Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Depeche Mode -> Depeche mode - fani fanom Mp3 , Video
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Depeche mode - fani fanom Mp3 , Video
PostWysłano: Piątek, 06 Stycznia 2006, 23:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
slawasu2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3373
Posty: 263


[ Osobista Galeria ]




Powiem Wam ze moze choc moze to Was tu zainteresuje , na tym forum moze choc tu zaczniemy sie wymieniac plikami mp3 ,czy video na początek podam ( choc pewnie mnie ktos tu zaraz skrytykuje ) przepraszam stronki z torrentami www.mininova.org i http://isohunt.com tam mozna wyrwac niezłe rzeczy dotyczące DM pozdrawiam . Dokładniej nie napisze niech kazdy sam szuka dalej zeby nie było ze namawiam do piractwa. Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam pa biggrin.gif PS. ożywcie to forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
Re: <slawasu2> Depeche mode - fani fanom Mp3 , Video
PostWysłano: Sobota, 07 Stycznia 2006, 01:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
slawasu2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3373
Posty: 263


[ Osobista Galeria ]




A tak ku pamieci bo własnie mi sie cosik przypomniało jesli chcielibyscie cosik z video różnych rzeczy wyrwac to polecam stronkę www.depechemodeitalia.com wejdzcie na dział video/tv pa
biggrin.gif
  
Re: Depeche mode - fani fanom Mp3 , Video
PostWysłano: Sobota, 07 Stycznia 2006, 18:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Grobek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4761
Posty: 38


[ Osobista Galeria ]




slawasu2 :
stronki z torrentami www.mininova.org i http://isohunt.com tam mozna wyrwac niezłe rzeczy dotyczące DM [


www.dimeadozen.org -> tu dopiero można wyrwać niezłe rzeczy dotyczące DM biggrin.gif
  
Re: Depeche mode - fani fanom Mp3 , Video
PostWysłano: Piątek, 13 Stycznia 2006, 00:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
slawasu2
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3373
Posty: 263


[ Osobista Galeria ]




Grobek :
[..]



www.dimeadozen.org -> tu dopiero można wyrwać niezłe rzeczy dotyczące DM biggrin.gif

Niewiem jak tobie Grobek ale mnie sie wydaje ze to forum nieżyje doubt.gif pozdrawiam
  
Re: Depeche mode - fani fanom Mp3 , Video
PostWysłano: Niedziela, 05 Lutego 2006, 14:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




Grobek :
[..]



www.dimeadozen.org -> tu dopiero można wyrwać niezłe rzeczy dotyczące DM biggrin.gif



szkoda tylko, że nie da się zarejestrować;(
  
Re: Depeche mode - fani fanom Mp3 , Video
PostWysłano: Wtorek, 07 Lutego 2006, 21:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jacspy
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4759
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




video Suffer Well
http://www.gyorgyi.com/videos/dM_Suffer_Well.avi



link z forum http://www.depechemode-forum.pl
  
Re: Depeche mode - fani fanom Mp3 , Video
PostWysłano: Sobota, 18 Listopada 2006, 18:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Na pewno już to oglądaliście, bo jesteście fanami, ale jeśli ktoś nie oglądał to polecam (szczególnie dziewczętom). Plik video jest do ściągnięcia np. na eMule, a zwie się Depeche Mode.Live.at.Anaheim.Playing.The.Angel.Tour.2005. Normalnie przez cały czas widać tam Gahana z bliziutkiego bliska. biggrin.gif Te niebiesko-różowo-zielone światłocienie ło ja, coś tak genialnego mogła nagrać tylko kobitka. biggrin.gif Do tego boska (bo pleingdiejndżelowa biggrin.gif ) setlista. Czegóż chcieć więcej. biggrin.gif

Do dziewczyny(?), która TO nagrywała - DZIĘKUJĘ CI DZIEWCZYNO! biggrin.gif Odpływałam, gdy to oglądałam!!!!!!
  
Depeche mode - fani fanom Mp3 , Video
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Depeche Mode

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010