Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Guns N' Roses -> Moje pierwsze spotkanie z Guns N' Roses
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Moje pierwsze spotkanie z Guns N' Roses
PostWysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2005, 16:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie mogę już patrzeć na to całkowicie puste forum tej fajnej kapeli. wink.gif
A zatem w moim przypadku wyglądało to tak - ginący już powoli we mgle niepamięci przełom lat 80. i 90. Grające radio. I nagle znajome gitarowe riffy. ,,TSA!" - to była moja pierwsza myśl w czasach, kiedy radiowa Trójka raczej nie puszczała na falach eteru tego pierwszego polskiego bandu metalowego. Ale wtedy wokalista zaczął śpiewać po angielsku. ,,AC/DC?" - pomyślałem już z mniejszą pewnością siebie. A to było właśnie Guns N' Roses i ich przebój "Welcome to the Jungle". Z przyjemnością przesłuchałem cały ich krążek. Następne płyty wydały mi się już niewiele więc wnoszące i dalej nie śledzilem kariery zespołu. Do dziś więc w mej pamięci Guns N' Roses pozostali jako młoda, obiecująca kapela. wink.gif
  
Re: Moje pierwsze spotkanie z Guns N' Roses
PostWysłano: Sobota, 20 Sierpnia 2005, 17:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




puste bo przenieslismy sie na inne forum wink.gif

ja pierwszy raz z gunsami spotkalam sie 3-4- lata temu...na MTV widzialam teledysk Welcom to the Jungle i tak spodobala mi sie ta piosenka ze na drugi dzin poelcialam do sklepu po Apettite i od razu zakochalam sie w ich muzyce i zostalam ich maniakiem...zbieram wycinki itp obecnie to troche trudno poniewaz nie ma nic praktycznie w gazetach o gunsach a nie mam zadnego dostepu do starych gazet...wiec jezeli ktos by mial jakies artykuly o Gunsach ze starych popcornow Tylko rockow to ja jestem chetna :) strasznie zaluje ze nie urodzilam sie kilkanascie lat wczesniej i ze nigdy nie bede miala okazji zobaczyc Gunsow na zywo :( eech bo nowe GnR to jest zenada...piosenki sa jak odgrzewane kotlety a Axla to juz sie nie da sluchac :(:( a szkoda bo byl fenomenalnym wokalista :(
  
Re: <velvetova> Moje pierwsze spotkanie z Guns N' Roses
PostWysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2005, 15:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rock4321
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4247
Posty: 86


[ Osobista Galeria ]




a moze zrobimy jak fani u2 zeby jakies roznosci video.. bootlegi.. itp?:]
  
Re: <rock4321> Moje pierwsze spotkanie z Guns N' Roses
PostWysłano: Piątek, 26 Sierpnia 2005, 11:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rock4321
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #4247
Posty: 86


[ Osobista Galeria ]




czemu tak mało ludzi tu piszeee???? a moze przydałaby się lepiej strona o Pink Floydach znaczy forum....? pisac , pisac fani, bo ja znam tylko pare, no moze troche wiecej utworów "knocking on heaven doors", "one in a milion "... ale nei słucham tej kapeli .. chce was prawdziwi fani pobudzic.. ech nie wiem co wypisuje... doubt.gif lol.gif biggrin.gif
  
Re: <rock4321> Moje pierwsze spotkanie z Guns N' Roses
PostWysłano: Piątek, 26 Sierpnia 2005, 17:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Też mi się wydaje, że nie wiesz. ;)
Velvetowa pisała przeca powyżej, że fani przenieśli się na inne forum.
  
Re: Moje pierwsze spotkanie z Guns N' Roses
PostWysłano: Środa, 14 Września 2005, 17:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
WitekB
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5086
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




A na jakie sie przeniesli :>
Jakby ktos sie jsezcze nie przeniosl to zapraszam na ciach
  
Re: Moje pierwsze spotkanie z Guns N' Roses
PostWysłano: Czwartek, 15 Września 2005, 09:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Paulinka
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5092
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




A ja tam zostaje na tym...... biggrin.gif Może ktoś zostanie ze mną? wink.gif
  
Re: Moje pierwsze spotkanie z Guns N' Roses
PostWysłano: Sobota, 01 Października 2005, 18:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jakub1717
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4524
Posty: 33


