Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga -> jaka ksiazka dla cwiczacego 3 lata?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
jaka ksiazka dla cwiczacego 3 lata?
PostWysłano: Piątek, 16 Grudnia 2005, 21:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
chmielu
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5601
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




witam
z okazji swiat chcialbym kupic ksiazke do jogi jako prezent osobie, ktora cwiczy juz prawie 3 lata i ogolnie strasznie sie wszystkim dookola jogi interesuje -non stop sciaga jakies filmy z netu, czyta ksiazki, prase - oczywiscie wsystko o tematyce JOGA:)
bardzo chcialbym, aby prezent sie spodobal, a wiem, ze jak utrafie w odpowiednia ksiazke to ta osoba bedzie zachwycona.
ale nie chce kupic nic bez konsultacji z cwiczacymi, a jej przeciez nie zapytam, wiec...

jakie pozycje polecacie???
pzdr

PS - jezeli jeszcze podalibyscie gdzie mozna takowe w Warszawie kupic byloby juz niesamowicie super:)
  
Re: jaka ksiazka dla cwiczacego 3 lata?
PostWysłano: Środa, 21 Grudnia 2005, 10:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
q0q0q0
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2834
Posty: 229


[ Osobista Galeria ]




Najlepsza pozycja tego typu to temat na heh-u "Czy masz ochotę powiedzieć coś o Twojej dzisiejszej praktyce". Dlatego radzimy Ci wydrukować, przestudiować a następnie podarować. lol.gif
  
Re: <chmielu> jaka ksiazka dla cwiczacego 3 lata?
PostWysłano: Sobota, 24 Grudnia 2005, 11:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
modest
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #227
Posty: 1284


[ Osobista Galeria ]




trudno mi się domyślać ,powodów dla których nie pytasz tej osoby czego potrzebuje? ( Jakoś mi się wydaje, ze to laska , pójdę za tym domysłem)

Rozumiem, ze korzysta z szerokiej gamy przekazów , jest chłonna i otwarta. To każe mi przypuszczać, że nie jest ustrzelona przez którąś ze szkół , ani tez nie jest przywiązana do jednego trenera?
Trafiam czy pudłuję?
Czy jej praktyka to intensywne eksperymentowanie ze zdobytą wiedzą?
To budowanie własnej praktyki, czy raczej smakowanie różnych ciastek w dużej cukierni dla znalezienia ulubionego?
Czy jest szczuplaskiem o uroczym, nieśmiałym uśmiechu , refleksyjna, szuka wsparcia ,czy jest żywą ekstrawertyczką , której wszędzie pełno , a dla koleżaneczek z fitnesklibu zrobi wszystko? I potrzebne jej odlotowe asany dla błyśnięcia ?
Jeśli liczyć pisma anglojęzyczne, możliwe do ściągnięcia DVD, czy warsztaty w różnych miejscach Ziemi masz sytuację szerokiego wyboru prezentu. Dołącz do tego zaproszenie do treningu werbalizacji czy myślenia w temacie jogi w Hehu
Zakładam, ze chcesz trafić w jej potrzeby na ten moment. Tak żeby bardzo się ucieszyła prezentem.
Więc doświadczenia, których użyteczność ujawniłaby się z czasem, a jej aktualna satysfakcja nie byłaby najwyższa, odpadają?
Tak samo nie chodzi tu o Twoje niezależne rozpoznanie jej zapotrzebowania w temacie jogi, tylko o jej uśmiech z prezentu?
Czy tez o impuls do jej rozwoju ?

Kombinujecie wspólnie gdzie ma postawić następny krok?
Przymierzacie się do zdobycia określonej górki?
Czy ona tęskni za czymś w’ temacie” ? Marzy ?
Pamiętasz?

Nie mam przekonania, że teraz idę w zorganizowanym tłumie, dobrze oznakowanym szlakiem z drogowskazami, policjantami na skrzyżowaniach , z przewodnikami do historycznych zabytków archeologicznych; atrakcji turystycznych.
Dlatego nie mogę mówić: aha, trzy lat treningu, ciekawska, to ma przed sobą górkę paryską i strony 245- 257 z p[podręcznika ABC do obcykania a potem prawko kategorii ZF w rejonie stołecznym.

24 grudnia 2005 roku to trochej za późno na porady co do prezentu gwiazdkowego.
Mam nadzieje, że poradziłeś sobie sam i było Wam bardzo miło, gdy cieszyła się z Twojego prezentu.
  
Re: jaka ksiazka dla cwiczacego 3 lata?
PostWysłano: Czwartek, 05 Stycznia 2006, 09:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
q0q0q0
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2834
Posty: 229


[ Osobista Galeria ]




Modest, zdaje się że swoim postem skutecznie zniechęciłeś go do kupna jakiegokolwiek prezentu... lol.gif Wydaje mi się że koleżka Chmielu powinien rzeczywiście troszkę dłużej pownikać w swoją przyjaciółkę i jogę żeby kupić coś pożytecznego. Jeśli ktoś uprawia jogę 3 lata i "bardzo sie nią interesuje" to prawdopodobnie nie obce są mu wszystkie ksiązki na ten temat wydane w Polsce, a jeśli już którąś chce mieć to wypada żeby powiedział konkretnie.
  
Re: <q0q0q0> jaka ksiazka dla cwiczacego 3 lata?
PostWysłano: Czwartek, 05 Stycznia 2006, 23:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
modest
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #227
Posty: 1284


[ Osobista Galeria ]




chmielu chyba nas cznia za brak oczekiwanego przez niego doradztwa.
  
jaka ksiazka dla cwiczacego 3 lata?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010