Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Troche mi smutno... Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Troche mi smutno...
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 18:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Troche smutno mi sie dzisiej zrobiło, gdy oglądałem teledyski w telewizji. sad.gif Smutno mi bo na jakąkolwiek rockową piosenkę czekałem ponad 20 minut!!!(a oglądałem na siedmiu programach) Powodem tego jest: hip hop - który stara sie wygryźć wszystkie rockowe gwiazdy i piosenki. Aż boję sie włączyć radio, bo sobie wyobrażam co też mogę usłyszeć. zly.gif Piszę by dowiedzieć się jaka według was jest przyszłosć rockowej muzyki, bo według mnie- niestety kiepska... sad.gif


The last of the rock stars,
When hip hop drove the big cars,
In the time when new media,
Was the big idea,
That was the big idea...
  
Re: <marekyeah> Troche mi smutno...
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 19:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Przyszłość rockowej muzyki skończyła się jakieś 10 lat temu..

P.S. Smutno Ci?.. ..a może bydyń?.. :P
  
Re: Troche mi smutno...
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 21:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Nie czas się martwić smile.gif , jeszcze tylko pół roku i nowe U2 , które wygryzie cały hip - hop cool.gif , przynajmniej na jakiś czas confused.gif .
P.S Dobry ten cytat z Kite
  
Re: Troche mi smutno...
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 23:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




andy85 :
Nie czas się martwić smile.gif , jeszcze tylko pół roku i nowe U2 , które wygryzie cały hip - hop cool.gif , przynajmniej na jakiś czas confused.gif .
P.S Dobry ten cytat z Kite


racja stary.... hip-hop zjadzie w dół i niema przebacz.... U2 ich wytnie... pozatym co to za sztuka nawijać słowa bez sensu !!!! lol.gif jakimi jest hip-hop confused.gif
  
Re: <marekyeah> Troche mi smutno...
PostWysłano: Sobota, 04 Października 2003, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Smutno mi bo na jakąkolwiek rockową piosenkę czekałem ponad 20 minut!!!


Wiem coś o tym. Pop,pop, hip-hop i jeszcze raz hip-hop.Już nawet nie szukam czegoś rockowego w TV,wole radio(polecam radiową trójkęm,zwłaszcza wieczorem,od 19.00 do 21.00),a juz najbardziej własne kasetki,płytki i mp3.No cóż...taka moda,że trzeba schlebiać muzyce łatwo wpadającej w ucho czy wciąż temu samemu rytmowi i powtarzajacemu sie tekstowi.Ja tym bardziej sie mecze bo moj brat słucha hip-hopu-niektóre piosenki to juz znam na pamięć.
Pozostaje mieć nadzieje ze rock wróci...tylko kiedy?

pozdrawiam serdecznie
  
Re: <andy85> Troche mi smutno...
PostWysłano: Sobota, 04 Października 2003, 18:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Dzięki za pocieszenie. Ja wciąż zostaje przy rocku(na zawsze), lecz jak to sie mówi? wszystko sie kiedyś kończy... smile.gif
  
Re: Troche mi smutno...
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 17:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




na pocieszenie polecam utwór The Three Sunrises biggrin.gif
  
Re: <andy85> Troche mi smutno...
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 17:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




albo Always z singla U2 - beatiful day wink.gif
  
Re: <Krzysiek> Troche mi smutno...
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 20:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Wysłucham i dostąpię pocieszenia smile.gif - mam nadzieję.
  
Re: <marekyeah> Troche mi smutno...
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 22:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Always z singla jest super !!! Naprawdę świetny utwór i dziwie się że nie znalazł się na ALYCLB
  
Re: Troche mi smutno...
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 11:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




GregorP :
Przyszłość rockowej muzyki skończyła się jakieś 10 lat temu..



No cio Ty. Jeszcze rock nie zginął póki my żyjemy. biggrin.gif Nie ilość się liczy, ale jedność i siła przebicia. Chociaż w masach jest łatwiej o koncerciki, zloty, teledyski itede, to ja się ogromnie cieszę,że jestem fanką takiego mało znanego wśród polskich mas zespołu u2. Nasza miłość nie zagubi się gdzieś w tłumie,nie zszarzeje. cool.gif A jaka radocha, gdy spotka sie kogoś, kto podziela nasze uwielbienie....huraaa! biggrin.gif cool.gif Na pewno wieksza, niż przy spotkaniu takich dwóch fanów Sary Connor czy innej Aguilery, nie sądzicie? wink.gif
  
Re: <little_wild_girl> Troche mi smutno...
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 15:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Mówiłem całkiem poważnie niestety.

Hmm.. ..obecnie 'ilość' jest (i to przeogromna), ale 'jakości', czy
'jedności/siły przebicia' brak absolutny..

Poza tym ja nie jestem żadnym fanem..
..to określenie pasuje mi co najwyżej do wiatraka na cooler.. :P

A U2 oczywiście uwielbiam..
..z tym, że dla mnie ostatnią płytą U2 jest "Achtung Baby"..

;)
  
Re: Troche mi smutno...
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




GregorP :


A U2 oczywiście uwielbiam..
..z tym, że dla mnie ostatnią płytą U2 jest "Achtung Baby"..

