Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Knight Online -> Hack Shield sie Sypie Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Hack Shield sie Sypie
PostWysłano: Sobota, 07 Stycznia 2006, 16:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ZgRyWuS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5737
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Siemka mam taki problem :

- Włączam Launcher KO i pokazuje sie okno daje I Agree klikam dalej, póżniej wpisuje login i hasło, następnie daje dalej pokazuje sie okno daje start pokazuje sie Hack Shield z załadowany na kliku % ok. 15 i nie chce dalej iść czekam chwile.......... i nie ładuje sie ! i po chwili się wyłącza ! Pokazuję się okno i trzeba kliknąć ok co mam zrobić ! ???? Please Help :d

??????????????????????????????????????
  
Re: Hack Shield sie Sypie
PostWysłano: Sobota, 07 Stycznia 2006, 17:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ZgRyWuS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5737
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Wyjaśnie to prościej Hack Shield nie chce sie załadować !!! co zrobić ?
  
Re: <ZgRyWuS> Hack Shield sie Sypie
PostWysłano: Sobota, 07 Stycznia 2006, 18:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




zmienic system/kompa/usera
choice is yours
  
Re: Hack Shield sie Sypie
PostWysłano: Sobota, 07 Stycznia 2006, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ZgRyWuS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5737
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Nie ma nikt rady ?? na to ?
  
Re: <ZgRyWuS> Hack Shield sie Sypie
PostWysłano: Sobota, 07 Stycznia 2006, 18:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a nie masz ty aby service pack-a zainstalowanego w systemie ?
  
Re: Hack Shield sie Sypie
PostWysłano: Sobota, 07 Stycznia 2006, 18:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ZgRyWuS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5737
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




mam tylko nie wiem jak usunąć ?
  
Re: <ZgRyWuS> Hack Shield sie Sypie
PostWysłano: Sobota, 07 Stycznia 2006, 19:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ktory windows i ktory sp ?
  
Re: Hack Shield sie Sypie
PostWysłano: Sobota, 07 Stycznia 2006, 19:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ZgRyWuS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5737
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Ja mam Windows Xp profesional :D
  
Re: <ZgRyWuS> Hack Shield sie Sypie
PostWysłano: Sobota, 07 Stycznia 2006, 20:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no to gratulacje
ale nie wiem z czego sie cieszysz
a pytalem ktory sp 1 czy 2 ?
  
Re: <ZgRyWuS> Hack Shield sie Sypie
PostWysłano: Sobota, 07 Stycznia 2006, 20:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no to gratulacje
ale nie wiem z czego sie cieszysz
a pytalem ktory sp 1 czy 2 ?
  
Re: Hack Shield sie Sypie
PostWysłano: Sobota, 07 Stycznia 2006, 22:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ZgRyWuS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5737
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




sp 2
  
Re: <ZgRyWuS> Hack Shield sie Sypie
PostWysłano: Sobota, 07 Stycznia 2006, 23:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




jezu .............
juz mi sie nie chce
to jzu ostatni raz
http://f.heh.pl/ftopic4590.html
  
Re: Hack Shield sie Sypie
PostWysłano: Sobota, 07 Stycznia 2006, 23:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ZgRyWuS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5737
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




a jest na 1 ? bo chyba mam 1 bo jest tak jak on napisal u mnie gdzie jest na 1 >?
  
Re: <ZgRyWuS> Hack Shield sie Sypie
PostWysłano: Niedziela, 08 Stycznia 2006, 10:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




co ty chopie belkoczesz ?
napisz to skladniej
  
Re: Hack Shield sie Sypie
PostWysłano: Niedziela, 08 Stycznia 2006, 12:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ZgRyWuS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5737
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




No mam jedynke teraz sprawdzilem :D sorrki ale moglbys mi powiedziec jak to zrobic na jedynce ! ?
  
Re: Hack Shield sie Sypie
PostWysłano: Niedziela, 08 Stycznia 2006, 17:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
FuKs
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1182
Posty: 257


[ Osobista Galeria ]




na 1 dziala bez problemu.
jak hack shield sie chrzani to w panelu ustawien wylacz internet i wlacz
to pomaga.
  
Re: Hack Shield sie Sypie
PostWysłano: Niedziela, 08 Stycznia 2006, 21:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AgiTcz
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #5748
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




ja dam ci rade abys wzial od jakiegos kumpla pliki z dzialu hs/update i wkleil do siebie. a ja mam sp2 i mi dziala bez zarzutu :)
  
Re: Hack Shield sie Sypie
PostWysłano: Wtorek, 10 Stycznia 2006, 05:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trasht
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5756
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




borykam sie z tym samym problemem co kolega.... hs nie chce mi sie zaladowac do konca .. dokladniej pisze ze nie moze sie polaczyc z severem by dokonac update .. :D probowalem robic to co polecal J@ger ale to niestety nie pomoglo .. to co podal odnosilo sie do rozszerzenia pamieci ( przynajmniej tak wyczytalem na tym forum zeby nie bylo ze najpierw pisze zamiast poszukac. ) hmm mysle ze najlepsza obcja bylo by wymienienie plikow z katalogu hs ale nie mam ziomali co graja w KO poniewaz gralem dawno i moje kontakty sie pourywaly... a chcec grania powrocila wiec prosze pomozcie mi w jakis sposob najlepiej jak podam
gg4207861 kontakt...

Prosze o pomoc ... Jak ktos moze niech przesle na moja skrzynke pliki zkatalogu hs .. bede wdzieczny az po zycia kres .. pozdrawiam cale forum
  
Re: Hack Shield sie Sypie
PostWysłano: Wtorek, 10 Stycznia 2006, 09:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ZgRyWuS
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5737
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




aaaaa............... i jeszcze wiem czemu hack sield sie niechce zaladowac tym co sa w sieci mianowice trzeba adminowi sieci podac link jaki ma odblokowac i wszystko bedzie gralo tylko nie znam tego linka :D jak ktoś zna niech napisze
  
Re: <ZgRyWuS> Hack Shield sie Sypie
PostWysłano: Wtorek, 10 Stycznia 2006, 10:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




wat ?
a co niby ma byc zablokowane ?
przeciez problem dotyczy ludzi zarowno z osiedlowek jak i majacych neo czy innego providera
problem jest lokalny u was na kompach
adminow do tego nie mieszajcie
a ze caly HS jest do dupy to juz inna sprawa

edit
btw u mnie tez w tym momencie nie chce sie zaladowac hs
a nie zmienialem nic
  
Hack Shield sie Sypie
Forum dyskusyjne -> Software -> Knight Online

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010