Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja -> simlock
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
simlock
PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 12:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bartes
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5888
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




proszew sciągnijci mi simlocka
model nokia 3510i
3509400003213426
era
  
Re: <bartes> simlock
PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 12:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LarryU2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3546
Posty: 212


[ Osobista Galeria ]




Chyba ci sie popier.....miejsce gdzie miales to napisac...trza to zlikwidowac!!....i prosze takiego gowna tu nie wrzucac
  
Re: <LarryU2> simlock
PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
odrzu2owiec
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2399
Posty: 430


[ Osobista Galeria ]




Moderatora nie ma myszy harcują :)

Korzystając z okazji można podyskutowac na jakieś tematy i wcale nie trzeba do tego off topica :P

Chłopaki zaraz losowanie Euro 2008. Pewnie znów trafimy na Anglie tongue.gif
  
Re: simlock
PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 13:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ninde
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4504
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




taaa... a ktoś powiedział kiedyś, że na koncert U2 w Chorzowie można wnieść wszystko, NAWET odrzu2owca lol.gif hyhyhyh
  
Re: simlock
PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 13:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
odrzu2owiec
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2399
Posty: 430


[ Osobista Galeria ]




Ninde :
taaa... a ktoś powiedział kiedyś, że na koncert U2 w Chorzowie można wnieść wszystko, NAWET odrzu2owca lol.gif hyhyhyh


lol.gif

Ninde przyznaj się to o tobie mówili w Faktach? Po co był Ci potrzebny ten odrzu2owiec??? Co bys z nim robiła na stadionie :P

A tak poważnie to juz 300 razy zaatakowałem postami forum heh.pl

Jak ten czas leci......

Zbiera ktoś filmy w divixie? We formatach avi, mpg itp?

Szukam filmu 'Miedzy słowami". Mam pare na wymiane tongue.gif

korzystając z okazji chciałbym pozdrowić wszystkie Airbusy :)
  
Re: simlock
PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 13:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ninde
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4504
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




taaaak, Airbusy to pozdrawiasz, ale że wczoraj były moje urodziny to już zapomniałeś! doubt.gif
  
Re: simlock
PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 13:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ninde
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4504
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




odnośnie simlocków... wiecie co?? właśnie otworzyłam pomarańczowego Tymbarka, a tam na nakrętce napis.... "zdejmiemy simlocka??" lol.gif
  
Re: simlock
PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 13:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ninde
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4504
Posty: 90


[ Osobista Galeria ]




ano właśnie... wpadnij ktoś na http://paula-u2.blog.onet.pl, bo mam przeraźliwie mało komentarzy... confused.gif plizzzzzzzzzzzzzz!
i z góry dziękuje wink.gif
  
Re: simlock
PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 13:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
odrzu2owiec
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2399
Posty: 430


[ Osobista Galeria ]




Ninde :
taaaak, Airbusy to pozdrawiasz, ale że wczoraj były moje urodziny to już zapomniałeś! doubt.gif


Bo dziś dopiero kompa odebrałem od pediatry. Więc wybacz i wszystkiego naj. :*

PS: Portugalia, Belgia, Serbia ........ oj czarno to widze..........
  
Re: <odrzu2owiec> simlock
PostWysłano: Wtorek, 11 Kwietnia 2006, 09:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




Moderator powrócił :P i zgodnie z zasadą - temat zamykam
  
Zamknięty: Wtorek, 11 Kwietnia 2006, 09:54 przez Bzdury
simlock
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Telekomunikacja

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010