Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> Gry Wszechczasów Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <AlienbrateK> Gry Wszechczasów
PostWysłano: Wtorek, 04 Października 2005, 18:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anchois
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3454
Posty: 440


[ Osobista Galeria ]




HEROES OF MIGHT AND MAGIC 3!!! biggrin.gif Dwójka i Jedynka zbyt archaiczne, czwórka to już jednak nie to samo.. Ale HOMM3..! Ach, ileż wieczorów przy niej spędziłam, chlip <nostalgia>
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Wtorek, 04 Października 2005, 19:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
FuKs
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1182
Posty: 257


[ Osobista Galeria ]




a czy ktos tutaj kojarzy gry z serii Thief?
dla mnie czesc 1 i 2 wymiatały.
teraz leci do mnie Thief III: Deadly Shadows [kupione za 8 zł na allegro]

;)
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 14:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Delest
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5553
Posty: 43


[ Osobista Galeria ]




Bazdury ma racje można wymieniać w nieskończoność ale jedna z lepszych gier dla mnie to Call of Duty smile.gif smile.gif smile.gif :):)
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 14:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Delest
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5553
Posty: 43


[ Osobista Galeria ]




Ej FuKs ja myśle że ten banan co tańczy to banan Chkita(wiesz Czikita):) :) biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif biggrin.gif
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 15:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




W sumie się nie znam aż tak na bananach, ale mnie to bardziej na Chipitę (wiesz, Czipitę) wygląda. redface.gif
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Piątek, 09 Grudnia 2005, 22:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
FuKs
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1182
Posty: 257


[ Osobista Galeria ]




w sumie to ja tez sie nie znam
ale.. http://img76.imageshack.us/img76/9881/fuks2xx.png
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 28 Stycznia 2006, 12:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




Po tak długim czasie nadal mogę powiedzieć że SC jest najlepszy a co najlepsze w tym całym interesie ciągle popularny, u mnie na sieci ostnio znowu wszyscy graja w SC :) 3mać tak dalej:)


Pozdrawiam
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Wtorek, 14 Lutego 2006, 21:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Ha...
Widze tu kika osób z forum U2..

Najlepsze gry wszechczasów - Top 10 (kolejnosc przypadkowa, wybor subiektywny)

1. Another World - jezu...to były czasy. Gralem w to jeszcze na Amidze, a potem udzielalem wskazowek kumplom z ciasniejsza łepetyną. Koncówka tej gierki to majstersztyk. Teraz gram w 2 czesc -Heart Of Alien

2. Seria Gabriel Knight - super przygodówka. Niezly klimat - jedna z niewielu gierek dla starszego odbiorcy.

3. Fallout - nie przepadam szczegolnie za RPG ale ta seria wgniotla mnie w fotel. Wiele dni wycietych z zyciorysu, poprostu nie moglem sie oderwac...

4. Prince Of Persja - jedna z pierwszych gier w jakie gralem. Bezsprzecznie klasyka platformówkek.

5. Civilization 2 - synteza strategii i gry ekonomicznej. Jednym slowem symulacja procesów zachodzacych w panstwie. Znowumusze powiedziec ze nie jestem fanem tego gatunku ale ta gra to cudo.

6. Warcraft 2 - Chyba pierwszy porzadny RTS z prawdziwego zdarzenie. Niby nic wielkiego a wciagalo. Do dzis wracam do tego tytulu - skonczylem go chyba z 10 razy, razem z dodatkiem Dark Portal

7. Doom - bylo wiele gier tego rodzaju ale Doom byl pierwszy - a do tego chyba najlepszy (pod pewnymi wzgledami rzecz jasna). W sumie moglbym opisac tutaj Wolfenstain'a (w koncu od niego wszystko sie zaczelo) ale mimo wszystko nie pochlonal mnie on tak bardzo jak jego nastepca...

