Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne Idź do strony 1, 2, 3, 4 ... 38, 39, 40
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 20:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Dziś są imieniny Mariusza... Czy nasz moderator je świętuje, czy to falstart z mojej strony? Kto mi odpowie? Kto wie? A może sam ww. się odezwie w tej sprawie? wink.gif
  
Re: Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 21:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Sto lat Atomic (o nim mowa, prawda? eusa_eh.gif) Mario!!!

KOCHAMY CIĘ!!!!!!!!!!!!
  
Re: Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 21:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




A mamy innego moderatora imieniem Mariusz? wink.gif
Obawiam się, że przeczyta to tak może jutro, pojutrze lub jeszcze później - a odpowie może za tydzień - jak na pm wink.gif Ale złośliwa jestem...cool.gif
  
Re: Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 22:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
tanathos
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #4979
Posty: 676


[ Osobista Galeria ]




W takim razie dołączam sie do życzeń wink.gif Dużo pomyślności i zyciowego optymizmu!! eusa_clap.gif

i szczęścia, bo marynarze na Kursku zdrowie mieli, tylko właśnie szczęścia im zabrakło ;-)
  
Re: Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 23:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




ja oczywiscie tez zycze wszytskiego najlepszego!!!! zebys nadal dbal tak dobrze o pozadek na hehu!!! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 23:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Jestem bardzo mile zaskoczony i wzruszony, że pamiętaliście o mnie. smile.gif Żaden falstart Anitko trafiłaś.

Agrace, Evay, Grusia, Tanathos – dziękuję za życzenia i pamięć.

Grusiu i wszyscy inni których ostatnio zaniedbałem – obiecuję poprawę smile.gif

A teraz wracam do świętowania - Wasze zdrówko!

Ja też Was kocham wink.gif

drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif drunken_smilie.gif
  
Re: Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 23:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




No ta, zainicjowałam temat i uciekłam... wink.gif

Atomic_Mario, nie odezwałeś się, ale i tak złożę Ci życzenia - najwyżej będzie na zapas. wink.gif

Mariuszu, życzę Ci, abyś bezustannie był tak prawy, sprawiedliwy, sumienny, solidny i pracowity jak do tej pory... Jako moderator i nie tylko... wink.gif

A poza tym, albo może nawet - przede wszystkim - proszę, nie zapominaj o odrobinie szaleństwa, miłości prawdziwej, otwartości na ludzi, bliskości emocjonalnej, cieple myśli, dobroci serca, pokrewieństwie dusz, wrażliwości na piękno ukryte w środku każdego - nawet najmniejszego stworzenia...
  
Re: Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 23:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




agrace :
No ta, zainicjowałam temat i uciekłam... wink.gif

Atomic_Mario, nie odezwałeś się, ale i tak złożę Ci życzenia - najwyżej będzie na zapas. wink.gif

Mariuszu, życzę Ci, abyś bezustannie był tak prawy, sprawiedliwy, sumienny, solidny i pracowity jak do tej pory... Jako moderator i nie tylko... wink.gif

A poza tym, albo może nawet - przede wszystkim - proszę, nie zapominaj o odrobinie szaleństwa, miłości prawdziwej, otwartości na ludzi, bliskości emocjonalnej, cieple myśli, dobroci serca, pokrewieństwie dusz, wrażliwości na piękno ukryte w środku każdego - nawet najmniejszego stworzenia...


A już miałem uciekać,a tu coś tak pięknego....

Dziękuję Ci Anitko za te wspaniałe słowa. A co, sam sobie złoże życzenia - obym zawsze miał wokół siebie tak cudowne osoby jak Ty i inni forumowicze
  
Re: Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 23:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :

A już miałem uciekać....


"Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?"

Atomic_Mario :
A co, sam sobie złoże życzenia - obym zawsze miał wokół siebie tak cudowne osoby jak Ty i inni forumowicze


A forum, żeby nadal miało takiego cudownego moderatora...
  
Re: Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 23:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Cudowny, cudowny... wink.gif Z charakteru bardzo, a to się liczy przede wszystkim! smile.gif
A za 43 dni zobaczymy, czy i na innej "płaszczyźnie" wink.gif
Proponuję toast! Zdrowie Mariusza naszego, o! biggrin.gif
  
Re: Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne
PostWysłano: Czwartek, 19 Stycznia 2006, 23:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bombel
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3923
Posty: 1019


[ Osobista Galeria ]




oooo ja ostatnim łykiem Guinnessa ( a jakze w koncu cwiczenia wszystkiie zaliczone i to jak ładnie smile.gif ) piję Twoję zdrowie.

