Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura -> Waldemar Łysiak.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Waldemar Łysiak.
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Stycznia 2006, 16:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SO
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4318
Posty: 125


[ Osobista Galeria ]




Interesuje mnie czy ktoś z was zetknął się z twórczością Łysiaka. Jakie jest Wasze zdanie na temat Jego TWÓRCZOŚCI?
  
Re: <SO> Waldemar Łysiak.
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Stycznia 2006, 23:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




kpisz czy o droge pytasz ?
primo watek zamkniety .. z jakiegos powodu nie sadzisz ?
secundo sformulowanie pytanie jest tendencyjne
  
Re: <J@ger> Waldemar Łysiak.
PostWysłano: Poniedziałek, 23 Stycznia 2006, 23:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Daj spokój J@ger, gość nie jest ciekaw niczyjej opinii, jeno szuka poklasku dla swego idola.
A że się przy tym zachowuje jak żydowski komiwojażer to już jego sprawa.
K żywieli wink.gif
  
Re: Waldemar Łysiak.
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 00:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SO
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4318
Posty: 125


[ Osobista Galeria ]




J@ger :
kpisz czy o droge pytasz ?
primo watek zamkniety .. z jakiegos powodu nie sadzisz ?
secundo sformulowanie pytanie jest tendencyjne


Nie poznałem jeszcze wszystkich zdań forumowiczów na temat TWÓRCZOŚCI Waldemara Łysiaka. To jedyny powód reaktywowania przeze mnie wątku.
Wuju jak zapewne sam wiesz ten wątek dotyczy twórczości W.Ł. a nie twoich błazeńskich urojeń.
  
Re: <SO> Waldemar Łysiak.
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 12:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




jeszce raz zabiore glos w tej smutnej sprawie
wyjasnij mi jak blondynce w kilku zdanaich
dlaczego z uporem maniaka piszesz wielkimi literami o twórczosci tego czlowieka ? ja nic na miare "nobla" nie zauwazylem
  
Re: <J@ger> Waldemar Łysiak.
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 14:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Ja zaryzykuje...
Chodzi mu o podkreslenie slowa "tfurczosc"? doubt.gif
  
Re: Waldemar Łysiak.
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 14:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SO
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4318
Posty: 125


[ Osobista Galeria ]




Odpowiem ci J@gerze w kilku zdniach oczywiście.
Z racji tego że w poprzednim topicu dzięki trzem osobnikom temat troszkę zszedł z toru. Właśnie to zboczenie było przyczyną zamknięcia tegoż topicu przez naczelnego cenzora Wuja. Jak zauważyłeś ten jak tamten temat dotyczyły tylko i wyłącznie (jeszcze raz napiszę dużymi literami) TWÓRCZOŚCI W.Ł. Nie pisałem słowa twórczość z dużej litery by podkreślić wielkość pisarską W.Ł. (bo ta jest inna w oczach każdego- jak zdążyłeś już pewnie zauważyć) ale po to by podkreślić co jest meritum tego tematu forum.
Jak pewnie zauważyłeś temat znowu trochę zmienia bieg co może być konsekwencją jego zamknięcia.
Osobiście wolałbym wypowiadać się tutaj na temat dzieł p. Łysiaka ale jak narazie jest to rzeczą trudną.
Jeśli chodzi o Nobla to z obserwacji pisarzy, poetów którzy ją otrzymali to myślę podobnie jak ty że Waldemar Łysiak na nią nie zasługuje. Tak samo jak nie zasłużyli na nią inni poeci lub pisarze pokroju Z. Herberta czy innych.
Pozdrawiam!
  
Re: <SO> Waldemar Łysiak.
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 18:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




czyli znowu OT
powiniens zostac politykiem ,,
dla mnie watek do zamkniecia
bb
  
Re: <J@ger> Waldemar Łysiak.
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 19:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A może zamiast zamykać, lepiej olać? I żeby nie było, żem niekonsekwentny - EOT.
  
Re: Waldemar Łysiak.
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 19:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Co niniejszym czynię.
Nawet mi się nie chce komentować.
  
