Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga -> Joga a odchudzanie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Joga a odchudzanie
PostWysłano: Piątek, 03 Czerwca 2005, 10:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
chineese
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3926
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Czy ćwiczać jogę można schudnąć???
  
Re: Joga a odchudzanie
PostWysłano: Piątek, 03 Czerwca 2005, 14:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
q0q0q0
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2834
Posty: 229


[ Osobista Galeria ]




smile.gif
zadajac takie pytania, sadze ze niewiele wiesz o jodze, poczytaj wiec sobie troche o asanach i poogladaj na zdjeciach a pozniej odpowiedz na pytanie: czy ktos bedac grubym tez tak moze...?
smile.gif
  
Re: <chineese> Joga a odchudzanie
PostWysłano: Piątek, 03 Czerwca 2005, 15:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sis
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3873
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




oczywiście że tak
joga to ruch
praktykowanie jogi wiaże się z odpowiednim odżywianiem
oraz ma wpływ na psychikę dlatego można odpowiednio ustawić podejście do jedzenia
proponuję nie zrażaj się niczym
są zajęcia dla osób z nadwagą
nie wiem co mial na myśli mój przedmówca ale jeżeli ćwiczą kobiety w zaawansowanej ciąży to......
a tak dokladnie to jestem ciekawa o jakiej nadwadze pisałaś?
myslę że nie schudniesz tyle co przy aerobiku ale pięknie ukształtujesz sylwetkę
fachowe informacje o wszystkim znajdziesz na stronie która jest tu reklamowana kilkakrotnie
pozdrawiam
  
Re: Joga a odchudzanie
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Czerwca 2005, 09:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
q0q0q0
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2834
Posty: 229


[ Osobista Galeria ]




pytania tego typu moga juz zaczac nudzic, wiec sie podsmiewam troche. nie prosciej sobie poszukac w necie zamiast zadawac po raz tysieczny to samo pytanie?
  
Re: Joga a odchudzanie
PostWysłano: Niedziela, 01 Stycznia 2006, 18:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
amciak
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1142
Posty: 49


[ Osobista Galeria ]




na pewno odchudza. a poza tym mam od niedawna ksiazke "joga na odchudzanie" czy cos takiego:) wlasciwie to sa tam tylko proste asany + przywitanie slonca. ale po kazdej jednej pozycji czuje sie coraz wspanialej.. :)
  
Joga a odchudzanie
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010