Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> zmiany w internecie Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
zmiany w internecie
PostWysłano: Niedziela, 28 Grudnia 2003, 14:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Sie bedzie dzialo.
Powstala nowa, nieoficjalna strona Pudelsow, autorstwa Kwiatka ( www.pudelsi.art.pl ) . Lada dzien bedzie nowa, oficjalna strona Pudelsow ( www.pudelsi.pl ). Pojawia sie tez inne zmiany na innych stronach, o czym wkrotce.

Co sadzicie o zmianach? Jakies uwagi? Wylapane bledy?
  
Re: <gROszeCK1> zmiany w internecie
PostWysłano: Niedziela, 28 Grudnia 2003, 15:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




No, faktycznie! Można powiedzieć, że /prawie :-)/ z Nowym Rokiem duuże zmiany...
Byłam, widziałam! Na pierwszy rzut oka nieźle smile.gif.
Póki co nowa strona oficjalna wgrywa mi się strasznie długo, więc przejrzałam ją z konieczności tylko pobieżnie /cierpliwość nie jest moją mocną stroną :-(/, ale jak na dyskutanta przystało postaram się przyjrzeć temu świeżemu zjawisku i podzielić się oczywiście swoimi wrażeniami :-).
  
Re: zmiany w internecie
PostWysłano: Niedziela, 28 Grudnia 2003, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oczkoo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #432
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




Tez stronke obejrzalam i jestem pod wrazeniem. Naprwade rozni sie poziomem od poprzedniej wink.gif Widze ,ze Kwiatek wlozyl w nia duzo pracy! Gratuluje ! I czekam na kolejne zmiany cool.gif
  
Re: zmiany w internecie
PostWysłano: Niedziela, 28 Grudnia 2003, 16:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Ja nie rozumiem dlaczego tak sie dzieje, ze i na starej stronie Pudli i teraz na nieoficjalnej wszystko napisane jest takim maczkiem, ze nic nie da sie przeczytac. Ni mam pojecia o co to chodzi. Nie wiem czy to moj komputer cos zle odczytuje. Moze to kwestia tego, ze nie ma jakiejs korelacji ze strona stworzona na PC, bo ja mam Mac'a. Jak wchodzilam na strone www.pudelsi.art.pl w kafejce, to wszystko bylo w porzadku. A jak w domu chce zobaczyc, to czesc jest normalnej wielkosci, a czesc maczkiem. Wnioskuje z tego, ze tworca strony ma jakis niezrownowazony program, ktory raz pozwala mojemu komputerowi odczytac czcionke w normalnym rozmiarze, a czasami nie. Trzebaby to jakos naprawic. Nie wiem jak. Ale napewno ulatwiloby mi to korzystanie ze stony.
W zwiazku z tymi malenkimi literkami (jesli bedzie musialo tak zostac) proponuje zmiane koloru liter na czarny. Natomiast jesli uda sie je jakos powiekszyc, to jest OK.

Najbardziej podoba mi sie pomysl z zapalajacymi sie odciskami lapek. Uwazam natomiast, ze trzebaby sie zdecydowac na kolor liter w tych slowach po boku HISTORIA itd. Mnie sie nie podoba takie pol na pol. Z reszta nie pasuje tutaj(wedlug mnie) kolor linkow.Strasznie wali po oczach; ). Ale wiem, ze czepiam sie szczegolow.
Ogolniezmiana bardzo pozytywnie mnie zaskoczyla i bardzo cieszy mnie ta transformacja!
Fajnie, ze jest utrzymana w jasnej tonacji.

A co do www.pudelsi.pl to nic oprocz tla sie na razie nie pojawilo u mnie confused.gif

Teraz popatrzylam na HISTORIE i czcionka juz jest normalna. Ale cholernie zle widac te biale litery. Nie wybijaja sie z tlumu czarnych, ale raczej zanikaja w tloku.
  
Re: zmiany w internecie
PostWysłano: Niedziela, 28 Grudnia 2003, 16:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




To i ja cos napisze.

Ja jestem absolutnie zawiedziony nowa oficjalna strona Pudelsow.

1) Dziala TYLKO na przegladarce Micosoft Internet Explorer, czyli ja mimowolnie musze (wraz z Alicja) zbojkotowac, gdyz nie mam Windowsa.
2) Juz widze uzytkownikow na modemie, ktorzy doczekaja az tony obrazkow sie zaladuja, mimo iz w tresci strona prawie wogole sie nie rozni od starej.
3) I nawet zdjecia chorzystek mnie nie przekabaca.

