Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia -> Prawdziwa meska impreza??? /4.10.03/ Idź do strony 1, 2
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Re: <bzzz> Prawdziwa meska impreza??? /4.10.03/
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 17:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Dobra do czasu ustalenia, z zainteresowanymi, znaczy się z uczestnikami imprezy, linki do zdjęć zostają usunięte. Co prawda ja szczerze mówiąc Basiu nie wiem o co Ci chodzi z tym wykożystaniem zdjęć, ale nic to.

Z drugiej zaś strony, było to miejsce publiczne, nie zostało popełnione przestępstwo, a i nikt na tych zdjęciach nie wyszedł kompromitująco.
Nawet nie zdajesz sobie basiu w ilu kadrach w swoim życiu się znalazłaś.

  
Re: <Marek D.> Prawdziwa meska impreza??? /4.10.03/
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 17:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




akurat doskonale sobie zdaję sprawę...
skoro to takie dziwne że nie chcę swojej gęby w necie... cóż...
każdy przeżył co przeżył i niech tak zostanie...
żegnam Państwa...
  
Re: <bzzz> Prawdziwa meska impreza??? /4.10.03/
PostWysłano: Czwartek, 09 Października 2003, 18:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




żegnam Państwa...

Eeee tego no, jak mam to rozumieć???
  
Re: <Marek D.> Prawdziwa meska impreza??? /4.10.03/
PostWysłano: Piątek, 10 Października 2003, 23:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Kurteczka, udobruchać mi tu zaraz bzzyczka i dawać foty, bo się nie załapałem !!
  
Re: Prawdziwa meska impreza??? /4.10.03/
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 10:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Po co tyle szumu !!!
Przede wszystkim z tego co wiem, to nie tylko męska imprezka bo panie też były - a o nich jakoś się tak dziwnie zapomniało ??? wryy (ja widziałam chociaż jedną) - wyglądała cudownie - a panowie - no cóż nie lubię robić nikomu przykrości ... ale "zmęczenie"!!! dało o sobie znać.
Ogólnie rzecz biorąc, w końcu zdjęcia to nie wszystko - skoro nie można ich obejrzeć, ale można też wszystkim opowiedzieć co nieco, np. kto uczestniczył, gdzie było, jak długo - i wszystkie inne małe i większe ciekawostki.
  
Re: Prawdziwa meska impreza??? /4.10.03/
PostWysłano: Sobota, 11 Października 2003, 11:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




kazia :
Po co tyle szumu !!!
Przede wszystkim z tego co wiem, to nie tylko męska imprezka bo panie też były - a o nich jakoś się tak dziwnie zapomniało ??? wryy (ja widziałam chociaż jedną) - wyglądała cudownie - a panowie - no cóż nie lubię robić nikomu przykrości ... ale "zmęczenie"!!! dało o sobie znać.


ROTFL. Kaziu nie obraz sie smile.gif Ta meska impreza to tak z wink.gif miala byc, no coz nie zawsze wychodzi tak jak chcial autor eusa_wall.gif

Cytat:

Ogólnie rzecz biorąc, w końcu zdjęcia to nie wszystko - skoro nie można ich obejrzeć, ale można też wszystkim opowiedzieć co nieco, np. kto uczestniczył, gdzie było, jak długo - i wszystkie inne małe i większe ciekawostki.


W zamierzeniu mialo to byc fotostory.Moze kiedys bedzie... A tymczasem zamykam watek, zeby nie hmmm denerwowac pewnych osob...[/quote]
  
Prawdziwa meska impreza??? /4.10.03/
Forum dyskusyjne -> Inne -> Męski punkt widzenia

Strona 2 z 2  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010