[ Osobista Galeria ]




witam witam
ja z forum U2 ale gunsów też strasznie lubie:P

moje pierwsze spotkanie z nimi...hmmm... to było jakies 7 lat temu, kuzyn nagrał mi składanke na kasiecie i niedzy innymi byli na niej gunsi (U2 tez tak sie zaczeło) biggrin.gif

pozdrawiam Jakub
  
Re: Moje pierwsze spotkanie z Guns N' Roses
PostWysłano: Sobota, 01 Października 2005, 18:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
drowning_man
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5228
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




to ja jakub1717 tylko ze kurcze wczesniej napisałem nie z tego nicka z którego chciałem, po prostu zle sie zalogowałem
ale teraz juz wiadommo ze to ja

pozdrawiam Jakub biggrin.gif
  
Re: Moje pierwsze spotkanie z Guns N' Roses
PostWysłano: Niedziela, 09 Października 2005, 02:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*SUNrise*
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5273
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




Paulinka :
A ja tam zostaje na tym...... biggrin.gif Może ktoś zostanie ze mną? wink.gif
Ja chętnie na hehu zostanę, chociaż na tym gdzie się fani przenieśli też jestem smile.gif.
Żeby było na temat...moje pierwsze spotkanie z Gunsami...miało miejsce jakieś 14 lat temu (1991 rok z tego co pamiętam) i po tych 14 latach wciąż trwam przy nich wiernie...stała w uczuciach jestem widocznie smile.gif. Zresztą mniej więcej w tym samym czasie poznałam też muzykę U2 i Metallicy - te trzy zespoły to moja muzyczna trójca święta. wink.gif
  
Re: <*SUNrise*> Moje pierwsze spotkanie z Guns N' Roses
PostWysłano: Niedziela, 09 Października 2005, 11:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ja zaczynalem jak berger
trojka
kasety
vinyl
pierwszy cd
internet mp 3

jezu az taki stary jestem ?
  
Re: Moje pierwsze spotkanie z Guns N' Roses
PostWysłano: Piątek, 27 Stycznia 2006, 13:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
konnix666- Celeju
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5718
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




6 lat tenu wakacje kolega z pokoju mial kasete starszego brata "Use your illusion I"
  
Re: Moje pierwsze spotkanie z Guns N' Roses
PostWysłano: Sobota, 28 Stycznia 2006, 19:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lakota
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5896
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Też mi się wydaje, że nie wiesz. ;)
Velvetowa pisała przeca powyżej, że fani przenieśli się na inne forum.

Witam tą niewielką ilość fanów, która została. W tym SUNrise, którą poznałamana innym forum smile.gif Ale czy można wiedzieć, gdzie przenieśli się inni? Tak dla poszerzenia horyzontów wink.gif A moje spotkanie z Guns N' Roses...standard. Usłyszałam parę najbardziej znanych piosenek wałkowanych w każdej stacji radiowej no i musiało mnie wciągnąć. Chociaż duży wpływ mieli też znajomi i znajomi znajomych wink.gif
  
Re: <Lakota> Moje pierwsze spotkanie z Guns N' Roses
PostWysłano: Wtorek, 31 Stycznia 2006, 11:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gunska
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5916
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Moje pierwsze spotkanie z Gunsami hmm?? .Tak gdzieś 6 lat temu podczas oglądania MTV :).
  
Re: Moje pierwsze spotkanie z Guns N' Roses
PostWysłano: Wtorek, 31 Stycznia 2006, 12:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
*SUNrise*
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5273
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




Lakota :
[..]
Witam tą niewielką ilość fanów, która została. W tym SUNrise, którą poznałamana innym forum smile.gif

Witam smile.gif

Cytat:
Ale czy można wiedzieć, gdzie przenieśli się inni?
Tak się składa, że tamto forum (Nightrain) chwilowo nie działa. Co może mieć swoje plusy, bo przez to może tutaj więcej osób zacznie pisać i jakoś to forum się wreszcie rozkręci.
  
Re: Moje pierwsze spotkanie z Guns N' Roses
PostWysłano: Wtorek, 31 Stycznia 2006, 18:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gunska
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5916
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




Co racja to racja ... :)
  
Moje pierwsze spotkanie z Guns N' Roses
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Guns N' Roses

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010