Obyś szczęsliwym był biggrin.gif
  
Re: Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne
PostWysłano: Piątek, 20 Stycznia 2006, 10:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




I już po świętowaniu...

Jeszcze raz bardzo chciałbym podziękować wszystkim za miłe słowa pod moim adresem. Aż brakuje mi słów smile.gif Dlatego musicie mi uwierzyć na słowo, że daliście mi dużo radości wink.gif
  
Re: Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne
PostWysłano: Piątek, 20 Stycznia 2006, 23:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Wiecznie i szczęśliwie niech nam żyje. wink.gif
  
Re: Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne
PostWysłano: Sobota, 21 Stycznia 2006, 00:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




"...Prezes naszego klubu..." lol.gif
  
Re: Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne
PostWysłano: Sobota, 21 Stycznia 2006, 10:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Agnieszko 003!

Jeśli dziś jest Twoje święto (mam na myśli imieniny), to chcialabym życzyć Ci nieprzerwanego zapału i chęci do życia, rozwijania talentów na polu tkactwa i zaplatania wink.gif , spotykania na swojej drodze mądrych i dobrych nauczycieli życia, wyciągania konstruktywnych wniosków z tego wszystkiego, czego jest Ci dane doświadczyć oraz dużo usmiechu, bo on czasem jest najlepszym lekarstwem i tarczą obronną... smile.gif
  
Re: Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne
PostWysłano: Sobota, 21 Stycznia 2006, 13:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka003
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4330
Posty: 614


[ Osobista Galeria ]




agrace :
Agnieszko 003!

Jeśli dziś jest Twoje święto (mam na myśli imieniny), to chcialabym życzyć Ci nieprzerwanego zapału i chęci do życia, rozwijania talentów na polu tkactwa i zaplatania wink.gif , spotykania na swojej drodze mądrych i dobrych nauczycieli życia, wyciągania konstruktywnych wniosków z tego wszystkiego, czego jest Ci dane doświadczyć oraz dużo usmiechu, bo on czasem jest najlepszym lekarstwem i tarczą obronną... smile.gif


Pudło, ale i tak dziękuje za życzenia. Ostatnio moje życie trochu się zesmuciło więc pare dobrych słów zawsze przywraca mi uśmiech na twarzy.
Dziękuje Anitko!
  
Re: Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne
PostWysłano: Sobota, 21 Stycznia 2006, 16:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
agrace
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4183
Posty: 1241


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka003 :


Pudło, ale i tak dziękuje za życzenia.


To już wiem - jesteś ta kwietniowa Agnieszka wink.gif Nic straconego - jeszcze raz dostaniesz życzenia ode mnie. smile.gif
  
Re: Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne
PostWysłano: Sobota, 21 Stycznia 2006, 17:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
KuKu
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2295
Posty: 611


[ Osobista Galeria ]




Apropo imienin, jestem ze śląska a u nas sie ich nie obchodzi. Ale przypomniala mi się sytuacja przedkoncertowa. Wiadomo przed koncertem wszyscy czekali, zapoznawali się ze sobą. Rozmawiałam z jakimś chłopakiem przedstawilam się mu a on wstaje, mi składa zyczenia i chce piwo postawić. Mnie wmurowało, o co jemu chodzi. Jak się okazało 5 lipca są imieniny Karoliny :)
  
Re: Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne
PostWysłano: Sobota, 21 Stycznia 2006, 20:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Hihi, też miałam pewną historyjkę z imieninami w tle.
Było to na początku roku, gdy szłam do I Komunii św. Kolenda, proboszcz siedzi na kanapie i tak małą grusię zagaduje:
- No, to kiedy do komunii?
Dnia poprzedniego mama tłumaczyła mi, ze imieniny obchodzi się najczęściej w pierwszym terminie po urodzinach [choć niekoniecznei jak się okazuje]. Bez zastanowienia palnęłam w odpowiedzi:
- 18 maja!
- We wtorek? - zapytał zdziwiony proboszcz.
Komunia oczywiście odbyła się w niedzielę, 16 maja wink.gif
  
Re: Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne
PostWysłano: Sobota, 21 Stycznia 2006, 20:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Makenay
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5384
Posty: 167


[ Osobista Galeria ]




tez mialam 16 maja komunie ;-) cool.gif
kiedy to bylo lol.gif
  
Hehusiowe życzenia urodzinowo-imieninowe i wszelakie inne
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 3 z 40  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010