Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> Jak podłączyć urządzenia aby działało??
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jak podłączyć urządzenia aby działało??
PostWysłano: Czwartek, 05 Stycznia 2006, 23:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mejdej2005
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5724
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam.
Mam taki problem. Mam nastepujące urządzenia: switch 1 do którego podłączony jest router i kilku użytkowników, nastepnie do tego switcha 1 jest podłączony następny switch 2 do którego podłączony jest serwer i kolejny switch 3 do którego podłączeni są inni użytkownicy. Czy w tej sytuacji wszyscy w sieci będą mieli dostęp do internetu?? Zalezy mi aby miała go tylko ta pierwsza grupa przy switchu 1 ale żeby wszyscy byli w sieci.



router<---->switch 1<----->switch 2<----->switch 3
  
Re: <Mejdej2005> Jak podłączyć urządzenia aby działało??
PostWysłano: Piątek, 06 Stycznia 2006, 13:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




wylacz dhcp na routerze
a potem recznie ip i maske na kompach
pierwsza grupa ta z netem ma wpisana brame (ip routera)
reszta nie

wszyscy sie widza
ale nie wszyscy maja net
  
Re: Jak podłączyć urządzenia aby działało??
PostWysłano: Czwartek, 12 Stycznia 2006, 19:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




ale jak ktos wpisze adresy to bedzie mial...

//mejdej
jesli to jest zwykly router, na ktorym nie mozesz nic filtrowac (IP,MAC) to nie zrobisz tego o co pytasz...
  
Jak podłączyć urządzenia aby działało??
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010