Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Fotografia -> cyfrówka do 1000zł - prosze o konkrety !!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
cyfrówka do 1000zł - prosze o konkrety !!!
PostWysłano: Sobota, 31 Grudnia 2005, 02:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
blueking
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5684
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Na początku witam wszystkich. Otóż jak w temacie już napisałem chciałbym was sie poradzić odnośnie zakupu cyrfówki do tysiaka.Wiem wiem ten temat był już wałkowany chyba ze 100 razy ale prawie co tydzień na rynku ukazują się nowe aparaty i dlatego wolę usłyszeć/przeczytać nowe świeże opinie o aparacikach szczególnie dotyczące tych najnowszych. Cóz jestem szczerze mówiąc laikiem wśród pasjonatów fotografii. Do tej pory miałem zasr... Pentaxa jakiegoś tam (kompaktowy) szajs że szkoda gadać. Jednak w ostatnim czasie zaczęła mnie interesować fotografia zwłaszcza odnośnie krajobrazów,budowli, zjawisk klimatycznych. I pod tym względem szukam aparatu - dobrze się nadającego do fotografowania tego typu rzeczy. Ale jak czytam specyfikacje aparatów, parametry jakie one posiadają to dostaję mętliku w głowie. Nie mam zielonego pojęcia na jakie muszę zwrócić szczególną uwagę przy zakupie cyfrówki żeby wystarczająco spełniała moje wymagania odnośnie jakości obrazu/zdjęć. A więc reasumując. Prosze was żebyście podali mi: 1. Najlepszy według was aparat bądź według jakiś testów przeprowadzone przez jakieś czasopisma czy inne ( z podaniem konkretnych uzasadnień a nie typu "aparat xx jest najlepszy bo ja go mam i mi sie podoba" - takie uzasadnienie zachowajcie lepiej dla siebie jełopy). Oczywiście bierzecie pod uwage pod jakiego typu fotografie chce mieć aparat. 2. A jeśli nie potraficie podać jakiegoś konkretnego modelu to podajcie przynajmniej zhierarchizowaną kolejność parametrów na które muszę zwrócić uwagę ( taki poradnik w pigułce odnośnie zakupu) Z góry dzięki za wszystkie konkretne odpowiedzi. P.S. Wierzę że mnie nie zawiedziecie
  
cyfrówka do 1000zł - prosze o konkrety !!!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Fotografia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010