Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Wu-Hae, Zumba -> ZAKAZANY HYDEPARK DOKTORA BZYKA - DRUGA ODSŁONA
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
ZAKAZANY HYDEPARK DOKTORA BZYKA - DRUGA ODSŁONA
PostWysłano: Piątek, 23 Grudnia 2005, 22:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
reason666
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4080
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE MAM NOTORYCZNE PROBLEMY Z OTWARCIEM WATKA ”Polityczny…” DALEJ NIŻ DO PIERWSZEJ STRONY POSTANOWIŁEM ZAŁOŻYC NOWY WĄTEK I JESZCZE ZACIEKLEJ WALCZYĆ Z KACZYZMEM,LEPPERYZMEM, RYDZYKOIZMEM I INNYMI OBJAWAMI DEWIACJI POLITYCZNEJ.

NA POCZTEK KILKA CYTATÓW Z MOJEJ ULUBIONEJ ROZGŁOSNI „RADIO MARYJA”


Telefon do RM: - Od trzech miesięcy słucham wyłącznie Radia Maryja. Wyrzuciłem telewizor na śmietnik, a w radiu urwałem gałkę, tak aby nikt z
rodziny nie mógł zmienić stacji i teraz jest tylko wasze radio u mnie w domu. I jestem naprawdę wolnym człowiekiem.

Słuchacz: - Polaków to powinno się rozróżniać po nazwiskach. Np. Płotka, Kąkol, Krawiec, Hebel... od razu widać, że to prawdziwi Polacy z dziada
pradziada...
o. Jacek: - Tak, ma pan rację... Tylko z tym Heblem to ja bym dyskutował...

Słuchaczka: - Ja mieszkam w Żarach i poszłam zobaczyć ten Przystanek tego Owsiaka. To jest, proszę ojca, diabelstwo... mówię ojcu: diabelstwo. Tam piwo leje się strumieniami i wszyscy ze wszystkimi się... no nie wiem, jak to powiedzieć, żeby ojca nie obrazić...no, pieprzą się.
o. Jacek: - No, teraz to dopiero pani obraziła i mnie,Pana Boga. Trzeba było powiedzieć: uprawiają deprawację.

fragmenty bezpośredniej relacji z Przystanku Woodstock:
- Jest nas tu na Przystanku Jezus bardzo dużo... bardzo dużo katolickiej, pięknej, wspaniałej młodzieży. Rozglądam się i widzę coś około pięćset osób. A dookoła tłum... ze dwieście tysięcy młodych ludzi w rękach szatana.

- Widziałem dziewczyny, nagie dziewczyny z kartkami: "Oddam się za pięć złotych". Mój Boże... Jak one siebie cenią... za pięć złotych... To jest chyba jakaś gorsza kategoria ludzi.

- Tu są tysiące smutnej, bardzo smutnej młodzieży. I oni wszyscy się śmieją.

Ekspert RM: - Muzyka techno w takim samym, a może nawet większym stopniu co narkotyki, uzależnia. Wywołuje bowiem w organizmie podobne reakcje chemiczne. Prowadzi też do rozwiązłości seksualnej.

Słuchaczka: - Pół emerytury będę oddawać dla mojego ukochanego Radia Maryja.
o. Jerzy: - To pięknie. A ile ma pani tej emerytury?

o. Rydzyk w Rozmowach Niedokończonych:
Podchodzi do mnie taka mała dziewczynka... no może miała dziesięć lat i opowiada, że na początku wakacji przyszli do niej do domu koledzy i koleżanki i zaproponowali: założymy bandę. I
założyli... podwórkowe kółko różańcowe. Takie wspaniałe dziecko...

telefon do RM: - Od kilku lat postanowiłam walczyć z tymi wstrętnymi wulgaryzmami w języku polskim. Na przykład idę przez park i słyszę, jak młodzi ludzie - tacy po trzynaście, czternaście lat - co drugie słowo tylko kurwa i kurwa. No to podchodzę do nich i mówię: "Ja wam, gówniarze jedni, zaraz nogi z dupy powyrywam". I wie ksiądz, że to skutkuje...

o. Rydzyk: - Jest takie przysłowie: "Jedno jabłko zjedz dziennie, a lekarz będzie z daleka od ciebie". Żydzi to jabłko zamienili na czosnek i teraz wszyscy porządni ludzie są z daleka od nich.

