Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> problem zjawa
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
problem zjawa
PostWysłano: Piątek, 09 Grudnia 2005, 09:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
djpenny
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2816
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




witam mam pewien problem a ze powoli koncza mi sie pomysly postanowilem sie z tym podzielic. Mam komputer podlaczony do sieci, oprocz tego do kompa podlaczona jest kasa fiskalna i centrala telefoniczna przez rs232 oraz drukarka przez usb. Jakis czas temu chodzilo to na celku 333 ale wymienilem go na wydajniejszego kompa. I od tego czasu mam pełen "mexyk". Plyty glowne pala sie ze nie daje rady wymieniac. Sprawdzilem juz wszystko ups byl w serwisie jest ok drukarka tez. Nie mam juz pomyslow co moze to powodowac. Czy ktos sie moze spotkal z podobna sytuacja ??
  
Re: <djpenny> problem zjawa
PostWysłano: Piątek, 09 Grudnia 2005, 10:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




nie jestem pewien czy dobrze rozumiem ale popatrzylbym na zasilacz
skoro palisz plyty to to raczej kwestia pradu
  
Re: <J@ger> problem zjawa
PostWysłano: Piątek, 09 Grudnia 2005, 16:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
djpenny
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2816
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




wlasnie w kazdym kompie zailacz jest caly i w tym problem pali sie bezposrednio plyta czyli wykluczam prawdopodobienstwo zasilania
  
Re: <djpenny> problem zjawa
PostWysłano: Piątek, 09 Grudnia 2005, 17:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




caly to znaczy ?
to ten sam zasilacz ?
jesli daje zle napiecia na plyte albo jest zwarcie to co poleci szybciej
mobo czy psu ?
  
problem zjawa
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010