Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Kobiecy makijaż Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <ulan> Kobiecy makijaż
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 01:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




A jeden chuj, co nowszy to poważniejszy lol.gif
  
Re: Kobiecy makijaż
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 01:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
A jeden chuj, co nowszy to poważniejszy lol.gif


i z coraz lepszym makijazem zeby juz zupelnie OT nie bylo doubt.gif
  
Re: <ulan> Kobiecy makijaż
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 10:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no to jak wam sie podoba stara/nowa opalenizna pewnego polityka :P
ostatnio to nawet wielki Romus zaczal chadzac na solarke

moze i ja sie skusze
ale generalnei zgadzam sie z chlopami
makijaz tak tapeta nie
  
Re: Kobiecy makijaż
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Stycznia 2006, 20:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwas
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2488
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




Miałam kiedys koleżankę - tancerkę w erotycznych programach VARIETE, które dawniej były baaardzo popularne w każdym lokalu. Zaczęła sie spotykać z kolegą z branży artystycznej i postanowili zamieszkać razem.
Ona wysoka, doskonale i proporcjonalnie choc mocno zbudowana była na codzień wyjatkowo mało urodziwa: duzy nos, wąskie nierówna wargi i malutkie oczy krotkowidza za szkłami niczym denka po coli. Za to na scenie: rewelacja! Doskonały makijaż, ze ,,zrobionymi'' dużymi oczami i ustami, piekna i seksowna sylwetka w zmysłowym tańcu powalała panów na kolana.
Codziennie raniutko kiedy jej ukochany jeszcze spał ona szybciutko się myła, zmywając z twarzy ówczesne cudo wizażu i nakładała nowiutki precyzyjny makijaż w którym kładła się obok niego. Miała go na sobie cały dzień, wieczorem poprawiała i wzmacniała, kładła sie tak do łóżka a rano od nowa.
wink.gif
Po kilku takich dniach i nocach, kiedy ON widział ją zawsze w makijażu a na scenie w jeszcze mocniejszym + sztuczne rzęsy, zapytał: ,,Kochanie wybacz,że pytam ale czy ty nie lubisz się myć? Dlaczego się nie myjesz?" Ona zalała sie łzami i wyjąkała zawstydzona, że jest zbyt brzydka i boi się iż mu się taka naturalna nie spodoba i dlatego codziennie rano maluje się na nowo. Skończyło sie to śmiechem a niebawem ślubem za to od tamtej pory kiedy przełamała obawę przed jego reakcja na jej naturalność, malowała sie wyłącznie przed występami .
lol.gif
  
Re: Kobiecy makijaż
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Stycznia 2006, 20:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




sylwas :
...kładła się obok niego. Miała go na sobie cały dzień, wieczorem poprawiała i wzmacniała,...


Znaczy kogo ?
No i zdradź jak go wzmacniała lol.gif cool.gif
  
Re: Kobiecy makijaż
PostWysłano: Wtorek, 03 Stycznia 2006, 13:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwas
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2488
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




Wujku, i ja wiem i wszyscy z heha też wiedzą, że Tobie wszystko tylko z jednym się kojarzy. Mowiąc ,,miała na sobie" czy też ,,poprawiała i wzmacniała'' miałam na myśli tylko opisywany makijaż, wiesz?

Wzmacniała go nakładając większą warstwę podkładu, cieni, sztucznych rzęs oraz szminki.
A jak to się robi nauczę Cię z radoscią, razem z Pao i Anką jak zawitasz wreszcie do Szczecina. wink.gif

Podkładzik i szmineczkę dobierzemy odpowiednio i pięęęęknie będziesz wygladał w makijażu i sztucznych rzęskach do Twych cudnej urody ocząt...

lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <sylwas> Kobiecy makijaż
PostWysłano: Wtorek, 03 Stycznia 2006, 23:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aglo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4048
Posty: 113


[ Osobista Galeria ]




Jak już umalujecie Wujka, to koniecznie zróbcie zdjęcia! biggrin.gif

A wtedy zmienimy tytuł wątku na "Męski makijaż" i poprosimy o przeniesienie na kobiecy biggrin.gif
  
Re: <aglo> Kobiecy makijaż
PostWysłano: Piątek, 06 Stycznia 2006, 23:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Hola, hola, ja aż taki brzydki nie jestem coby mnie trza było pacykować, a co do fotografowania tom wybredny i jak do tej pory jeno ulan ma akredytacje na zdejmowanie mego zacnego oblicza cool.gif
  
Re: Kobiecy makijaż
PostWysłano: Sobota, 07 Stycznia 2006, 00:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
ja aż taki brzydki nie jestem


rotfl serio ?
  
Re: Kobiecy makijaż
PostWysłano: Sobota, 07 Stycznia 2006, 00:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aglo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4048
Posty: 113


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
Hola, hola, ja aż taki brzydki nie jestem cool.gif


Skoro nie aż tak brzydki, to wystarczy delikatny make-up biggrin.gif

Wujek Zed :
co do fotografowania tom wybredny i jak do tej pory jeno ulan ma akredytacje na zdejmowanie mego zacnego oblicza


No popatrz, model ulana [rotfl] A co do zdejmowania Twego zacnego oblicza - to mam pomysł: wymalować Cię w stylu "tapeta", a potem ktoś (ulan??) zdjemie Twe oblicze np. na kartkę papieru lol.gif . I powstanie "Odcisk Wujka Zeda", znaczy odcisk twarzy... wink.gif
  
Re: <aglo> Kobiecy makijaż
PostWysłano: Sobota, 07 Stycznia 2006, 01:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Moze byscie sobie ulanem facjat i tapet nie wycierali co? doubt.gif
  
Re: <ulan> Kobiecy makijaż
PostWysłano: Sobota, 07 Stycznia 2006, 01:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aglo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4048
Posty: 113


[ Osobista Galeria ]




...przepraszam...[oczkazbitegopieska]
  
Re: <ulan> Kobiecy makijaż
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Stycznia 2006, 13:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




A dlaczego? Przeca tylko Ty masz "akredytację" wink.gif. W dodatku, jak widzę, to macie z Wujem na spółę jeden aparat wink.gif
  
Re: <oozz> Kobiecy makijaż
PostWysłano: Wtorek, 10 Stycznia 2006, 16:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Tobie to tylko glupoty w glowie lol.gif W dodatku zle widzisz, dlatego dementuje te falszywe pogloski, kazdy ma swoj wink.gif
  
Re: <ulan> Kobiecy makijaż
PostWysłano: Wtorek, 10 Stycznia 2006, 17:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no i nawet oddzielne statywy
  
Re: Kobiecy makijaż
PostWysłano: Wtorek, 10 Stycznia 2006, 18:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
no i nawet oddzielne statywy


Tak, to zdecydowanie lol.gif
  
Re: Kobiecy makijaż
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2006, 20:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




aglo :
spotykam się ze stwierdzeniem, że mężczyźni wolą kobiety bez makijażu, jednakże z doświadczenia wiem, iż nie zawsze tak jest.


Piękna kobieta nie musi się malować. Ale może. DELIKATNIE! Przeciętną kobietę umiejętnie zrobiony, dopasowany i DELIKATNY makijaż może zamienić w kobietę ładną.
Natomiast w jednej z moich byłych redakcji pracowała młoda dziennikarka, która zazwyczaj miała wysmarowane powieki na hiperniebiesko. Wyglądała jak własna karykatura. Do tego stopnia, że patrzenie na nią było przykrością.
  
Kobiecy makijaż
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 3 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010