Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo -> NO TO JEST PŁYTA.... w necie... Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
NO TO JEST PŁYTA.... w necie...
PostWysłano: Wtorek, 17 Stycznia 2006, 22:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mawu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5812
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




Teraz już nie tylko 15 osób może exkluzywnie przesłuchać nowy album, bo każdy może zassać z neta...
Ciekawa jestem czy skorzystacie z tej możliwości..?
Ja się szczerze mówiąc z tym dziwnie czuję jakoś. Może to kwestia tego, że po Song To Say Goodbye raczej boję się tego momentu pierwszego przesłuchania nowej płyty... czuję że to może byc zawód...
  
Re: NO TO JEST PŁYTA.... w necie...
PostWysłano: Wtorek, 17 Stycznia 2006, 23:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bliss
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5696
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Ja czekam na premierę płyty. Kupię i dopiero przesłucham, ale podobno powalająca. Nie mogę się doczekać marca!
  
Re: <bliss> NO TO JEST PŁYTA.... w necie...
PostWysłano: Środa, 18 Stycznia 2006, 01:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




no właśnie nie wiem czemu ale tez jakoś dziwnie odczuwam fakt, że jest już w sieci nowa płyta PLACEBO...i niestety co po niektóre piosenki są w moim posiadaniu, ale o tyle jestem spokojna, że i tak wiem, że kupię sobię tę nową płytę "X".... Jeśli chodzi o to, że płyta "podobno jest powalająca", to naprawde byłabym OSTROŻNA w używaniu takich określeń. Póki co, jestem pod wrażeniem TYLKO 1 piosenki ("Special Monkeys") a reszzta to tylko pioseneczki typu 'OK, fajnie się słucha..." (już nie wspomnę o wybranych singlach, które są delikatnie mówiąc chybione..). Chyba już czas pogodzić, sie z utraconym, a pogodzić z niby niszowym zespolem, nie zmierzającym w żadną z konkretnych stron.. SZKODA
  
Re: NO TO JEST PŁYTA.... w necie...
PostWysłano: Środa, 18 Stycznia 2006, 17:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Kiedy w necie było już "How to dismantle an atomic bomb" U2 nie ściągałam tego. Teraz też nie zamierzam.
  
Re: NO TO JEST PŁYTA.... w necie...
PostWysłano: Środa, 18 Stycznia 2006, 21:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




Ja już mam.. nie wytrzymałam... redface.gif
Ale płytkę w marcu kupię i tak, bo poprzednie cztery też mam oryginalne. smile.gif
Hmmm.. co do płyty...."Meds" kojarzy mi się z BMM, ale tamta była lepsza. Duuużo lepsza... Co nie oznacza, że mi się nie podoba. Jest ciekawa wink.gif

I tak nie mogę się doczekać marca, bo teraz mam takie dziwne uczucie... eusa_wall.gif sad.gif
  
Re: NO TO JEST PŁYTA.... w necie...
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 13:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Masquerade
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5821
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam, to mój pierwszy post na tym forum. wink.gif

Nie wiem czy ta jest lepsza od trójki. Na razie nie mogę nic stwierdzić, bo siedzę obezwładniona w fotelu i słucham z wielkim ekstatycznym uśmiechem piątki, i tylko tym aktualnie żyje.
Ja chyba mam to, co Stelmi i jestem absolutnie bezkrytyczna wobec tego zespołu. Po kilkakrotnym przesłuchaniu albumu, całości i na chybił trafił wybranych piosenek stwierdzam, że to coś innego niż poprzednie albumy. Na pewno nie są wtórni. Brian tam po prostu brzmi trochę inaczej. Ale nie bójta się to nadal Brian. Jakoś czasami bardziej krzyczy. I szepcze (!). Miejscami. I teksty. Te teksty eusa_clap.gif. Niektórzy mówią, że banalne i śmieją się ze słynnego "maj oł maj" smile.gif, ale jak dla mnie są znakomite.
Na początku też przesłuchałam i jakoś nie "zeżarło". Chyba oczekiwałam od tej płyty, że przy każdej piosence dostanę orgazmu. Ale później odleciałam.
I jeszcze jedno - zastanawiam się jakby brzmiała ta płyta w zestawieniu z WYIM. shock.gif.
A i ja też kupie "Meds", i początkowo nie chciałam ściągać tego z netu. Ale właściwie, po co czekać? Skoro i tak się potem kupi. Jakaś lojalność wobec zespołu? Nie czuje się złodziejem, skoro mam świadomość, że zespół i tak na mnie zarobi. A niech wyrzuty sumienia ma ten, kto jako pierwszy wrzucił to do netu.
  
Re: NO TO JEST PŁYTA.... w necie...
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
(s)AINT
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5827
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




ma ktoś może jakiegoś linka gdzie można sciagnac wszystkie piosnki z nowej plytki??
Bo siedze w robocie i nie mam dostępu do Emula itp a ja chcę to już biggrin.gif
  
Re: NO TO JEST PŁYTA.... w necie...
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 16:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Nie przesadzasz?
  
Re: <grusia> NO TO JEST PŁYTA.... w necie...
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 19:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
AshtrayGirl
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4804
Posty: 53


[ Osobista Galeria ]




z doświadczenia, wiem że plyty ktore nie"wciagaja" od pierwszego przesluchania sa ...lepsze, dlateo daje duże nadzieje.. A naprawde, po swg nie bylam taka sklonna. Tej plycie brakuje jako takiej przebojowsci i to bardzo duza jej zaleta. Ciekawa jestem czy komus z Was tez przywodzi klimatem na mysl "Black Market Music" i "Without You I'm Nothing"...
  
