Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> FINAL FANTASY? XI Public Beta Test Application!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
FINAL FANTASY? XI Public Beta Test Application!
PostWysłano: Niedziela, 13 Kwietnia 2003, 13:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




jesli ktos jest maniakem tej gry (ja nie), to jest mozliwosc sciagniecia i przetestowania wersji beta nowego FF XI
tutaj
  
PostWysłano: Niedziela, 13 Kwietnia 2003, 22:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




juz linka podeslalem kumplowi co jest maniakiem tej gry :) (ja nie jestem rowniez :D).
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 20:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Runelord
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




Tak pod warnkiem że mieszkasz w USA lub KANADZIE!!! :D
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Kwietnia 2003, 21:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




slyszalem wlasnie od kumpla, ale mu sie nawet odechcialo probowac, bo ma durona 600 i gf2mx
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Kwietnia 2003, 17:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mike
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #49
Posty: 502


[ Osobista Galeria ]




Nie znacie się na dobrych japońskich RPGach... ale zresztą komu ja to mówię? Konwersje z PieCa są dobijające... Na szczęscie niedlugo kupie sobie czarne pudeleczko i bede miec PS2 !! :-)... miodzio

Ugh czyli ja na moim Celeronie 375 nie ma co próbować? crazy.gif
  
FINAL FANTASY? XI Public Beta Test Application!
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010