Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> speed Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <Kowal> speed
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 11:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A co to za języki mi tu pokazujesz??? lol.gif
  
Re: <Berger> speed
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 11:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




a takie hehowe tongue.gif
  
Re: <Kowal> speed
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 13:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Spróbuj przejechać ten dystans szybciej, to dopiero Ci język na wierzch wyjdzie! wink.gif
  
Re: <Berger> speed
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 14:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




szczerze, to nie wiem, co to za trasa...
ile to km i czym jechales?
  
Re: <Kowal> speed
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 14:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Równe sto kilometrów. Rowerem trekingowym z sakwą. Trasa wiedzie wzdłuż wybrzeża. Od Kołobrzegu robi się ruchliwa i nieco pod górkę. Ja jeszcze miałem wiatr w oczy sad.gif
  
Re: <Berger> speed
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 09:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




calkiem niezle...sam lubie jezdzic na rowerze
  
Re: <Kowal> speed
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 10:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No to podaj jakieś rekordy. Skoro i tak już tak ten wątek wyewoluował...
  
Re: <Berger> speed
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 10:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




rekordy- wiec z Wodzislawia Sl. do Opavy i z powrotem - jakies 130-140km, z przerwa na piwo czeskie wink.gif
z Kietrza na zamek w Krnovie i z powrotem, jakies 120km, przerwa w Krnovie, rowniez na wysmienite czeskie piwko
co do czasow, to ciezko mi powiedziec, bo byly przerwy
generalnie duzo tego lata jezdzilem
co ciekawe, wole jechac pod gore- po prostu lubie sie dobrze zmeczyc, na zamek w Krnovie jest fantastyczny podjazd, ok. 2-3km, ale kilkanascie % nachylenia
w ogole piekne tereny tam sa
  
Re: <Kowal> speed
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 10:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No ładnie. Moja najdłuższa trasa to Bydgoszcz - Czersk (Kaszuby). Jest to chyba jakieś 110 - 120 km. Czasu też nie podaję, bo jechaliśmy turystycznie, z przerwami.
A jaka jest Twoja najdłuższa trasa wielodniowa? Moja to chyba przejazd przez południową Szwecję - Z Karlskrony przez prowincje Blekinge, Smalandię i Skanię do Helsinborga, a następnie promem do duńskiego Helsingor i dalej do Kopenhagi. W sumie dwa tygodnie. Liczby kilometrów nie pomnę, a mapy przy sobie nie mam :)
  
Re: <Berger> speed
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 12:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




na wielodniowej nigdy nie bylem :(
  
Re: <Kowal> speed
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 12:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Żałuj sad.gif
Fajna sprawa. Jedziesz sobie cały dzień, wokół migają lasy, jeziora, miasteczka... Nocujesz sobie najczęściej na dziko pod namiotem. Polecam trasę przez Pomorze Środkowe (Piła - Mielno), Kaszuby (np. Bydgoszcz - Gdańsk), Jurę (Częstochowa - Kraków), Suwalszczyznę (Grajewo - Suwałki), czy Pałuki (Mogilno - Żnin). Za granicą, poza Szwecją, fajnie się jeździ po Holandii.
  
Re: speed
PostWysłano: Niedziela, 05 Października 2003, 10:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Panowie, załóżcie sobie nowy wątek! crazy.gif
W tym piszemy krytycznie o kierowcach, którzy przekraczają bezpieczną prędkość, a Waszmościowie się tym chwalicie! redface.gif


No dobrze Panowie..nowego wątku nie ma więc "pochwalę się" tutaj jako i inni się chwalą wink.gif
Przemierzałam trasę Szczecin-Gorzów Wlkp. na dość długim odcinku z prędkością 205km/h, chyba Puegotem 406...czas przebycia całej trasy miałam niezwykle dobry. Tak twierdzi kolega, które był pasażerem crazy.gif
  
Re: <azilez> speed
PostWysłano: Niedziela, 05 Października 2003, 11:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




