Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Co Zrobic W Takiej Sytuacji !! ?? POMOCY !!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Co Zrobic W Takiej Sytuacji !! ?? POMOCY !!
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 00:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
FUN
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5557
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam wszystkich !! To mój pierwszy temat na tym forum. Wiec mam taki problem otóż, jakiś czas temu (na wakacjach w tym roku) poznałem fajna dziewczyna przez gg, która mieszka około 3 km ode mnie. Rozmawialiśmy ze sobą prawie codziennie i po jakimś czasie postanowiliśmy się spotkać na żywo. Dziewczyna jest naprawdę super pod względem charakteru i ogólnie jest fajna. Spotkaliśmy się dopiero 3 razy ale ja cos do niej czuje po prostu się w niej zakochałem. Na każdym naszym spotkaniu miło mi się z nią rozmawia, jedziemy gdzieś posiedzieć cos zjeść i pogadać. Ostatnio na gg powiedziałem jej co do niej czuje itd. ale ona powiedziała ze nic do mnie nie czuje na razie i traktuje mnie jako dobrego kolegę ale nic więcej. Zamówiłem na Mikołaja dla niej bukiet róż które ma dostarczyć osoba z kwiaciarni, ale nie powiedziałem jej o tym, zobaczymy co powie i czy się domyśli ze to ode mnie. Ja mam 20 lat, a ona ma 19 lat. Nie wiem czy mam jakieś szanse u niej czy nie !! sad.gif PROSZĘ WAS POMÓŻCIE MI CO MAM DALEJ ROBIĆ !! ?? JAK SIĘ O NIA STARAĆ ?? !! Piszcie co wy byście w takiej sytuacji robili, może gdzieś zaprosić w wyjątkowe miejsc lub cos innego ?? PISZCIE WSZYSTKIE PROPOZYCJE !! Z GÓRY DZIĘKI !!
  
Re: <FUN> Co Zrobic W Takiej Sytuacji !! ?? POMOCY !!
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 00:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aglo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4048
Posty: 113


[ Osobista Galeria ]




Wyloozuj, bo Ci dziewczyna ucieknie, jak będziesz tak "napierał".
Nic na siłę wink.gif .
  
Re: Co Zrobic W Takiej Sytuacji !! ?? POMOCY !!
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 01:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




aglo :

Nic na siłę wink.gif .


No chyba że dziewica, wtedy trzeba czasem "przyprzeć" wink.gif
  
Re: Co Zrobic W Takiej Sytuacji !! ?? POMOCY !!
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 01:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aglo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4048
Posty: 113


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :


No chyba że dziewica, wtedy trzeba czasem "przyprzeć" wink.gif


eusa_wall.gif Do muru?? tongue.gif
  
Re: Co Zrobic W Takiej Sytuacji !! ?? POMOCY !!
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 01:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




aglo :
eusa_wall.gif Do muru?? tongue.gif


O mur... cool.gif
  
Re: <ulan> Co Zrobic W Takiej Sytuacji !! ?? POMOCY !!
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 01:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aglo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4048
Posty: 113


[ Osobista Galeria ]




Ach ta wasza delikatność... tongue.gif
  
Re: Co Zrobic W Takiej Sytuacji !! ?? POMOCY !!
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 01:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




aglo :
Ach ta wasza delikatność... tongue.gif


Subtelnosc slonia w skladzie porcelany pasuje do Zeda, ale nie wiem czmu piszesz do niego jak do pulku wojska eusa_wall.gif
  
Re: <ulan> Co Zrobic W Takiej Sytuacji !! ?? POMOCY !!
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 01:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




No się qwa motylek pieprzony odezwał lol.gif
  
Re: Co Zrobic W Takiej Sytuacji !! ?? POMOCY !!
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 01:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aglo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4048
Posty: 113


[ Osobista Galeria ]




ulan :


Subtelnosc slonia w skladzie porcelany pasuje do Zeda, ale nie wiem czmu piszesz do niego jak do sztabu wojska eusa_wall.gif


No dobra, napiszę to...NIE ROZUMIEM! Jakiego sztabu/pułku wojska?
  
Re: Co Zrobic W Takiej Sytuacji !! ?? POMOCY !!
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 01:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
No się qwa motylek pieprzony odezwał lol.gif


Ostatnio nieczesto sad.gif

Aglo pomylilem sie, poprawka wprowadzona wink.gif

aglo :
Ach ta wasza delikatność...


Teraz rozumiesz?:>


Ostatnio zmieniony przez ulan dnia Czwartek, 08 Grudnia 2005, 01:32, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <aglo> Co Zrobic W Takiej Sytuacji !! ?? POMOCY !!
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 01:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




No dobra, napisałaś to... i co ?? lol.gif
  
Re: <Wujek Zed> Co Zrobic W Takiej Sytuacji !! ?? POMOCY !!
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 01:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aglo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4048
Posty: 113


[ Osobista Galeria ]




Wasza =męska wink.gif

Idę spać.

