Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Czy warto?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Czy warto?
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 14:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Warto to kupić??
A może lepiej to??
Jeżeli nie jedno i drugie, co polecacie w cenie do 280zł?? niestety nie będzie więcej kaski :(
  
Re: <Bzdury> Czy warto?
PostWysłano: Piątek, 03 Października 2003, 18:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Nie brałbym choćby ze względu na głupoty, które koleś tam
powypisywał.. ;P
Te karty mają 64 bitową magistralę pamięci i śmieszną wydajność..
Poszukaj lepiej jakiegoś R9000 w tej cenie..
  
Re: <Bzdury> Czy warto?
PostWysłano: Sobota, 04 Października 2003, 10:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




To ma być karta do 2D czy 3D? Bo do 2D to za drogo a do 3D to sięnie nadaje. To zresztą dotyczy wszystkich kart w tej cenie.
  
Re: <Tirinti> Czy warto?
PostWysłano: Niedziela, 05 Października 2003, 23:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




a to, to lub to??
  
Re: <Bzdury> Czy warto?
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 10:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Jak ma być do 3D to minimum GFFX5600 lub Radeon 9600.
  
Re: <Bzdury> Czy warto?
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 17:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemar
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #72
Posty: 85


[ Osobista Galeria ]




Z tych trzech ostatnich ja bym wybral R9000Pro Herculesa, napewno najszybsza z wszystkich o ktore pytales.
BTW, R9200 to to samo co R9000 tyle ze ten pierwszy jest na Agp x8, a drugi na x4, a w tym przypadku, jak w wiekszosci innych x8 nic nie daje.
  
Re: Czy warto?
PostWysłano: Wtorek, 07 Października 2003, 21:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ven0m
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #258
Posty: 119


[ Osobista Galeria ]




Jak radka - to moim zdaniem 9500 ale to juz drogie relatywnie jest i ciezko dostac.
Co do GeForce Ge 4Ti 4200 sa w calkiem przyzwoitej cenie juz, niewiele ponad 300 zeta, ja dałem za swoją jak tylko się pojawiły u nas, kolo 600 zł.
Jak kupisz takie coś marki XFX, to byś dobrze na tym wyszedł - sprzedają u nas jako no-name a się pięknie kręcą.
Ja mam starą XFX wersję 128 mega, chodzi mi teraz od paru miesięcy na 290/580 (default 250/446), max co miałem bez błędów to 310/620, ale chwilę tylko bo nie chciałem karty spalić - mam tylko firmowe chłodzenie (na razie).
Mam pamięć 4ns a teraz sprzedają je z pamięcią koło 3ns (nowa wersja, nie pamiętam kiedy je wypuścili).

Co do wcześniejszych sugestii co do Ge Fx 5600 - fajne karty, ale szukałbym tych z dobrym taktowaniem pamięci, dołożył dobre chłodzenie i kręcił do oporu.
  
Czy warto?
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010