;)


Hehe, hibernacja czy jak? wink.gif
  
Re: <little_wild_girl> Troche mi smutno...
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 19:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Raczej agonia artystyczna.. ;)
  
Re: <little_wild_girl> Troche mi smutno...
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 20:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Tak. Rzeczywiście sie cieszę np. kiedy trafiłem na to forum. wink.gif

(to do wypowiedzi Little Wilde Girl)
  
Re: Troche mi smutno...
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 12:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




marekyeah :
Tak. Rzeczywiście sie cieszę np. kiedy trafiłem na to forum. wink.gif

(to do wypowiedzi Little Wilde Girl)


Hi hi, to czemu piszesz, że Ci smutno? biggrin.gif lol.gif wink.gif smile.gif
Ja też się bardzo cieszę,że tu trafiłam (zupełnym przypadkiem). Fajne tu osóbki(zwłaszcza taka jedna) wink.gif wink.gif , jedno z moich ulubionych forum, takie niby malutkie, ale lubię tu wpadać.Pozdrawiam forumowiczów! wink.gif

Hej (to do cytatu GregoraP), nie rozumiem, dlaczego wszystko po "Achtung Baby" (niektórzy zawężają granicę nawet do "The Joshua Tree") jest już...nie takie. confused.gif Jak to? A "Numb", "Miss Sarajevo", "Ground beneth her feet"(jedne z moich ulubionych w dorobku u2). Prawdziwa miłość akceptuje zmiany wink.gif , a przyznaję, że u2 zmienili się od tamtej pory(eksperymenty z elektroniką), ale wg mnie są to nadal starzy dobrzy u2, których kocham biggrin.gif . Mają to coś. Nie stosuję podziałów typu "od achtung wzwyż to już nie sztuka, nie czad, nie to, itede", moje podejście do ich każdej nowej płytki to "ciekawe, co też nasz kochane dziadki znowu wymyślą" cool.gif . W każdej płytce u2 czymś zabłysnęli( i zabłysną, już niedługo), bardziej lub mniej, a to już zależy od gustu. Nie dzielę płyt na moje ulubione, wyłącznie piosenki. "Agonia artystyczna", ja Ci dam. wink.gif Wiesz, ja już dawno przestałam się bawić pojęciem "sztuka". To bez sensu, wg mnie, nieważne, czy nazwą coś sztuką czy jakoś inaczej, czasem ta tzw, "sztuka" w ogóle nie jest w stanie do nikogo dotrzeć, więc istnieje właściwie bez celu, jest bezużyteczna. Dla mnie jest ważne, czy coś wywrze na mnie wrażenie czy nie i to jest dla mnie cenne, mogą to sobie nazwać popeliną, sztuką, czy jak tam chcą, a dla mnie to jest właśnie artyzm, SZTUKA wywierania wrażenia. biggrin.gif
  
Re: <little_wild_girl> Troche mi smutno...
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 14:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Wiesz.. ..mógłbym przeboleć np. to, że Bono całkiem już zgłupiał, ale
tego, że muza z każdą kolejną płytą jest coraz gorsza nie przeboleję..
..to jest zupełnie inny zespół i zupełnie co innego gra..
..słuchając takiego ATYCLB, momentami zastanawiam się, czy aby dobrą
płytę do odtwarzacza wrzuciłem..
..czasem jeszcze słychać, że to U2 gra - trudno się wyzbyć starych
nawyków, ale chłopcy widać bardzo się starają i za jakiś czas z pewnością
się wyzbędą..
..atrybutem U2 zawsze była oryginalność..
..a od czasu "Achtunga", muza U2 sukcesywnie staje się coraz mniej
oryginalna.. ..stąd już tylko krok do "zwyczajności"..

..dla mnie ta muzyka zatrzymała się na początku lat 90-tych, na płycie
"Achtung Baby" (nie "po płycie", tylko "na płycie"..), a obecnie z U2
pozostał jedynie skład i nazwa..


To są moje subiektywne odczucia.. ..nikt nie musi się ze mną zgadzać..
..mogę wszak nie mieć racji..
..ale takie właśnie jest moje zdanie..
  
Re: <GregorP> Troche mi smutno...
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 17:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




to że Ty uwarzasz że U2 się zmieniło to już twoja sprawa. Fakt że się zmieniło, zmienia się styl muzyki to i też artyści zaczynają grać inaczej a to że ATYCLB Ci się nie podoba to już twoja sprawa... mnie fascynuje i to bardzo.
  
Re: <GregorP> Troche mi smutno...
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 22:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Jedno powiem: gdyby U2 nie zmieniło się, to zapewne zostali by dawno "wygryzieni". Gdyby U2 nie przechodziło zmian, to tak jakby nie dorastało. Tak jak wszystko, zespoły muzyczne mają swój złoty wiek, jaki, to niech sobie każdy wybierze co mu sie podoba. Zachowanie wiecznej młodości napewno stałoby się nudne... wink.gif
  
Re: Troche mi smutno...
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




marekyeah :
Jedno powiem: gdyby U2 nie zmieniło się, to zapewne zostali by dawno "wygryzieni". Gdyby U2 nie przechodziło zmian, to tak jakby nie dorastało. Tak jak wszystko, zespoły muzyczne mają swój złoty wiek, jaki, to niech sobie każdy wybierze co mu sie podoba. Zachowanie wiecznej młodości napewno stałoby się nudne... wink.gif


Zdecydowanie popieram . Takie utwory jak Stay ( faraway, so close ) , Your Blue Room z "pasażerów" , Please , czy Mofo o którym Bono powiedział , że ten utwór to całe jego życie to oznaka mistrzostwa . Metamorfozy potrzebuje każdy zespół bo inaczej umiera . ATYCLB trochę przypomina stare granie , ale musi być inne bo inaczej nastąpiłby krok wstecz a o następny wtedy bardzo trudno
  
Troche mi smutno...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010