Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> Song to say goodbay! Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Song to say goodbay!
PostWysłano: Piątek, 13 Stycznia 2006, 17:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




A co powiecie na Song to say goodbay ? biggrin.gif
Moim zdaniem udana piosenka i bardzo mi się podoba, tak jak "Because of you" smile.gif
Brawo dla chłopców z Placebo eusa_clap.gif

http://s36.yousendit.com/d.aspx?id=0ZG2GI6VFB8432H6UAR4NMMPZD

Miłego słuchania biggrin.gif
  
Re: Song to say goodbay!
PostWysłano: Piątek, 13 Stycznia 2006, 19:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




O rety... Goodbye smile.gif
Słyszałam, słyszałam. Może później coś o tym skrobnę.
  
Re: <grusia> Song to say goodbay!
PostWysłano: Piątek, 13 Stycznia 2006, 19:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




o Boże... confused.gif dopiero się skapnęłam, co ja napisałam shock.gif
A ja na anglistykę się wybieram... lol.gif Roztrzepaniec ze mnie jak zwykle...
Dzięki Grusia! smile.gif

U mnie w domu już chyba nie mogą słuchać nowych piosenek Placebo.... A mi się podobają... W "Song to say godbye" szczególnie podoba mi się refrenik. smile.gif
  
Re: Song to say goodbay!
PostWysłano: Piątek, 13 Stycznia 2006, 20:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




anusia :
o Boże... confused.gif dopiero się skapnęłam, co ja napisałam shock.gif
A ja na anglistykę się wybieram... lol.gif Roztrzepaniec ze mnie jak zwykle...
Dzięki Grusia! smile.gif


Nie ma za co smile.gif I nic nie szkodzi. Kiedyś na forum U2 strzeliłam zamiast "Peace on earth" - "Peace on WORLD" cool.gif

A jeśli o "Song..." chodzi - jeszcze trochę, nie chcę na gorąco pisać, by nie palnąć czegoś wink.gif
  
Re: <grusia> Song to say goodbay!
PostWysłano: Sobota, 14 Stycznia 2006, 13:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marlena
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5321
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Ehhh...
  
Re: <marlena> Song to say goodbay!
PostWysłano: Sobota, 14 Stycznia 2006, 16:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




Mam prośbę, czy ktoś mógłby mi przesłać na maila, ponieważ nie wiedzieć czemu nie chce mi sie sciagnac cala piosenka Z gory bardzo dziekuje..:)
  
Re: Song to say goodbay!
PostWysłano: Sobota, 14 Stycznia 2006, 17:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agalu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5041
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




kolejna cudowna pisenka aaa.... smile.gif
  
Re: <anusia> Song to say goodbay!
PostWysłano: Wtorek, 17 Stycznia 2006, 22:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mawu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5812
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




No nie żartujcie! Na ogół bronie nowych piosenek choćby mnie nie do końca zadowalały, jednak tym razem... STSG uważam za fajną POPOWĄ pioseneczkę, ale jak na PLacebo to jest kiszka... JUż wole BIWY, które zgodne jest z zapowiedziami co do stylu nowego albumu...
A STSG... chwytliwy refrenik... ale czy o to chodzi w Placebo?? I jeszcze ten text.. "my oh my... song to say..." no wybaczcie...:O confused.gif
  
Re: <mawu> Song to say goodbay!
PostWysłano: Środa, 18 Stycznia 2006, 16:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




Muszę się zgodzić ... "Song to say goodbye" to nie jest styl Placebo.
Dlatego dla mnie już ta piosenka spowszedniała i wolę posłuchać starych, dobrych kawałków, niezrażonych popem, albo właśnie o niebo lepszego "Because I want you".
  
Re: Song to say goodbay!
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 21:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mawu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5812
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




anusia :
... wolę posłuchać starych, dobrych kawałków, niezrażonych popem, albo właśnie o niebo lepszego "Because I want you".


No proszę, czyli nie jestem jedyną osobą, która woli BIWY od STSG !!!??
Szok. Przyzwyczaiłam się, że wszyscy nad Song To Say.. się rozpływają a BIWY jakby lekceważą... Ja natomiast doceniam ten kawałek, bo kojarzy mi się właśnie ze 'starym' brzmieniem Placebo, tzn. bardziej rockowym niż popowym :]
  
Re: Song to say goodbay!
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 22:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




Mi na pierwszy rzut "ucha" STSG wydała się lepsza... Ale to właśnie dlatego, że jest bardziej melodyjna, popowa. wink.gif
Po jej kilkakrotnym przesłuchaniu, aż się nią zmęczyłam... Wolę BIWY i resztę utworków z "Meds". smile.gif

W sumie... wielu słuchaczy wyłapuje np. z radia takie właśnie chwytliwe piosenki... Może STSG się im spodoba wink.gif
  
Re: <anusia> Song to say goodbay!
PostWysłano: Czwartek, 16 Lutego 2006, 15:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
odrzu2owiec
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2399
Posty: 430


[ Osobista Galeria ]




Widział ktos teledysk????