Jedyne, co idzie na plus to sama szata graficzna, ktora mi sie podoba.
Powinni sie Pudelsi jednak zastanowic nad ubozsza wersja serwisu.

A strona Kwiatka bardzo ladna i konkretna. Osobiscie wole takie serwisy niz jakies multimedialne potwory, zwlaszcza ze znajde tu dokladnie te same rzeczy, co na oficjalnej (przynajmniej poki co).
Mam jedynie nadzieje, ze znajda sie jakos posegregowane teksty z plyt a nie w dokumentach Worda, bo nie jest to najwygodnijsza forma... Moze nawet sam Ci, Kwiatku, przekonwertuje na HTML'a, bo od kilku lat mnie to drazni wink.gif
  
Re: <gROszeCK1> zmiany w internecie
PostWysłano: Niedziela, 28 Grudnia 2003, 18:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Groszeck, przy okazji naszych wypocin dot. fan-clubu wspominałeś kiedyś o planach stworzenia w necie strony typu "3 w 1" , uwzględniającej wszystkie wcielenia Pana MM. Czy w związku z powstaniem nowej strony Pudli ten projekt już upadł? Wiesz coś może...? wink.gif
  
Re: zmiany w internecie
PostWysłano: Niedziela, 28 Grudnia 2003, 22:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Szczerze mowiac to sie u mnie nawet tastrona nie laduje. Ukazuje sie tylko tlo. I nic wiecej. Chyba skocze do kawiarenki i zobacze to, nad czym tak biadolisz Groszeczku wink.gif
  
Re: zmiany w internecie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 01:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Kwiatek zmienil kolor czcionki i linkow eusa_clap.gif DZIEKUJE biggrin.gif
Od razu lepiej. No i mam jakis wklad w te cala sprawe cool.gif
  
Re: <Alicja> zmiany w internecie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 12:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kwiatek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #329
Posty: 110


[ Osobista Galeria ]




Zbiorowo odpowiem...

Tez stronke obejrzalam i jestem pod wrazeniem. Naprwade rozni sie poziomem od poprzedniej Widze ,ze Kwiatek wlozyl w nia duzo pracy!

no cóż, tak po prawdzie robiłem ją zaledwie kilka godzin. To chyba niewiele, biorąc pod uwagę, że oficjalna powstawała ponad miesiąc ;)

Ja nie rozumiem dlaczego tak sie dzieje, ze i na starej stronie Pudli i teraz na nieoficjalnej wszystko napisane jest takim maczkiem, ze nic nie da sie przeczytac.

hmmm. Sprawdziłem strone na dostępnych mi przeglądarkach i wszystkich rozdzielczościach mojego monitora. Wszędzie jest ok. Nie mam dostępu do Maca żeby sprawdzić jak to wygląda na nim. Gdybym zwiększył czcionkę benadziejnie by wyglądała w 800x600 a wbrew pozorom to wciąż b. często używana rozdzielczość .


Biały kolor zmieniłem na... ciut różny od czarnego ;)


Mam jedynie nadzieje, ze znajda sie jakos posegregowane teksty z plyt a nie w dokumentach Worda, bo nie jest to najwygodnijsza forma... Moze nawet sam Ci, Kwiatku, przekonwertuje na HTML'a, bo od kilku lat mnie to drazni

Jesli dostanę teksty Pudli ładnie posegregowane w html z wielką chęcią zrobię dział "teksty' :)

Groszeck, przy okazji naszych wypocin dot. fan-clubu wspominałeś kiedyś o planach stworzenia w necie strony typu "3 w 1"
Proponuje tak wykorzystac domeny malenczuk.art.pl, pudelsi.art.pl i homotwist.art.pl

Kwiatek zmienil kolor czcionki i linkow DZIEKUJE
Od razu lepiej. No i mam jakis wklad w te cala sprawe

Tak po prawdzie to kolor czcionki w historii zmienilem 10 minut temu (29 XII godz. 11) a koloru linków jeszcze nie ruszałem. Może teraz się tym zajme i zobacze jakie najbardziej pasują...
  
