono już nie jedno mówił...
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Niedziela, 25 Grudnia 2005, 17:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Max :
Jak wspominał w którymś z wywiadów Bonias, nowa płyta będzie oparta o grę Larry'ego i Edge'a.
No ale wiecie, Bono już nie jedno mówił...


Oby jednak tym razem nie mijał się z prawdą... To chyba oznaczałoby ostrzejszy charakter płyty. Chociaż wydanie plyty w 2006r. jest mało prawdopodobne to ja wolę żyć złudzeniami smile.gif A zresztą Bono przecież mówił, że płyta w przyszłym roku będzie! lol.gif
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Niedziela, 25 Grudnia 2005, 17:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




Ja to chcialbym cos w stylu POP no i POPMART 2 brzmialoby naprawde niezle cool.gif
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Niedziela, 25 Grudnia 2005, 17:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Koziol :
Ja to chcialbym cos w stylu POP no i POPMART 2 brzmialoby naprawde niezle cool.gif


Chociaż kocham Popa i PopMart to żadnych powtórek z rozrywki bym nie chciał. Mam nadzieję, że szaleńcze pomysły o ponownym nagraniu Popa również wyparowały już z boniasiowej głowki...
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Niedziela, 25 Grudnia 2005, 17:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Aragorn
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5650
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




Ja to bym chciał żeby chłopaki poszły w strone ostrzejszych i surowszych brzmień albo odpłyneli w klimatach mysterious ways albo fast cars, to byłoby coś nowego, kto wie może przyćmiło by Achtung Baby chociaż wiem że to karkołomna opinia. Myśle że taka płyta ponownie zmieniłaby oblicze zespołu i udowodniłaby że zespół sie nie skończył i rock nie umarł.
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Niedziela, 25 Grudnia 2005, 17:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Ostrzej=super ;P
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Niedziela, 25 Grudnia 2005, 18:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




Hmm nie wiadomo czym nas chlopaki zaskocza ale mysle ze bedzie to mile zaskoczenia wink.gif czy POP czy cos nowego mysle ze bedziemy sie cieszyc biggrin.gif
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Niedziela, 25 Grudnia 2005, 18:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




nowy album? troche ostrych riffów z AB, trochę "melodyjności" (nie wiem czy istnieje cos takiego wink.gif ) z TJT, trochę młodzieńczego buntu rodem z War... trochę szaleństwa z Pop'a, trochę energii z R&H... trochę prostoty z ATYCLB (prostoty, nie prostactwa!!! wink.gif )


zmiksowac pod okiem B. Eno i wydac w 2006r smile.gif


a propos, jak myslicie, jak mogłaby sie nazywac nowa płyta?
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Niedziela, 25 Grudnia 2005, 18:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




kmnd_rybnik :


a propos, jak myslicie, jak mogłaby sie nazywac nowa płyta?


Oby troszkę krócej niż jej poprzedniczki tongue.gif
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Niedziela, 25 Grudnia 2005, 19:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :
[..]


Oby troszkę krócej niż jej poprzedniczki tongue.gif


lol.gif lol.gif lol.gif oj co prawda to prawda. czasem rozmawiam z kolezankami o U2, HTDAAB i wciaz musze mowic "How to dismantle an atomic bomb"... How to dismantle an atomic bomb, How to dismantle an atomic bomb, How to dismantle an atomic bomb, How to dismantle an atomic bomb, How to dismantle an atomic bomb, How to dismantle an atomic bomb biggrin.gif

oj ale mi sie marzy taka plytka oparta na grze Pana Gitarzysty i Pana Perkusisty... biggrin.gif
  
Re: 12 album studyjny U2
PostWysłano: Niedziela, 25 Grudnia 2005, 20:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




To nie wygodniej raz powiedzieć "How to dismantle an atomic bomb", a potem to już "hytydaab"[napisane fonetycznie]? biggrin.gif
  
Wszystko o nowym albumie
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 3 z 27  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010