Ja przepadłem!
Czesto jesli reżyser nie ma pomysłu na scenariusz (treść) decyduje sie po prostu pokazać grający zespół.

Tymczasem przez cały clip 'A Song to Say Goodbye' nie pokazuje się
żaden muzyk. Mamy za to niebanalną i przejmującą historie.

Jeden z najlepszych jakie widziałem...
  
Re: Song to say goodbay!
PostWysłano: Czwartek, 16 Lutego 2006, 16:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




http://s23.yousendit.com/d.aspx?id=1OAKO056LI5A43CU6PFU620RLT
  
Re: Song to say goodbay!
PostWysłano: Czwartek, 16 Lutego 2006, 17:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Klip bardzo mi się spodobał... Nie wiem, co konkretnie powiedzieć [ redface.gif ].
  
Re: Song to say goodbay!
PostWysłano: Piątek, 17 Lutego 2006, 09:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Teledysk można już obejrzeć na teledyskowym serwisie Onetu, a dokładniej w tym miejscu:
http://teledyski.onet.pl/,1311867,specjalne.html

Cytacik jeszcze z niniejszej strony o Meds:
Napisany podczas lata 2004 roku, nagrywany przez ponad cztery miesiące 2005 w Rak Studios, ze stosunkowo mało znanym francuskim producentem Dimitrim Tikovoi, oraz zmiksowany przez U2, legendarny Smashing Pumpkins i Flood`ego najnowszy album, to prawdziwe obnażenie Placebo. Muzycy są pewni, że stworzyli najlepszy jak dotąd zbiór utworów „Okazało się, że robimy tę płytę, mając za wiele piosenek”, wyznaje Brian. „Wcześniej zawsze nam jakiejś brakowało, a więc poprzeczka została podniesiona. Ostatecznie znalazło się na tej płycie aż pięć, lub sześć singli.
To ich najlepszy (i bez wątpienia najbardziej udany) album, jaki kiedykolwiek stworzyli, który równocześnie stanowi ukłon szacunku w kierunku ich inspiracji, jak i całej spuścizny.


Czy też słyszycie jakieś takie dziwne głosy, że np. tytuł Song to say goodbye nie jest przypadkowy i kroi się coś niedobrego (goodbye)? eusa_eh.gif
  
Re: Song to say goodbay!
PostWysłano: Piątek, 17 Lutego 2006, 10:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agalu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5041
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Prosze nawet tak nie myślec, ze to moze byc "Goodbye" zespołu eusa_naughty.gif eusa_naughty.gif
  
Re: Song to say goodbay!
PostWysłano: Niedziela, 19 Lutego 2006, 00:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mawu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5812
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Tymczasem przez cały clip 'A Song to Say Goodbye' nie pokazuje się
żaden muzyk

No nie do końca, przez kilka sekund widać w klipie Placebo.

A co do kwestii czy jest to pożegnanie, to wątpie,. sami muzycy przyznają że nie zamierzają się rozstawać, a tytuł oznacza po prostu pewną przemianę, pożegnanie się ze swoim stary ja; Molko napisał ją do samego siebie, już jakiś czas temu, co chyba wiecie.
  
Re: Song to say goodbay!
PostWysłano: Niedziela, 19 Lutego 2006, 00:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A więc dobrze mi się zdawało, że to oni grają w telewizorze w barze wink.gif
  
Re: <grusia> Song to say goodbay!
PostWysłano: Niedziela, 19 Lutego 2006, 01:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mawu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5812
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




Tak, to oni:) Wydaje mi się, że to klip do BIWY
  
Re: Song to say goodbay!
PostWysłano: Niedziela, 19 Lutego 2006, 01:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Bardzo możliwe.
A co do domniemanego "goodbye". Myślę, że ewentualny sukces "Meds", na co się nawet zapowiada, skutecznie wybiłby im z głów ten pomysł, jeżeli w ogóle taki w nich się zrodził wink.gif
  
Song to say goodbay!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010