Dobranoc Zgranemu Zespołowi mówi aglo.
  
Re: <aglo> Co Zrobic W Takiej Sytuacji !! ?? POMOCY !!
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 01:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




I Tobie aglo dobranoc
Zgrany Zepsuł
  
Re: Co Zrobic W Takiej Sytuacji !! ?? POMOCY !!
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 01:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
I Tobie aglo dobranoc
Zgrany Zepsuł


Trudno sie nie zgodzic
  
Re: Co Zrobic W Takiej Sytuacji !! ?? POMOCY !!
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 13:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Taa... tym młodym szczawikom bele co pokazać i powiedzieć, a one już się zakochują.
Wiesz, moja kryształowa kula mówi mi, że to typ kobiety, której zdobyć się nie da tradycyjnymi sposobami. Jednym słowem, ona ma we łbie naj... i nie wie, czego chce. W związku z tym musisz być przy niej, dla niej, na każde skinienie i w tym celu zaopatrz ją w dzwoneczek lub inne dryndadełko.
Jeśli masz 155 cm w kapeluszu, nie przejmuj się. Jeśli masz ogromny pieprzyk na środku nosa, nie przejmuj się. Jeśli ona opowiada, jakich to ona modeli lubi, nie przejmuj się, bo ona nie wie czego chce.
Najważniejsze, nie wyznawaj jej uczuć, tylko pograj z nią w Tekkena, bo tylko wtedy może jej zaświtać, że oto się dla niej wykrwawiasz. Zamiast róż, kup jej mysz, a zamiast do eleganckiej restauracji, zaproś ją na całodniową kradzież dwóch jabłek z działek z przeskokiem przez furtkę i na końcu zorientuj się, że przecież to już prawie zima, dlatego żeby się spotkanie nie zmarnowało ulepicie bałwana z marchewką na dole. Gdy będziesz wytrwały, przyjdzie taki moment, gdy kurce się oczy otworzą, Amerykę odkryje, że ten gość tutaj to dla niej tak stoi i sama poprosi o chodzenie.
W takim układzie odpadają zupełnie tradycyjne męskie metody huśtajonco-szpilkujonce, naprawdę. Wtedy spodziewaj się najwyżej głębokiego wkurwienia, zdeptania kwiatków, utonięcia w ramionach kolegi i zapomnienia o Tobie w minutę. A tego chyba byś nie chciał.

Ufff, ulżyło mi. crazy.gif
  
Re: <little_wild_girl> Co Zrobic W Takiej Sytuacji !! ?? POMOCY !!
PostWysłano: Poniedziałek, 12 Grudnia 2005, 23:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




pedziala stara i doswiadczona zyciowo babulenka
ale ta zlosliwa baba ma te zracje po prostu badz obok
albo sie odkochasz albo ona sie zakocha
powodzenia i wytrwalosci
  
Re: Co Zrobic W Takiej Sytuacji !! ?? POMOCY !!
PostWysłano: Wtorek, 13 Grudnia 2005, 00:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
[cut bullshit...]a zamiast do eleganckiej restauracji, zaproś ją na całodniową kradzież dwóch jabłek z działek z przeskokiem przez furtkę i na końcu zorientuj się, że przecież to już prawie zima, dlatego żeby się spotkanie nie zmarnowało ulepicie bałwana z marchewką na dole.


A to akurat ma w sobie ta nutke szalenstwa, ktora mnie czasem pociaga wink.gif
  
Re: Co Zrobic W Takiej Sytuacji ! ? POMOCY !
PostWysłano: Czwartek, 04 Maj 2006, 12:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dbaj_o_plecy
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6232
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Od siebie dodam, że 19 to najlepszy wiek u kobiety. Sam miałem trochę styczności z jedną dziewiętnastką, więc wiem co piszę wink.gif

A z cyklu praktycznych porad -> najpierw ją POZNAJ (nie da się po zaledwie 3 spotkaniach), a potem, gdy będziesz wiedzieć na czym stoisz, wyraź swe uczucia. I tyle.

PS. lepszym pomysłem zamiast róż w grudniu, było ulepić z siebie bałwana biggrin.gif -> to mniej romantyczne, ale bardziej efektowne!
  
Re: Co Zrobic W Takiej Sytuacji ! ? POMOCY !
PostWysłano: Czwartek, 04 Maj 2006, 20:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




dbaj_o_plecy :
PS. lepszym pomysłem zamiast róż w grudniu, było ulepić z siebie bałwana biggrin.gif -> to mniej romantyczne, ale bardziej efektowne!


Ale czy także efektywne? eusa_eh.gif
Jak pomysł nie wypali, to musisz czekać do wiosny... tongue.gif
  
Co Zrobic W Takiej Sytuacji !! ?? POMOCY !!
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010