Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Teledysk "Konduktorka PKP" Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 19:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Roland_
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #525
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Chciałbym się na początek przedstawić na tym forum... jestem Roland_. Jestem tu teoretycznie nowy, ale praktycznie odwiedzam to forum od początku Jego istnienia, wcześniej bywałem na forum oficjalnej strony PUDELSÓW.

Ale przejdźmy do rzeczy. Czy widzieliście teledysk KONDUKTORKI PKP? Wg mnie jest bardzo fajny, przede wszystkim kreacja P. Malenńczuka. No a konduktorka też niczego sobie...... :)

wie ktoś kim jest ta kobieta..?
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 19:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




Roland_ :


wie ktoś kim jest ta kobieta..?



to Pani Ewa Maleńczuk
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 19:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Niektorzy maja dobrze, bo maja stale lacze. A ja na tym moim modemiku chyba zbankrutuje. Nigdy sobie nie zciagne Konduktorki crazy.gif sad.gif NIGDY!!!!!!
  
Re: <Alicja> Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Sobota, 13 Grudnia 2003, 21:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Moja kolezanka sciagnela sobie w kafejce internetowej bez problemu i nagrala na plytke. Koszt? Jedno piwo w plecy po prostu wink.gif
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 11:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oczkoo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #432
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




Widzialam i jest naprawde niezly:) Kreacja zakonnic najbardziej mnie chyba ubawila lol.gif No a MM jako mlodzian...w tym sweterku wink.gif
Oni powinni jakis film nagrac na aktorow wszyscy sie nadaja wink.gif
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Niedziela, 14 Grudnia 2003, 15:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




[quote="oczkoo"]MM jako mlodzian...w tym sweterku wink.gif
Taaa, niezły!!! lol.gif
  
Re: <Malena> Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Grudnia 2003, 10:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Łee... ja też chce zobaczyć sad.gif ten teledysk!!!!! (hlip,hlip)
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Grudnia 2003, 12:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Tak! Teledysk rewelka!
Zakonnice (nie wiedzac czemu) najbardziej dzialaja na moja wyobraznie.
No i Romowie tez niczego sobie!
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Grudnia 2003, 14:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Roland_
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #525
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Mnie na wyobraźnię działa.. konduktorka ;P
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Grudnia 2003, 15:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Roland_ :
Mnie na wyobraźnię działa.. konduktorka ;P


lol.gif No , no tylko bez takich inwektyw proszę... lol.gif
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Grudnia 2003, 16:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Ja juz tez mialam wlasnie przyjemnosc zobaczyc owo cudo. No nie powiem udane. Swoja droga, to nie zanm nikogo kto mialby tak plastyczna gebe jak Pudelini. Swietnie. Chetnie pogralabym sobie biletami na koncerty Pudli.
Romowie to moi faworyci. A Pudel jako zakonnica-jaki oburzony. Piekne. Wiecej wam napisze jak wroce do domciu. Mam niespodzianke.
  
Re: <Alicja> Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Grudnia 2003, 17:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Ja tez sobie sciagnelam...i widzialam. eusa_clap.gif biggrin.gif. Zadowolona. Jestem. BARDZO.
Alicjo...!!! Niecierpliwie czekam niespodzianki... biggrin.gif
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Grudnia 2003, 17:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
Romowie to moi faworyci. A Pudel jako zakonnica-jaki oburzony. Piekne. Wiecej wam napisze jak wroce do domciu. Mam niespodzianke.


hihihi ROMOWIE SA NAJLPESI lol.gif

tez czekam na niespodzianke
tylko ja pewnie ja ujrze dopiero jutro:(
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Wtorek, 16 Grudnia 2003, 12:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka :
Tak! Teledysk rewelka!


Oglądam już któryś raz i wciąż lol.gif się w głos!!!
W przyszłej edycji - nie ma siły! Yach murowany!!!
  
Re: <Maga> Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Wtorek, 16 Grudnia 2003, 17:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Dla mnie; zakonnice nie do pobicia. Zwłaszcza minka franza i oburzenie na wystawiony lubieżnie języczek MM. Wojsko polskie na przepustce też niezłe lol.gif
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Wtorek, 16 Grudnia 2003, 20:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Niezly filtrzyk zostal zastosowaby zeby MM wygladal jak mlodzian, ale swoja droga sympatyczne wcielenie. Ciekawe czy to jego prywatny sweterek z mlodzienczych lat.
Pudel jest nie do pobicia. Dawno nie widzialam tak zabawnego clipu. A przede wszystkim tak zdystansowanych do siebie ludzi. Cudo. Naprawde im sie udalo. A Maciek jako konduktor? mmmmmm. Chcialabym, zeby tacy konduktorzy sprawdzali bilety!

A tak poza tym to nie wiedzialam, ze"najskrytsze marzenia" mlodziana to bicie po twarzy wink.gif . To sie nazywa hard core, albo sado-maso.
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Środa, 17 Grudnia 2003, 11:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Tak! Tak!
Zgadzam sie z go_girl_go, ze wojsko polskie na przepustce jest niezle, takie swojskie chlopaki z nich sa. Jednak cos "twarzowego" jest w moro. Nic dziwnego, ze "za mundurem panny sznurem", co jeszcze potwierdza MM w mundurze konduktora.
A! I jeszcze ten jelonek na koncu! Malina!
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Środa, 17 Grudnia 2003, 12:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Alicja :

A tak poza tym to nie wiedzialam, ze"najskrytsze marzenia" mlodziana to bicie po twarzy wink.gif . To sie nazywa hard core, albo sado-maso.


Tez na to zwrocilem uwage ale myslalem, ze to jakis zwid, mimo ze przewijalem kilka razy smile.gif Niezly motyw.

Ja sie wkrecilem na cyganski gest dlonia i juz nim zarazilem pare osob na studiach tongue.gif
  
Re: Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Czwartek, 18 Grudnia 2003, 14:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
go_girl_go
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #198
Posty: 758


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka :

A! I jeszcze ten jelonek na koncu! Malina!


Ten jelonek to chyba "narzeczona" z przyprawionymi rogami lol.gif wink.gif
  
Re: <go_girl_go> Teledysk "Konduktorka PKP"
PostWysłano: Czwartek, 18 Grudnia 2003, 14:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Tez go tak odebralam. Z kazdym kolejnym ogladaniem coraz bardziej mi sie ten filmik podoba eusa_clap.gif .
A ciekawe co z teledyskiem do mojego ukochanego "Tango libido"?. Pamietam jak na dyskusjach Franz mowil, ze sa plany aby zrealizowac go na Kubie.
  
Teledysk "Konduktorka PKP"
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010