Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> Brian Molko - znany i nieznany Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Środa, 02 Listopada 2005, 17:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




a najprzyjemniej się patrzy na koncerty na żywo smile.gif
jest w nich tyle energii! "Soulmates never die" to istne szeleństwo.... biggrin.gif
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 17:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agalu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5041
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Dzisiaj sa urodziny Briana :) wszystkiego dobrego. eusa_clap.gif
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Najlepszego smile.gif
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Sobota, 10 Grudnia 2005, 22:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




...i dużo pomysłów na następne piosenki! smile.gif
  
Re: Brian Molko - znany i nieznany
PostWysłano: Piątek, 06 Stycznia 2006, 23:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nancy*b
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5731
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




muszę się wtrącic jak czytam niektóre wypowiedzi
mam 21 lat a placebo słucham od 97 roku, sami sobie policzcie ile to jest, a jeśli chodzi o briana to z łóżka bym go nie wyrzuciła, po pierwsze i najważniejsze taki facet jest wrażliwy, nawet nadwrażliwy a to właśnie jest najbardziej podniecające, poza tym ta otoczka perwersji nie działa przecież odpychająco wręcz przeciwnie:) a co do muzyki to trafia ona do mnie jak żadna i teksty zdają się odzwierciedlac to co czasami czuje a nie umiem nazwać
reasumujac jesteśmy zwierzętami seksualnymi i działają na nas przecież takie rzeczy jak głos czy wygląd, to normalne
  
PostWysłano: Sobota, 25 Listopada 2006, 03:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
achh
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #6636
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




widze, że dobrze trafilam. bo mam pytania, mianowicie: co to znaczy androgeniczny i androgyniczny? Kto mi wyjaśni fenomen "znikających utworów", np. "Where is my mind?", "Johnny & Marry", "Twenty Years", "Long Division" etc. - co to za potworki, że nie ma ich na płytach studyjnych Placebo? gdzie wobec tego są? za uświadomienie z góry dziękuję:) (ps.jak się wam podobalo Placebo na Openerze w Gdyni? bo mi ogromnie)
  
Brian Molko - znany i nieznany
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 3 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010