Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Jak???
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jak???
PostWysłano: Wtorek, 31 Stycznia 2006, 23:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bolo99
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5920
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Wiec tak podoba mi sie pewna dziewczyna w szkole ja mam 13 lat a ona 15 wiem ze jest starsza i będzie trudną. Wiec powiem na czym stoję podoba mi sie ona juz dluzszy czas, ona chyba niewie ze mi się podoba,ale patrzy sie nieraz na mnie na przerwie więc może mam jakies szansę, biggrin.gif biggrin.gif niema gg ani neta,nr komy mi kumpel ma zalatwic...jak mam ją poderwac, co powiedziec??niechce zeby uznala mnie za jakiegos smarkacza,prosze o rady, z gory dzieki za odpowiedź.
  
Re: <bolo99> Jak???
PostWysłano: Środa, 01 Lutego 2006, 00:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




kasia ?
  
Re: Jak???
PostWysłano: Środa, 01 Lutego 2006, 00:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Na pewno do niej nie pisz wink.gif
A nie macie współnych znajomych? Wypytaj o nią, dowiedz się czegoś, a będziesz z pewnością miał pojęcie, jak ewentualnie "poderwać". Ale nie nastawiaj się zbyt pozytywnie.
  
Re: <bolo99> Jak???
PostWysłano: Środa, 01 Lutego 2006, 00:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Najlepiej podejdź wyluzowany, swobodny taki i powiedz:
"Cześć, mam ochotę na loda, zrobisz mi ?"
  
Re: Jak???
PostWysłano: Środa, 01 Lutego 2006, 18:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bolo99
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #5920
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




j@ger o co chodzi z tą Kasią??
  
Re: <bolo99> Jak???
PostWysłano: Środa, 01 Lutego 2006, 18:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




napisz do Kasi ona na pewno pomoze

wystarczy pogooglac
na przyklad tutaj jest fajna Kasia
  
Re: Jak?
PostWysłano: Czwartek, 13 Kwietnia 2006, 00:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LSQ
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #5129
Posty: 1244


[ Osobista Galeria ]




Wujek Zed :
Najlepiej podejdź wyluzowany, swobodny taki i powiedz:
"Cześć, mam ochotę na loda, zrobisz mi ?"

To raczej niedobrze jak facet ma ochote na loda
...ale nie wnikam, nie znam Cie
  
Re: <LSQ> Jak?
PostWysłano: Czwartek, 13 Kwietnia 2006, 03:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Niedobrze to jest jak przy lodzie skórą o siekacze zahaczasz eusa_wall.gif
  
Re: <Wujek Zed> Jak?
PostWysłano: Czwartek, 13 Kwietnia 2006, 12:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Widzę, że temat obudził kontrowersje o czym świadczą napływające do mnie, jako moderatora forum MPW opinie czytelników, które wnikliwie czytam a jedną z nich, pochodzącą od pragnącego zachować anonimowość forumowicza pozwolę sobie przytoczyć:

"Znam ten ból, chociaż nie skóra stanowi problem, gorzej jak o żołądź zahaczy siekaczami, też tak miałem, myślałem że ją [piiiiiiiii]. Jeszcze rano mnie [piiiiiiii] bolał i sobie nie ...." i tu następuje nazwa czynności, której nasz czytelnik nie był w stanie wykonać, ale prosił bym o tym nie pisał, więc pozostaję posłuszny jego woli.
Jeszcze raz dziękuję za wszelkie uwagi.
  
Re: <Wujek Zed> Jak?
PostWysłano: Czwartek, 13 Kwietnia 2006, 21:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




rotfl
ehh wojtek
rozjebales mnie
dzieki za poprawe humoru
  
Re: <J@ger> Jak?
PostWysłano: Piątek, 25 Sierpnia 2006, 19:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




żałosne kolesiowstwo wzajemnej adoracji.
eusa_sick.gif
  
Re: <Max> Jak?
PostWysłano: Piątek, 25 Sierpnia 2006, 22:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




znakomita i nader aktualna uwaga ...
minely tylko 4 miesiace :D
  
Jak???
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010