Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> zdrada
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
zdrada
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Listopada 2005, 10:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
DANSON
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5504
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Czuję gorzki smak...mój mąż ma kogoś...boli boli nawet bardzo i już sama nie wiem dlaczego czy dlatego że moje ego zostało urażone bo zawsze myślalam że jestem tą jedyną niepowtarzalną...o naiwności ludzka! Dlaczego?Chyba naprawdę jestem już tak beznadziejna że musiał poszukać sobie wrażeń.Chyba nie lubię poniedziałków.....
  
Re: zdrada
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Listopada 2005, 11:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Bardzo mi przykro... Próbuję się wczuć w Ciebie, ale to nie jest możliwe - nie mam męża i nie wiem jak to jest... Byłam natomiast kiedyś zdradzana w związku i wciąż pamiętam ten ból i to pytanie, które sobie zadawałam "dlaczego?"

Jestem z Tobą całym sercem...
  
Re: zdrada
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Grudnia 2005, 19:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Delest
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5553
Posty: 43


[ Osobista Galeria ]




Jestem chłopakiem więc wiem jak zdradzać i wiem dla czego to robią
jak ma inną to nie pozwul sobie za nim tęsknić(wiem że to trudne ale sprubuj) znajdź se innego i gdy go zobaczysz a ty będziesz z kmś innym to bądź zadowolona z nim i on poczuje zazdrość wtedy będzie pszepraszał(powinno zadziałać)

POZDROWIENIA wink.gif wink.gif
  
Re: zdrada
PostWysłano: Sobota, 03 Października 2009, 12:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




To jest dobry pomysł na zdradę:

http://www.zemsta-za-zdrade.com/?id=5188ae39

Pomysłowe:)
  
Re: <Danny888> zdrada
PostWysłano: Środa, 14 Października 2009, 06:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Prymitywne...
  
zdrada
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010