Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie -> Problem z ikoną w pasku narzędzi
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problem z ikoną w pasku narzędzi
PostWysłano: Piątek, 16 Grudnia 2005, 05:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




Witam!
mam problem pojawila mi sie dziwna ikona w pasku natzedzi,nie jest to napewno ikona zwiazana z któryms programem który mam zainstalowany, jak mam ja usunąc,Please help!
wink.gif
  
Re: <Danny888> Problem z ikoną w pasku narzędzi
PostWysłano: Piątek, 16 Grudnia 2005, 09:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




jaki program jaki pasek ?
pod prawym myszy nic nie ma ?
  
Re: Problem z ikoną w pasku narzędzi
PostWysłano: Piątek, 16 Grudnia 2005, 12:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




W pasku narzedzi z prawej strony na dole kolo zegara mam ikone jak na nia najewżdzam to pisze mxs.mail.ru, nic nie moge zrobic, ani na nia kliknac anie prawym wyłączyc, pojawia sie i znika ale cały czas jest, niewiem czy to jest spowodowane tym ze w kwarantannie antywirusa mam zarazone dwa pliki - C: Windows\system32...
Nie usuwam tych plików bo niewiem czy nie uszkodze systemu, moze wiesz jak to zrobić?
  
Re: <Danny888> Problem z ikoną w pasku narzędzi
PostWysłano: Piątek, 16 Grudnia 2005, 12:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




skoro saw kawarantannie a system dzial to znaczy ze mozes zje usunac
wyglada to na trojana jakiegos albo inne cudo ze wschodu
przeskanuj sie addawarem na pewno cos znajdzie
a potem podejrzyj czy cos dziwnego nie urucjamia ci sie razem z systemem
start>uruchom>msconfig zakladka uruchamianie i tam popatrz
  
Re: Problem z ikoną w pasku narzędzi
PostWysłano: Piątek, 16 Grudnia 2005, 13:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




Sprawdziłem, nic mi sie nie uruchamia, niemoge zlokalizowac do czego jest ta ikona, masz racje mam w kwaranttannie trojna, mam antywirusa - avasta, powiec mi bez przeinstalowania nie pozbede sie tego wirusa, moze jest jakis sposób zeby bez uszkodzenia systemu to zrobic?
  
Re: Problem z ikoną w pasku narzędzi
PostWysłano: Piątek, 16 Grudnia 2005, 14:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Danny888
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3484
Posty: 651


[ Osobista Galeria ]




Znalazłem, wyskakuje mi komunikat antywirusa, ze jakis winlogon .exe chce sie łączyć z siecia, cały czas, a ikona jest od tego scirstwa, jak mam sie tego pozbyc?, ad-adwere nic nie wykrył!
  
Re: <Danny888> Problem z ikoną w pasku narzędzi
PostWysłano: Piątek, 16 Grudnia 2005, 14:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




jak znasz nazwe trojana to sciagnij szczepionke
albo wylacz go w autostarcie
  
Problem z ikoną w pasku narzędzi
Forum dyskusyjne -> Software -> Oprogramowanie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010