8. Tomb Raider - kiedy go zobaczylem poraz pierwszy nie moglem uwiezyc ze to gra. Najbardziej rozwalily mnie dynamiczne ujecia kamery - to byl totalny odiazd. Do tego super przygoda i niezly klimat - Indiana Jones to moj ulubiony bohater :) W kolejnych czesciach wielo juz niestety nudą

9. Alone In The Dark - W sumie nie wiem co mnie w nim zafascynowalo. Nie mniej jednak cos w tej gierce bylo skoro skonczylem ja 2 razy, mimo iz nie mam zwyczaju grac w przygodowki wiecej niz raz - podobnie zreszta sprawa wyglada z numerem drugim (GK)

10. Duke Nukem 3D - niby nic wielkiego, nawet jak na owczesne lata ale pomyslowosc jaka wykazali sie tworcy tego tytulu bije na glowe wszystko co kiedykolwiek powstalo. Moim zdaniem w trybie na jednego gracza lepsze od Quaka
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 25 Marca 2006, 01:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Commandos 2
GTA 3
Medieval: Total War
SimCity 3 ( biggrin.gif )

eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 25 Marca 2006, 12:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jarod
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4682
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




A słyszał ktoś o serii The Ellder Scrolls?? Najlepsze części z tej serii: to TES: III Morrowind i TES: IV Oblivian, która własnie ujrzała światło dzienne :D Grafika wymiata,a na Xboxie rozwali każdego. Jak dla mnie najlepsza gra..... biggrin.gif
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Niedziela, 26 Marca 2006, 11:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Analyzer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #17
Posty: 359


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
W sumie się nie znam aż tak na bananach, ale mnie to bardziej na Chipitę (wiesz, Czipitę) wygląda. redface.gif



najwyższa pora aby się poznać:D
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 06 Maj 2006, 20:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dbaj_o_plecy
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6232
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Mój ranking przedstawia się następująco:

1. Doom
2. Quake 3
3. Thps 2

na doczepkę 4. GTA 3
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 03 Listopada 2007, 23:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lara99
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6930
Posty: 17


[ Osobista Galeria ]




zgadzam sie.....
*** Another world !!! to byly czasy....chyba nie bedzie juz takiej gry...jak to smigalo na amidze...nie jedna noc byla zarwana eehhh....
*** Prince of Persja....tez kultowa przygodowka z amigi....
*** GTA 1 ... tez sie gralo i gralo....

eehhhh to byly czasy...teraz juz chyba nie bedzie takich gier bo wszystko idzie w strone komerchy i nie ma juz takiego klimatu jak kierys...

chociaz moze polski wiedzmin okaze sie kultowy....
bo nawet na swiecie zbiera pochlebne recenzje !
tu jedna z nich http://www.hyper.pl/news?11937446011041
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Wtorek, 26 Maj 2009, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
motley
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7410
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Moje ulubione pozycje
to cała seria
Total War
Settlers
Heroes
Europa Universalis
Civilizations
Diablo
i GTA :)
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Środa, 01 Lipca 2009, 21:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BartłomiejJ
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6502
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Lineage 2

:)
  
Re: <BartłomiejJ> Gry Wszechczasów
PostWysłano: Środa, 08 Lipca 2009, 19:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a ja znow wrocilem do wowa :D
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Czwartek, 07 Lipca 2011, 11:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JanekKos
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7623
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Cała seria GTA począwszy od jedynki. Gry przeglądarkowe Gry przeglądarkowe Gry przeglądarkowe
  
Re: Gry Wszechczasów
PostWysłano: Czwartek, 29 Września 2011, 20:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
slawekwch
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7651
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Heroes 3 to klasyka i jedna z najlepszych gier w historii. Warto też wspomnieć np Starcrafta. W ostatnich latach jednak prawie nic ciekawego się nie pojawia, jedynie gry przeglądarkowe, które wolę, bo nie trzeba ich instalować :)
  
Re: <slawekwch> Gry Wszechczasów
PostWysłano: Wtorek, 04 Października 2011, 14:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




tylko trudniej sie przywiązać do takiej gry
a gralem juz w wiele :P

teraz na tapecie jest Stronghold Kingdoms - gra na podstawie baardzo starego tytułu "Stronghold" czyli po naszemu "Twierdza"

nie wymaga stałej obecności, trza sie pokazac ze 2 x dziennie
duzo polakow, i fajna zabawa
  
PostWysłano: Środa, 11 Stycznia 2012, 00:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piotrex99
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7672
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




tylko i wyłącznie heroes III :P Król może być tylko jeden
  
Gry Wszechczasów
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 4 z 5  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010