Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Czy to prawda ??? ;)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Czy to prawda ??? ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 17:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Klik

co Wy o tym myślicie... mnie się zdaje że niedokońca prawda wink.gif
  
Re: <Krzysiek> Czy to prawda ??? ;)
PostWysłano: Poniedziałek, 06 Października 2003, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




A moze przedstawisz jakies dowody swojej tezy, heee??? tongue.gif
  
Re: <ulan> Czy to prawda ??? ;)
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 14:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Rozumiem bunt Krzyśka. W podstawówce i liceum ładują nasze mózgi ideałami z ogromnego księgozbioru romantycznego, a potem okazuje się, że wszystko to zwierzęce instynkty i chemia.
  
Re: Czy to prawda ??? ;)
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 10:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Rozumiem bunt Krzyśka. W podstawówce i liceum ładują nasze mózgi ideałami z ogromnego księgozbioru romantycznego, a potem okazuje się, że wszystko to zwierzęce instynkty i chemia.

Dlaczego tak ?
Jesteś BERGER na tyle dorosły, że nie powinieneś mu przytakiwać !
Jak nie będzie miał własnych marzeń to się w tym "czarnym" świecie zagubi, ma jeszcze czas na "rzeczywistość", niech sobie pomarzy, potem już nie będzie miał okazji.

KRZYSIU - pamiętaj zawsze warto, a przynajmniej próbować do konca życia, ja to przerobiłam - no może nie do końca - ale wiem że teraz jest mi lepiej, a wkroczyłam już dawno w drugą połowę swojego życia.
  
Re: <kazia> Czy to prawda ??? ;)
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 12:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Autor artykułu bardzo zgrabnie go podsumował: "Jeżeli wywód ten brzmi dla kogoś zbyt racjonalnie, niech nie pozwoli sobie odebrać przyjemności delektowania się najrozkoszniejszą rzeczą na świecie. Ostatecznie najważniejsze w tym wszystkim jest to, jaki użytek się z tego zrobi."
Ja już dawno wiedziałam, że u podstawą całego świata zarówno fizycznego jak i metafizycznego leży "niestety" tylko chemia. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif wink.gif
Mając tego świadomość bez oporów można się poddać burzy własnych hormonów lub też sprytnie je poskromić smile.gif
  
Re: Czy to prawda ??? ;)
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 13:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Rozumiem bunt Krzyśka. W podstawówce i liceum ładują nasze mózgi ideałami z ogromnego księgozbioru romantycznego, a potem okazuje się, że wszystko to zwierzęce instynkty i chemia.


Dlaczego tak ?
dokładnie !!! Widze że ktoś mnie rozumie ! eusa_clap.gif

kazia :
KRZYSIU - pamiętaj zawsze warto, a przynajmniej próbować do konca życia, ja to przerobiłam - no może nie do końca - ale wiem że teraz jest mi lepiej, a wkroczyłam już dawno w drugą połowę swojego życia.


hehe...
niewiem czy warto, bo wczoraj z powodu fizyki miałem takiego doła że myślałem że se żyły podetne, byłem pewny że pałę dostane a dziś się okazało że niedostane pały confused.gif bo jednak napisałem na więcej niż 2

a dziś mi się już chce żyć ... nawet...
na w-fie skoczyłem z dal 5,10m jak nigdy i dobrze napisałem sprwadzia z gegry... i jak tu nie lubić szkoły tongue.gif ROTFL
  
Re: <Krzysiek> Czy to prawda ??? ;)
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 13:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Może podsumuję wątek. Nieważne, czy miłość to chemia i instynkty. Ważne, że to coś najwspanialszego w życiu, o co warto się starać zawsze. Nawet jak nam nie wychodzi.
  
Re: Czy to prawda ??? ;)
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 15:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Może podsumuję wątek. Nieważne, czy miłość to chemia i instynkty. Ważne, że to coś najwspanialszego w życiu, o co warto się starać zawsze. Nawet jak nam nie wychodzi.

BERGER - dawno nie czytałam takiej mądrości życiowej,
mój podziw wielki wyrażam !!!
  
Re: <kazia> Czy to prawda ??? ;)
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 16:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Już Ci kiedyś to mówiłem, Kaziu: moja mądrość, niestety, w życiu mi nie pomaga. W teorii łatwo być mądrym.
  
Re: <Berger> Czy to prawda ??? ;)
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 17:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




NIE WIERZĘ!!!
Przyjdzie jeszcze dzień, kiedy zobaczysz to co ja i wtedy powiesz sobie - udało mi się i warto było !!!
Przekonasz się, trzeba tylko wiedzieć co się chce i na ile można sobie pozwolić, a czas nie odgrywa roli - o tym też nie zapominaj.
Zawsze pozytywnie patrz na życie inaczej ono załatwi ciebie.
  
Re: <kazia> Czy to prawda ??? ;)
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 18:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




I tak się staram. A wiedzieć co się chce - piękna sprawa.
  
Czy to prawda ??? ;)
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010