Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Problem z buziakami... (całowaniem) :(:| Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
PostWysłano: Czwartek, 22 Grudnia 2005, 17:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Angelique
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5637
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




miałam takiego faceta, który nie wiem, albo tego nie lubił (swoją drogą jak to możliwe), albo nie umiał. więc właśnie, byle nie było zbyt mechaniczne, ludzie się czasem naoglądają jakichś filmików poglądowych i mają bardzo spaczony obraz. najważniejsza jest pewnosć siebie i świadomość tego co się robi, a co za tym idzie wyczucie. czy ona chce, żeby twój język już bardzo intensywnie pracował w jej ustach, czy nie. ja tam najbardziej lubię wyrafinowanie... smile.gif kiedy on całuje tak, jakby chciał mnie 'pożreć', wiem, że to sprzeczność, ale jeśli jest w tym właśnie ta odpowiednia doza 'wysmakowania', żeby nie powiedzieć 'subtelności', to już nie mam więcej pytań...
  
Problem z buziakami... (całowaniem) :(:|
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 2 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010