Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Moby -> Ost Gorączka (Heat)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Ost Gorączka (Heat)
PostWysłano: Wtorek, 27 Grudnia 2005, 23:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Na soundtrack'u z "Gorączki" jest taka piosenka Mobiego - God Moving Over The Face Of The Waters...

Slyszal ktos moze?
Jesli nie to radze nadrobic zaleglosci bo to niesamowity, instrumentalny kawalek...

Oprócz tego jest tam jeszcze New Dawn Fades (równiez Moby), Always Forever (U2), Force Maker (Brian Eno) i kilka innych, niezlych piosenek...
Calosc mocno ambientowa...
  
Re: Ost Gorączka (Heat)
PostWysłano: Środa, 28 Grudnia 2005, 21:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Fledge :
Always Forever (U2)


A dokładniej Always Forever Now. biggrin.gif

-------

Gorączka



Robert De Niro: Neil McCauley
Val Kilmer: Chris Shiherlis
Jon Voight: Nate
Tom Sizemore: Michael Cheritto
Diane Venora: Justine Hanna
Amy Brenneman: Eady
Mykelti Williamson: Detective Drucker
Wes Studi: Detective Casals
Ted Levine: Bosko
Dennis Haysbert: Breedan
William Fichtner: Van Zant
Natalie Portman: Lauren
Tom Noonan: Kelso
Jeremy Piven: Dr. Bob

Neil McCauley (Robert De Niro) jest poszukiwanym przez policję, brutalnym i bezwzględnym złodziejem. Wraz ze swymi kumplami - Chrisem (Val Kilmer) i Michaelem (Tom Sizemore) organizuje zbrojny napad na opancerzoną furgonetkę, przewożącą obligacje. Wszystko przebiega bez zarzutu, dopóki Waingro, jeden z nowicjuszy uczestniczący w akcji, nie wytrzymuje napięcia i niespodziewanie wypala z broni. W strzelaninie ginie trzech strażników. Do akcji wkracza Vincent Hanna (Al Pacino), zasłużony policjant z wydziału zabójstw, od wielu lat ofiarnie walczący z przestępczością w Los Angeles. Po przybyciu na miejsce zbrodni, Hanna szczegółowo odtwarza przebieg tragedii, trafiając wkrótce na trop przestępców. Tymczasem McCauley przygotowuje ostatni wielki skok na bank, po którym zamierza przejść na emeryturę i wyjechać do Nowej Zelandii. Vincent Hanna natomiast za wszelką cenę postanawia go schwytać i dopełnić sprawiedliwości...

filmweb.pl

Yhy, czyli ja już wiem, że tego nie obejrzę, nie lubię bijatyk. crazy.gif

------

Jakby ktoś nie wiedział, a chciał usłyszeć mołbiowskie utwory pochodzące z tego filmu bez konieczności zdobywania soundtracku, informuję, że naturalnie znajdują się one na albumie I Like To Score.



A same utwory God Moving Over The Face Of The Waters oraz New Dawn Fades oczywiście gorąc(zkow)o polecam.
Ten pierwszy to nastrojowa i nieco przygnębiająca kompozycja z mangowymi tfu chińskimi wink.gif przebłyskami w tle, a drugi jest nieco ociężałym, ale jednak radosnym punkrockiem, co rzadkim połączeniem w końcu jest...

W swoim czasie dosłucham reszty, czyli... eusa_eh.gif

Heat
Condensers
Refinery Surveillance
Last Nite
Ultramarine
Armenia
Of Helplessness
Steel Cello Lament
Mystery Man
Entrada & Shootout
Force Marker
Coffee Shop
Fate Scrapes
La Bas (Edited Version)
Gloradin
Run Uphill
Pretador Diorama
Of Separation

Autorów nie mogę znaleźć albo nie cce mi się szukoć. wink.gif
  
Re: Ost Gorączka (Heat)
PostWysłano: Czwartek, 29 Grudnia 2005, 20:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Na szczescie juz nie musisz :)

1.Heat - Kronos Quartet
2.Always Forever Now - Passengers (Brian Eno / U2)
3.Condensers
4.Refinery Surveillance - Kronos Quartet
5.Last Nite - Terje Rypdal & The Chasers
6.Ultramarine - Michael Brook
7.Armenia - Einsturzende Neubauten
8.Of Helplessness
9.Steel Cello Lament
10.Mystery Man - Terje Rypda
11.New Dawn Fades - Moby
12.Entrada & Shootout
13.Force Marker - Brian Eno
14.Coffee Shop
15.Fate Scrapes
16.La Bas (Edited Version) - Lisa Gerrard
17.Gloradin - Lisa Gerrard
18.Run Uphill
19.Predator Diorama - Kronos Quartet
20.Of Seperation
21.God Moving Over The Face Of The Waters - Moby


...paru brakuje
  
Re: Ost Gorączka (Heat)
PostWysłano: Piątek, 30 Grudnia 2005, 20:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pimponik
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5227
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




A mnie się nie udało zdobyć sandtraku, bo nawet nie wpadłem na to, żeby go szukać.
Ale sam film oglądnęło mi sie kiedyś i Ci powiem lwg, że możesz spokojnie oglądać i się nie bać.
Wiem, że cierpisz na po-projekcyjne koszmary, podejrzane szmery w ubikacji i takie tam, ale gwarantuję na me czyste serce, że faceta z pieprzykiem na policzku nimacosiębać... wink.gif

Jeżeli chodzi o dróżkę dźwiękową, to ta, którą udało mi się dosłyszeć znad klekotu ludzkiego i śpiewu pistoletu, prezentuje się bardzo przyjemnie i nawet tam pasuje Wam powiem...
  
Ost Gorączka (Heat)
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Moby

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010