Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> Problemy z wysylaniem postow
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problemy z wysylaniem postow
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 12:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Loosh
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #224
Posty: 32


[ Osobista Galeria ]




hardtmuth:

jak to nie mozesz wysylac postow z domu ?

zalogujesz sie i juz powinno wszystko dzialac, nie wiem czy to ma znaczenie, ale przegladarka pewnie nie musi byc najnowsza zeby obsluzyc to forum.


Ano nie moge. Wyskakuje mi okienko z informacjami: "blad ogolny" i "invalid session". To samo okienko pojawia sie przy wylogowywaniu i dopiero po kilku kliknieciach sie wylogowuje dopiero. Problem polega tez na tym, ze musze zaznaczyc opcje stalego logowania by swobodnie przemieszczac sie miedzy oknami hehu. Jezeli tego nie zrobie, to jestem wylogowywany. Moge napisac sobie posta, ale gdy nacisne wyslij to pojawia sie okienko z bledem.

Eddy probowal mi pomoc. Cos zmienil ze swojej strony. Ja u siebie zmienialem ustawienia ciasteczek, dostepnosci do strony. Nie wiem skad ten problem wyniknal. Pojawil sie tak znikad, bo w tym czasie ja u siebie na kompie nic nie zmienialem.

Jakies propozycje?
  
Problemy z wysylaniem postow
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010