... Ja już się dawno tak nie "bawiłem" wink.gif ale uwielbiałem jeździć ostro Citroenem SAXO VTS (stara dobra wersja 1.6) podrasownym do 155 KM ... a ważył wtedy jakieś 800 kg ... z kumplem wyciągnęliśmy z niego co się dało ... aby był lekki ... (jak sie póżniej okazało chyba nawet za lekki) ... twardy jak skała ... na maxa utwardzone zawieszenie ... spinki ... wydech (cały) sportowy ... jeździło się nim jak gokartem ... zero przechyłów na zakrętach co najwyżej podskakiwał jak żaba wink.gif ... niestety kolega zawinął się nim na drzewie ... ten wypadek przeżył bez większych obrażeń tylko się potłukł ... a wyniknął on z tego że jest taki zakręt z mostkiem koło Wiśnicza (ten leży koło Bochni a ta ok 40 km od Krakowa jak by Ktoś nie wiedział wink.gif ) i mi udało się tam wejść w poślizgu z prędkością 105 km/h (wiedziałem ze nawet 5 km więcej i walutuje z zakrętu .. czuć to jakoś było)... ograniczenie do 20 km/h wink.gif i on widać jadąc sam stwierdził ze można więcej ... no można było 120 .. ale tylko raz wink.gif ... niestety następnego wypadku jakiś rok temu gdzieś koło Poznania (nie wiem gdzie ... już wtedy nasze kontakty się rozluźniły) ... hondą prelude (takze podrasowana do granic możliwosci - nawet miała NOS system) nie przeżył crazy.gif ... tak to bywa ale ... wracając do tego saxo to z reguły nigdy nie mierzyłem tak dokładnie innych naszych "osiągnięć" na tej niwie wink.gif bardziej chodziło właśnie o wrażenie spped`u i przede wszystkim niewiarygodnych PRZYSPIESZEŃ cool.gif
  
Re: speed
PostWysłano: Niedziela, 05 Października 2003, 11:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




zastanawiam sie czy nie zamknac tego tematu, te Wasze 'wyczyny' zainteresowalyby pewnie policje, a samo w sobie nie jest niczym chwalebnym
narazacie zycie innych by pozniej sie chwalic przed znajomymi wlasna glupota doubt.gif
  
Re: <e X t 7 3> speed
PostWysłano: Niedziela, 05 Października 2003, 11:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Fakt. Ja lubie szybko jeździć. Kiedys jeździłam bardziej ostro (chyba pod wpływem swojego faceta, który robił to całkiem nieźle i starał się mnie troche poduczyć panowania nad samochodem). Cały czas jednak jeżdżę rozsądnie (i zdecydowanie potępiam beztroskę i nieodpowiedzilaność w tym temacie) choć nadal dość szybko i dynamicznie. A wtedy kiedy jechałam 205 km/h (samochód niestety tylko tylę wyciągnął) miałam do załatwienia bardzo pilną sprawę. Zdążylismy kilka minut przed "deadlinem".
W każdym razie...jestem za tym, żeby zabawy urządzac sobie na torach wyścigowych. Tam gdzie jezdża inni... przydaje się duża doza rozsądku.
Zreszta pewnie wszyscy z nas to wiedzą.
  
Re: <azilez> speed
PostWysłano: Niedziela, 05 Października 2003, 12:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




zgadzam się ze nie jest to rozsądne i dlatego tego "nie praktykuje" ... można to i owszem robić ale miejscach gdzie jest mały ruch i doskonała widoczność ... a jak czasem widzę co niektórzy wyrabiają na zatłoczonych drogach ... strach ... tu trzeba nie tylko myśleć o tym ze można sobie zrobi krzywdę ... ale Ktoś inny może gorzej prowadzić a przede wszystkim ze jadąc tak można spowodować wypadek którego ofiarami będą NIEWINNI ludzie którzy po prostu chcieli dojechać np. do rodziny pracy szkoły etc. ... najważniejszym elementem jest tu wyobraźnia ...
  
Re: speed
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 15:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




azilez :
kiedy jechałam 205 km/h (samochód niestety tylko tylę wyciągnął) miałam do załatwienia bardzo pilną sprawę. Zdążylismy kilka minut przed "deadlinem".


To słowo "deadline" cholernie tu pasuje crazy.gif
  
Re: speed
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 15:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




[quote="e X t 7 3 niestety następnego wypadku jakiś rok temu gdzieś koło Poznania (nie wiem gdzie ... już wtedy nasze kontakty się rozluźniły) ... hondą prelude (takze podrasowana do granic możliwosci - nawet miała NOS system) nie przeżył crazy.gif ... tak to bywa cool.gif[/quote]

Tak to bywa. Twój kolega zginął, co jest tragedią, ale sam podjął to ryzyko. Mogłem jednak zginąć przy okazji również ja i moi przyjaciele, gdybyśmy akurat w tamtym czasie i tamtym miejscu jechali rowerami na wycieczkę. Albo ktokolwiek inny. crazy.gif
  
Re: speed
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 22:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
azilez
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #232
Posty: 109


[ Osobista Galeria ]




Berger :

To słowo "deadline" cholernie tu pasuje crazy.gif


Masz rację....ale już mnie za to nie gań confused.gif
  
speed
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 3 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010