Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> top wszechczasów Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 11 Grudnia 2004, 22:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sprzedawca-marzen
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2107
Posty: 245


[ Osobista Galeria ]




One dopiero na miejscu 4. znowu :(

KTO NIE GŁOSOWAŁ????????????
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Niedziela, 12 Grudnia 2004, 01:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1706
Posty: 188


[ Osobista Galeria ]




Słuchałem całego topu - wypas na maxa, już dawno nie słyszałem tyl edobrej muzyki w takim czasie! Same klasyki i ambitne pieśni! Coś pięknego! Szkoda że One dopiero 4 - zresztą jak ostatnio, postarajmy sie żeby w przyszłym roku była pierwsza 3!!! With or without you poza 10 - też należy to poprawić! Pozdrawiam U2maniaków i słuchaczy Trójki!
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Niedziela, 12 Grudnia 2004, 01:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ali
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2238
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Widzę, że nie tylko ja nie śpię. Chętnie zagłosuję na trójce, bo tam się znają na muzyce, tylko proszę o linka.
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 11:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Zabawę czas zacząć - ruszył 12 Top Wszech Czasów 2005:).

Aha - to właśnie w 97 roku "One" było na 3(!!!) miejscu - czyżby po koncercie w Polsce? Liczę na analogię.
Jak obstawiacie? Pokusimy się o 2 miejsce? Bo "Brothers In Arms" nie ruszymy z 1 miejsca nawet bombą atomową.

Odkurzyłem topic po roku czasu - ale uczucie:).

U2 po raz pierwszy na liście:
49 - Pride (In The Name Of Love) - w zeszłym roku 58 pozycja.
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 11:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piha77
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5416
Posty: 80


[ Osobista Galeria ]




U2roopa :
Zabawę czas zacząć - ruszył 12 Top Wszech Czasów 2005:).

Aha - to właśnie w 97 roku "One" było na 3(!!!) miejscu - czyżby po koncercie w Polsce? Liczę na analogię.
Jak obstawiacie? Pokusimy się o 2 miejsce? Bo "Brothers In Arms" nie ruszymy z 1 miejsca nawet bombą atomową.

Odkurzyłem topic po roku czasu - ale uczucie:).

U2 po raz pierwszy na liście:
49 - Pride (In The Name Of Love) - w zeszłym roku 58 pozycja.



....ruszymy, ruszymy!!! biggrin.gif

1. ONE
2. Bohemian Rhapsody
3. Starway To Heaven

...moje wymarzone podium, 1 z 2 mogą być ewentualnie odwrotnie wink.gif
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 12:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Całkiem ładne to podium, nie powiem wink.gif
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 13:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Piha - marzenia, marzeniami ale "Brothers In Arms" jest na pierwszym miejscu niezmiennie od 4 lat. Chociaż może teraz będzie na drugim - jeśli prawidłowość o której myślę nastąpi:).
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 14:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sprzedawca-marzen
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2107
Posty: 245


[ Osobista Galeria ]




shock.gif jaki stary wątek, ale jak najbardziej na czasie biggrin.gif

One na podium, WOWY w pierwszej dziesiątce biggrin.gif
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 14:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anchois
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3454
Posty: 440


[ Osobista Galeria ]




U2roopa :
Piha - marzenia, marzeniami ale "Brothers In Arms" jest na pierwszym miejscu niezmiennie od 4 lat. Chociaż może teraz będzie na drugim - jeśli prawidłowość o której myślę nastąpi:).


Raczej bym na to nie liczyła, skoro Pride jest dopiero na 49. ... wink.gif Dire Straits jest absolutnie nie do pobicia, ale może na drugim.. ? cool.gif
Swoją drogą, ciekawe czy The Unforgettable Fire i SBS zmieściły się w pierwszej 50.? eusa_eh.gif
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 14:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piha77
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5416
Posty: 80


[ Osobista Galeria ]




U2roopa :
Piha - marzenia, marzeniami ale "Brothers In Arms" jest na pierwszym miejscu niezmiennie od 4 lat. Chociaż może teraz będzie na drugim - jeśli prawidłowość o której myślę nastąpi:).


Czy ta prawidłowość dotyczy pozycji Pink Floyd?....było o nich "głośno" w tym roku. Jak zauważyłeś - cała pierwsza trójka od 4 lat się nie zmienia i dlatego spodziewam się tu małej rewolucji z "mocnym" udziałem "One" biggrin.gif
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 14:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Nie, już mówię o co chodziło:),

zanim "Brothers In Arms" spędziło cztery lata na pierwszym miejscu, spędziło cztery na drugim:).Tak więc teraz znowu czas na drugie...
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 16:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Wpadnijcie na czat po 16... Prześledźmy razem drugą część notowania.

Piszę kolejnego posta żeby się zaświecił jako nowy:).
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 18:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moli
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3023
Posty: 453


[ Osobista Galeria ]




WOWY na 13
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 18:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Kolejny meldunek:

13. "With Or Without You" - zeszły rok również 13
49. "Pride (In The Name Of Love)" - zeszły rok 58

ops - wszedłem Molemu w słowo - przepraszam:). Dodam może od siebie, że jak na razie mamy w sumie sukces. "Pride" skoczyło, "WOWY" na tym samym miejscu, pozostaje czekać na "One".
  
Re: <U2roopa> top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 20:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anchois
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3454
Posty: 440


[ Osobista Galeria ]




No i One znów na czwartym cool.gif
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 20:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




One 4 miejsce biggrin.gif
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 20:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NumB
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3497
Posty: 233


[ Osobista Galeria ]




Hmm... miejsce namber 4 - One.


EDIT:

Widzę, że wszyscy śledzą audycję bo posty w jednej chwili piszemy w sumie biggrin.gif
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 20:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1706
Posty: 188


[ Osobista Galeria ]




znowu bez podium! :-(
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 20:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nika22
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4302
Posty: 81


[ Osobista Galeria ]




Ale Brothers In Arms faktycznie na 2. spadło... Szkoda że One nie na pierwszym sad.gif
  
Re: top wszechczasów
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 21:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eveglider
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5192
Posty: 493


[ Osobista Galeria ]




na pierwszym Pink Floyd... sad.gif i to jeszcze utwór który źle mi się kojarzy...
może za rok "One" :)
  
top wszechczasów
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010