Re: <grusia> NO TO JEST PŁYTA.... w necie...
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 20:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mawu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5812
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




Tzn. z czym niby przesadzam??

No więc przyznaję się że ... ściągnęłam "Meds" ale narazie spokojnie leży na dysku.. W kwestii 'piractwa' mówiąc delikatnie święta nie jestem, ale w tym przypadku chyba już się nastawiłam na tego 13 marca a tu tak nagle widzę że płytka jest w necie..i po prostu dziwnie sie z tym czuję. No cóż... to chyba wytwórnia płytowa jest sobie sama winna że nie potrafi uchronić się przed wyciekami do sieci...

Co do tego czy płyta powinna wpadać w ucho po pierwszym przesłuchaniu to są różne teorie. Ja mam taką, że im bardziej skomplikowana i ambitna muzyka tym trudniej pokochać ją 'od pierwszego usłyszenia'. Bo odrazu to wpada tylko jakaś popowa 'sieczka' z radia...
Gdy pierwszy raz usłyszałam The Bitter End wcale się nim nie zachwyciłam, natomiast potem przez jakis czas byłam oczarowana tym numerem.... Z innymi kawałkami było podobnie...
  
Re: NO TO JEST PŁYTA.... w necie...
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 20:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




AshtrayGirl :
z doświadczenia, wiem że plyty ktore nie"wciagaja" od pierwszego przesluchania sa ...lepsze, dlateo daje duże nadzieje.. A naprawde, po swg nie bylam taka sklonna. Tej plycie brakuje jako takiej przebojowsci i to bardzo duza jej zaleta. Ciekawa jestem czy komus z Was tez przywodzi klimatem na mysl "Black Market Music" i "Without You I'm Nothing"...


Ballady z "Meds" kojarzą mi się głównie z klimatem BMM. Jestem już po kilku przesłuchaniach i tak naprawdę dopiero teraz zaczynają mi się podobać dosłownie wszystkie piosenki po kolei. Czyli na pewno nie znudzą się tak szybko smile.gif Moim zdaniem to kolejna świetna płyta Placebo! biggrin.gif
  
Re: NO TO JEST PŁYTA.... w necie...
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 20:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agalu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5041
Posty: 34


[ Osobista Galeria ]




Ja tez nie wytrzymała i mam juz wszstkie piosenki. Teraz zacznie sie przesłuchiwanie biggrin.gif pozdrowienia
  
Re: NO TO JEST PŁYTA.... w necie...
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 21:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mawu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5812
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




Ok a powiedzcie mi czy kolejność utworów jest u was taka sama jak podano na placebo.fan.pl tzn:

01 Because I Want You
02 Meds
03 Infrared
04 One Of A Kind
05 Space Monkey
06 Follow The Cops Back Home
07 Post Blue
08 In The Cold Light Of Morning
09 Song To Say Goodbye
10 Drag
11 Blind
12 Pierrot The Clown
13 Broken Promise

Bo u mnie nie bardzo..
  
Re: <mawu> NO TO JEST PŁYTA.... w necie...
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 22:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
anusia
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5219
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




U mnie też zupełnie inna kolejność. shock.gif Z tego co wiem, to wszyscy mają inną...

Ale myślę, że na razie to powinniśmy się cieszyć, że w ogóle albumik mamy. wink.gif A właściwą kolejność utworów poznamy w marcu smile.gif
  
Re: <mawu> NO TO JEST PŁYTA.... w necie...
PostWysłano: Piątek, 20 Stycznia 2006, 13:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
czikaa
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4846
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




chyba też należę do tych okropnych fanów ściągających kawałki z neta...niestety nie mogłam oprzeć siepokusie i ściągnęłam kilka kawałków z "meds". Ale teraz przynajmniej wiem, że single nie wyrażają klimatu całej płytki, i chwała Bogu!:D
  
Re: NO TO JEST PŁYTA.... w necie...
PostWysłano: Piątek, 20 Stycznia 2006, 13:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
eloise_eloise
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3392
Posty: 171


[ Osobista Galeria ]




No, a ja już ściągnęłam płytkę. I słucham sobie, i jestem zeń bardzo ZADOWOLONA biggrin.gif Zwłaszcza Meds i Pierrot The Clown przypadły mi do gustu... cool.gif cool.gif

Pozdrawiam wszystkich smile.gif
  
Re: NO TO JEST PŁYTA.... w necie...
PostWysłano: Piątek, 20 Stycznia 2006, 15:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




Oj nie ładnie, nie ładnie.
Ja nie mam nic i czekam, czekam i czekam... Do marca czas szybko zleci.
Tymczasem puszczam BIWY (no OK, to mam ;) i znikam.
  
Re: NO TO JEST PŁYTA.... w necie...
PostWysłano: Piątek, 20 Stycznia 2006, 16:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Nie potrafię Was zrozumieć w tej chwili tongue.gif

dAde :
Ja nie mam nic i czekam, czekam i czekam... Do marca czas szybko zleci.

Ha, w końcu ktoś "wporzo" wink.gif Fajnie, fajnie smile.gif
  
Re: NO TO JEST PŁYTA.... w necie...
PostWysłano: Piątek, 20 Stycznia 2006, 17:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dAde
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5346
Posty: 46


[ Osobista Galeria ]




grusia :
wporzo

To słowo jest straszne :D. Jak na przykład... "ziomal" :D. Ciarki mnie po plecach przechodzą ;p.
  
Re: NO TO JEST PŁYTA.... w necie...
PostWysłano: Piątek, 20 Stycznia 2006, 17:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Dlatego w cudzysłowie ;P
Ją zią ;P
  
NO TO JEST PŁYTA.... w necie...
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Placebo

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010