Zamknięty: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 19:15 przez Wujek Zed
Re: Waldemar Łysiak.
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 22:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Otwieram ponownie zamieszczając przy tym priva jakiego otrzymałem, ku przestrodze tym którzy zapragną wejść w polemikę z autorem wątku:

"Ale z was kutasy..."

Komentarz o kuturze dysputy jak sądzę jest zbędny.
  
Otwarty: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 22:18 przez Wujek Zed
Re: <Wujek Zed> Waldemar Łysiak.
PostWysłano: Wtorek, 24 Stycznia 2006, 23:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




rozumiem ze "was"
dotyczy takze mnie ...milo mi ...
z checia bede udzielal sie po kazdej wypowiedzi tego milego i dobrze wychowanego czlowieka

o ile wstyd mu pozwoli jeszce sie tu odezwac
  
Re: Waldemar Łysiak.
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2006, 00:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
SO
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4318
Posty: 125


[ Osobista Galeria ]




Wow! shock.gif . Co za wielkoduszność z twojej strony wujku że znowu przywróciłeś do łask ten jakże interesujący temat...
Zaimponowałeś mi jak i zapewne reszcie bywalców nie tylko przwróceniem tematu ale także swoją dyskrecją związaną z nie rozpowszechnianiem otrzymanych prywatnych wiadomości. Nie będę tak samo niedyskretny i nie zaprezentuje twojej riposty na moją wiadomość. Moje dobre zwyczaje mi na to nie pozwalają.
Szkoda tylko że dopiero po tym jak napisałem te słowa dotarło do ciebie że popełniłeś błąd usuwając ten jak porzedni temat. Była to decyzja niczym nieuzasadniona w moim przekonaniu. Zrobiłeś to tylko dlatego że jak domniemywam uniosłeś się swoją nieskrępowaną władzą na tym forum.
No dobra żeby nie uciekać zbytnio od tematu to może porozmawiamy w końcu o Łysiaku. Chociaż jak sądzę panowie- argumenty obarczające osobę p. Łysiaka powoli wam się wyczrpują.
P.s
J@gerze jest mi bardzo miło że postanowiłeś odpowiadać na każde moje posty. Niedość że śledzisz wuja, ulana to teraz jeszcze ja będę ci balastem. Dla twojej wiadomości powiem ci że najczęściej można mnie zastać na forum dotyczącym U2.
  
Re: <SO> Waldemar Łysiak.
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2006, 01:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Nie dość że śledzisz wuja, ulana to teraz jeszcze ja będę ci balastem. Dla twojej wiadomości powiem ci że najczęściej można mnie zastać na forum dotyczącym U2.



i ku powszechnej uciesze nie wychylaj sie za czesto stamtad
bo ja do zlosnicy chadzac nie chce, to jej podworko
niech sama sprzata
a co do sledzenia jestem tu troche dluzej niz ty i bywam tam gdzie lubie

dalej nie uslyszalem twoich wacpanie argumentow
ze to hiper super ultra historyk i pisarz

a co do privow to zastanawiam sie czemu do mnie nie napisales ze jestem kutasem ? wyobrazni zabraklo ? klawiatura sie skonczyla ?a moze zapomniales o mnie ? straszne pochlastam sie chyba :p

wiesz to ja poprosilem wujka zebu otworzyl temat
i widze ze przysporzysz nam jeszce duzo radosci
na co w skrytosci ducha licze
  
Re: <J@ger> Waldemar Łysiak.
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2006, 01:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pozioma
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #272
Posty: 262


[ Osobista Galeria ]




Tę pyskówkę uważam za zamkniętą - nie radzę dalej obrzucać się błotem ani w tym, ani w innym wątku na Literaturze, bo skasowanie postu (bądź całego tematu) zajmie mi kilka sekund - poświęcę ten czas na tego typu porządki.
  
Zamknięty: Środa, 25 Stycznia 2006, 01:41 przez Pozioma
Re: Waldemar Łysiak.
PostWysłano: Środa, 25 Stycznia 2006, 07:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Przyszedł leśniczy i wypierdolił wszystkich z lasu eusa_clap.gif lol.gif
  
Waldemar Łysiak.
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Literatura

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010