Re: zmiany w internecie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 13:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




" hmmm. Sprawdziłem strone na dostępnych mi przeglądarkach i wszystkich rozdzielczościach mojego monitora. Wszędzie jest ok. Nie mam dostępu do Maca żeby sprawdzić jak to wygląda na nim. Gdybym zwiększył czcionkę benadziejnie by wyglądała w 800x600 a wbrew pozorom to wciąż b. często używana rozdzielczość . "


To w takim razie dlaczego w dziale "historia" jest wszystko OK a reszta makiem?
Ja mysle, ze to nie jest kwestia zwiekszania czcionki. Groszek, a jak jest u Ciebie?

"a koloru linków jeszcze nie ruszałem"

eusa_eh.gif Jak to? U mnie juz nie sa turkusowe, tylko ciut inne od czarnego
  
Re: <Alicja> zmiany w internecie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 14:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Ja mysle, ze to nie jest kwestia zwiekszania czcionki. Groszek, a jak jest u Ciebie?

w mojej Mozilli (ale takze Opera ma taka opcje) wciskam Ctrl i "+" i mi sie powieksza czcionka, na jakiej stronie bym nie byl, wiec sie nigdy tym nie przejmuje cool.gif
Nie wiem, z jakiej przegladarki Ty korzystasz na MAcu, ale prawdopodobnie tez masz taka opcje.
  
Re: <Alicja> zmiany w internecie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 16:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kwiatek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #329
Posty: 110


[ Osobista Galeria ]




To w takim razie dlaczego w dziale "historia" jest wszystko OK a reszta makiem?

Aaaa to chyba wiem czemu. A teraz ?
  
Re: zmiany w internecie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 16:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oczkoo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #432
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




Wypowiedz Kwiatka "no cóż, tak po prawdzie robiłem ją zaledwie kilka godzin. To chyba niewiele, biorąc pod uwagę, że oficjalna powstawała ponad miesiąc ;)"

A ja tu wypisuje ze sie napracowales...no nic to swiadczy o jednym -totalnie nie znam sie na tworzeniu stron www. Ja tu tylko rysuje wink.gif
  
Re: zmiany w internecie
PostWysłano: Poniedziałek, 29 Grudnia 2003, 20:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




No! Moi drodzy. To rozumiem! Wracam wlasnie z koni, wchodze na strone www.pudelsi.art.pl i moim oczom ukazuje sie duza czcionka, wszystko widac, przepieknie. Zadnego maczka. Teraz bede sobie mogla korzystac z tej stony pelna gemba wink.gif
A tak naprawde to nie wiem Kwiatku drogi co tam pomajstrowales, ale sie udalo. Dzieki! biggrin.gif
  
Re: zmiany w internecie
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 19:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Bylam specjalnie w kawiarence, zeby sobie te wszystkie teledyski poogladac. I co? DUPA. Glos byl, obrazu nie uswiadczysz. Za malo czasu mialam, zeby siedziec tam. Moze jeszcze raz sprobuje confused.gif
  
Re: zmiany w internecie
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 19:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Malena
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #324
Posty: 1051


[ Osobista Galeria ]




Alicja :
Bylam specjalnie w kawiarence, zeby sobie te wszystkie teledyski poogladac. I co? DUPA. Glos byl, obrazu nie


Otóż to! U mnie ta sama sytuacja... sad.gif Czyżby to był problem wszystkich blondynek? wink.gif smile.gif
  
Re: <Malena> zmiany w internecie
PostWysłano: Środa, 31 Grudnia 2003, 11:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




I niektoruch brunetek tez lol.gif
  
Re: <gROszeCK1> zmiany w internecie
PostWysłano: Poniedziałek, 05 Stycznia 2004, 02:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Majka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #385
Posty: 301


[ Osobista Galeria ]




Obejzalam sobie wreszcie w skupieniu te stronke...(www.pudelsi.art.pl biggrin.gif )...jest ladna i wszystko mi sie laduje (tak mysle) ... eusa_clap.gif biggrin.gif ...mam pare uwag...ale to drobiazczki...ogolnie jest ok
  
Re: zmiany w internecie
PostWysłano: Piątek, 09 Stycznia 2004, 12:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Gratulacje Kwiatku! eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif

http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=3760495&PHPSESSID=fe 6dcb6ae8d98bb89c614e2d35e2f81e
  
Re: <Agnieszka> zmiany w internecie
PostWysłano: Piątek, 09 Stycznia 2004, 15:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kwiatek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #329
Posty: 110


[ Osobista Galeria ]




Nie mam z tym nic wspólnego...
  
zmiany w internecie
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010