Słuchaczka: - Skąd się w Polsce bierze ten antysemityzm? Ja jestem właśnie takiego pochodzenia...
o. Jacek: - Współczujemy pani wszyscy...

transmisja mszy z udziałem ojca Rydzyka:
- Ile tu dzieci koło mnie! A tu taka mała dziewczynka... Ile masz lat? No co, nie umiesz mówić? Ile masz lat? Nie powiesz księdzu? No, ile masz lat? Głupie jakieś to dziecko, czy co?

Słuchacz: - Jak się do was dzwoni, to trzeba pochwalić Maryję zawsze dziewicę... prawda?
o. Jerzy: - Tak jest przyjęte.
Słuchacz: - Ale to przecież było dwa tysiące lat temu, to skąd wiadomo, że ona jest nadal dziewicą?
o. Jerzy: - No... pan sobie musiał dzisiaj nieźle golnąć.

o. Rydzyk w Rozmowach Niedokończonych:
- Ludzie pokazują palcami, jakim ja samochodem jeżdżę. Że mercedesem klasy S. A niby czym mam jeździć? Na krowie mam jeździć? Głupoty takie gadają... mogę na krowie, ale gdzie ja bym tę krowę trzymał w Radiu Maryja?

Słuchaczka: - Ja już z nerwów to nie mogę słuchać tych głupot, które wy wygadujecie. Gdybym miała jakąś spluwę, to bym wam wszystkim w łeb wypaliła.
o. Rydzyk: - No i widzicie państwo to komunistyczne miłosierdzie, które czasem do nas telefonuje, te esbeckie metody "w łeb bym wam wypaliła". Ech... sam czasem żałuję, że nie mam - jak to ta pani powiedziała? - że nie mam spluwy! Trzeba siać...

Słuchacz: - Ja już pięć godzin do was dzwonię i dopiero teraz się dodzwoniłem. Chciałbym zaprotestować przeciwko temu, że wy tak bez przerwy na tych Żydów nadajecie...
o. Rydzyk: - No to niech pan sobie następne pięć godzin jeszcze do nas podzwoni.

rozmowa na antenie RM:
- Proszę powiedzieć słuchaczom, dlaczego zdecydował się pan kandydować w przyszłych wyborach do Sejmu.
- Bo Polska jest sprzedawana i tylko Radio Maryja o tym głośno mówi. Jak będę posłem, to w każdym urzędzie, na ulicach i nawet w restauracjach będą wisieć głośniki nadające tylko audycję ojca dyrektora. Bo jak Polacy nie mają żadnych wartości, to niech chociaż mają wartości chrześcijańskie. Jestem też przeciwko eutanazji nienarodzonych dzieci.

Słuchaczka: - Mąż sprzedał dosłownie wszystko z domu na wódkę. Ale jak chciał już sprzedać radio, na którym słucham Radia Maryja, to
się zdenerwowałam.


  
Re: ZAKAZANY HYDEPARK DOKTORA BZYKA - DRUGA ODSŁONA
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 09:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




idac sladami kolegi zamieszczam link do strony moherowe berety, obrazkow nie zamieszczam ze wzgledu na nasz biedny serwer, ale polecam obejrzec MOHERKATEGORIE
ave!!!

http://www.moheroweberety.net/go/pl/open/moherowy_czyn/on/lista/katego ria/1
  
Re: ZAKAZANY HYDEPARK DOKTORA BZYKA - DRUGA ODSŁONA
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Stycznia 2006, 13:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jakuszyn doe
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5752
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Ojciez Rydzyk zmarł i poszedł do nieba . Stając przy bramie niebios spotyka św. Piotra. Św.Piotr pyta się zmarłego o nazwisko. Oburzony Rydzyk mówi jak to przecież jestem ojciec Rydzyk.
Św. Piotr zajrzał do księgi przyjęć -szuka -szuka i nic. Pociągnął więc za duża wajchę i ojciec dyrektor jak stał znalazł się w piekle. Stanąl , patrzy a tam siedzą diabły i grają z księdzem jankowskim w pokera. Ksiądz Jankowski gdy zobaczył Rydzyka wykrzyczał na powitanie : " Co jest Rydzyk . Widzę że ciebie też te Żydy nie wpuściły...." lol.gif
  
ZAKAZANY HYDEPARK DOKTORA BZYKA - DRUGA ODSŁONA
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Wu-Hae, Zumba

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010