Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Moby -> moby.com vs moby.com
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Który szablon lepszy?
moby.com
50%
 50%  [4]
moby.com
50%
 50%  [4]
Wszystkich Głosów : 8

moby.com vs moby.com
PostWysłano: Niedziela, 29 Stycznia 2006, 19:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pimponik
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5227
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




Wszystcy znamy i kochamy dawny wygląd strony mołbiowskiej z łysą pałą na pierwszym planie poruszającą się hotelową windą.
A teraz nadszedł czas na nowe szaty naszego króliczka ulumionego... wink.gif

Pstryk!

Jak wypada nowa szata na tle poprzedniej?
Wygra nowy pomysł czy sentyment do kultowej okładki???

Ankieta jest, no to gło-su-je-my!!!

Aha, zapomniałbymbył, jeśli ktoś ma coś do powiedzenia na ten temat, może to oczywiście uczynić. wink.gif
  
Re: moby.com vs moby.com
PostWysłano: Niedziela, 29 Stycznia 2006, 19:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
&
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5239
Posty: 50


[ Osobista Galeria ]




Yhy... eusa_wall.gif

Jak dla mnie na moby.com albo jest za ciemno albo za jasno albo to ja taki podly humorek ostatnio mam. Ciekawi mnie natomiast bardzo, czy zmiana wygladu ma zapowiadac nadejscie nowej plyty czy to tylko tak...
  
Re: moby.com vs moby.com
PostWysłano: Niedziela, 29 Stycznia 2006, 19:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pimponik
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5227
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




Nawet jeśli Tobie coś na moby.com nie pasuje eusa_naughty.gif , to w ankiecie i tak jak na razie wygrywa. eusa_clap.gif
  
Re: moby.com vs moby.com
PostWysłano: Niedziela, 29 Stycznia 2006, 19:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
&
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5239
Posty: 50


[ Osobista Galeria ]




Ale nie chwal moby.com przed zachodem slonca. lol.gif
  
Re: moby.com vs moby.com
PostWysłano: Piątek, 03 Lutego 2006, 15:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Wrzucę teraz post strasznie poważny, tak dla zachowania równowagi w wątku, więc proszę się nie przerażać zbytnio i nie narzekać, że nie ostrzegałam.

Wygląd numer jeden czyli poprzedni był oczywiście wyjątkowy ze względu na klimatyczny obrazek pochodzący z okładki. Jasność i ciepło z jasnością się uzupełniały, a strona przejęła po prostu klimat albumu i wszystko grało.
A co się stało teraz? Wchodząc po raz pierwszy do domku moby.com w aktualnej szacie nie można wyjść z podziwu nad pięknem zdjęcia na pierwszym planie. Jednak dalej już nie jest tak róż... ych czarno. A jak jest? Ano jest biało, za biało.
Tak jakby wzięto szablon poprzedni zmieniając jedynie tło, dlatego za bardzo rzuca się w oczy bezsensowny kontrast. Tak nie powinno być, bardziej szaro niż biało przy otaczającej zewsząd czerni.

Już... lol.gif
  
Re: moby.com vs moby.com
PostWysłano: Niedziela, 05 Lutego 2006, 15:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
brysio
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5565
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Wolę zdecydowanie bardziej jedną dużą łysą głowę odbijającą światło niż tysiące malutkich. ;-)))
  
Re: moby.com vs moby.com
PostWysłano: Czwartek, 09 Lutego 2006, 12:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pimponik
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5227
Posty: 77


[ Osobista Galeria ]




A co do tej mojej poważnej opinii... wink.gif

Jestem za... hahaha, bo jest gwiaździście i ogólnie zajebiście. Więc jednak mój wybór na moby.com padł ostatecznie, czego się no nie spodziewałem.

Czy to życie tak zaskakuje mnie, czy to ja sam się?
  
Re: <Pimponik> moby.com vs moby.com
PostWysłano: Czwartek, 09 Lutego 2006, 14:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
&
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5239
Posty: 50


[ Osobista Galeria ]




e-he... wink.gif
  
Re: <Pimponik> moby.com vs moby.com
PostWysłano: Sobota, 25 Lutego 2006, 11:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pipi
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #582
Posty: 88


[ Osobista Galeria ]




...no i ten mjuzik...

...mniam...

... wink.gif ...
  
Re: moby.com vs moby.com
PostWysłano: Środa, 28 Listopada 2007, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Wejdźcie i zobaczcie, ile się tam zmieniło.

Przede wszystkim na pierwszej stronie widać teraz Moby'ego szukajego zagubinych pomysłów na nową płytę. Dlatego musimy czekać na nią tak długo. wink.gif Dodano również krótką biografię i dział "moby gratis", o którym szerzej można przeczytać w wątku newsowym.

BTW, tytuł wątku należałoby zmienić teraz chyba na moby.com vs moby.com vs moby.com. wink.gif
  
Re: moby.com vs moby.com
PostWysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2008, 10:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Po raz kolejny zmienił się wystrój strony Moby'ego. Tym razem tło jest czarno-żółte. Na stronie tytułowej można obejrzeć kilka jego teledysków: "Go", "Find My Baby", "Feeling So Real", "Body Rock", "Alice", "Disco Lies" i "Beautiful".
  
moby.com vs moby.com
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Moby

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010