Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Nowy program TVN - DRUGA TWARZ
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Nowy program TVN - DRUGA TWARZ
PostWysłano: Środa, 24 Września 2003, 23:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Dzisiaj TVN wyemitowała pierwszy odcinek z serii "reality-tok-documental-...-show" pt Druga Twarz. Zabawa polega na tym, że zawodnik z najniższego szczebla określonej drogi kariery przeistacza się w postać ze szczytu, po czym podlega weryfikacji znawców. W dzisiejszym odcinku niejaki Sławek Kowalski, pomocnik z baru kebabowego, został szefem kuchni. Do zawodu przyuczali go Robert Sowa - szef kuchni hotelu Sobieski i właściciel restauracji Belwedere p. Henryk (nazwiska nie pomnę). Współudział zaliczyła tez specjalistka ds kierowania ludźmi. Biedny Sławek przeszedł ostrą szkołę, ale z flejtucha i pomocnika przeistoczył się w osobę pewną siebie, szefa zespołu kuchcików. Próbą generalną był konkurs kucharski, na którym 4 zespoły (3 profesjonalne i 1 podstawiony ze Sławkiem w roli głównej) przygotowywały przystawkę, danie główne i deser. W menu był łosoś z sosem rakowym na chipsach z parmezanu, jagnięcina nowozelandzka - wariacje (z musem kasztanowym), na koniec - mus czekoladowy z truskawkami. Obserwując początki Sławka w kuchni wielkiego hotelu i jego domowe wyczyny kulinarne, można było 10 razy zwątpić, czy gość sobie poradzi. A jednak. Wygrał konkurs, i tylko 1 spośród 3 jurorów odgadł, że Sławek jest podstawiony.

Ciekawie oglądać metamorfozę, apetyczne dania, i profesjonalistów w akcji. Mam nadzieję, że kolejne programy z serii Druga Twarz będą równie ciekawe, a mój zachwyt pierwszym odcinkiem nie wynikał z jego kulinarnej tematyki.
  
Re: <Obserwabla> Nowy program TVN - DRUGA TWARZ
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 07:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




oglądałem.....
zbytnio nie przypadł mi do gustu...
wolę Dla Ciebie Wszystko lub Chwila Prawdy[/u]
  
Re: <Krzysiek> Nowy program TVN - DRUGA TWARZ
PostWysłano: Czwartek, 25 Września 2003, 10:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Widziałem ten fragment z rakami. Zrobiło mi się trochę niedobrze, no ale ja ,,brzydliwy" jestem...
  
Re: <Obserwabla> Nowy program TVN - DRUGA TWARZ
PostWysłano: Środa, 08 Października 2003, 22:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Właśnie oglądam tenprogram-to mój pierwszy raz...

Na tę chwile bardzo mi się spodobał.
Dzis dziewczyna która gra muzykę poważna ma stać się dj-em jak najbardziej profesjonalnym i zagrać w klubie.Podziwiam ja za to,ze podjeła sie tego zadania,przecież to całkiem inny swiat,inni ludzie.
Sam chciałbym zmierzyć sie z taką sytuacją,może nie koniecznie chciałbym miec to zadanie...

pozdrawiam serdecznie
  
Nowy program TVN - DRUGA TWARZ
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010