Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Debeściak Pudelsow Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Debeściak Pudelsow
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 03:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Jakie sobie mili Panstwo utwory zycza na plycie?
  
Re: <gROszeCK1> Debeściak Pudelsow
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 06:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Po pierwsze HOŻA MOYRA!!!!! biggrin.gif
A TAK POWAŻNIE TO OPRÓCZ HOŻEJ... NPEWNO Pudel z Gwadelupy,Oto,Mrok (tez był oki...),no i niezapomniane czerwone Tango!!!!! fajny też Małpi Hymn,i Wyro Pudla(mam nawet pomysł kto by mógł teraz śpiewac partię żeńską... wink.gif ),w sumie z psychpopu dużo fajnych utworków wiec trudno sie zdecydować... confused.gif
Pewnie i tak nie wymieniłam wszystkich które bym chciała-czasem jednak trzeba sie ograniczać...
Jak na tą pore to bym jeszcze chciała "Dzikie noce"... biggrin.gif
  
Re: Debeściak Pudelsow
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 07:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Niestrawny
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #569
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




Lucyfygus i Boski Ogrod
i przydaloby sie troche przerobic Wampira, nie mowie, ze jest zly...ale ciezko go strawic czasami przez 10 minut tongue.gif
  
Re: <gROszeCK1> Debeściak Pudelsow
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 11:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Jezeli to ma byc plyta spelnionych marzen fanow Pudelsow, to mili panstwo zycza sobie...
...oj czego mili panstwo sobie nie zycza???
Chyba mniej wypisywania zajeloby czego sobie nie zycza mili panstwo, ale napiszmy co sobie zycza:
Po pierwsze wszystkie Tanga ("Tango- Spizowy Ratler", "Czerwone Tango" i rzecz jasna "Tango Libido"!)
A po drugie, obok tanga poprosimy cos z klimatow regowych czyli "Rege- Kocia muzyka".
Po trzecie, czwarte i siedemdziesiate siodme to zyczymy sobie jeszcze "Malpi Hymn", "Oto", "Dzikie noce", "Pudla z Guadelupy".
Kurcze, nie potrafie wybrac!
Co rano kiedy szykuje sie do arbajtu spiewam sobie "Do roboty" i w miejsce "dmuchaj Clintonowi w kasze, wymieniam nazwe mojej firmy... Nadzieja, ze "jutro nasze" trzyma mnie przy zyciu


wink.gif
Ale akurat jak tego utworu na plycie nie bedzie to przeboleje. Nie przeboleje natomiast jak zabraknie "Kolorow", "Mroku", a przede wszystkim "Hozej Moyry".

Z bardziej lightowych klimatow to moglabym wymienic caly "Psychopop".
Poniewaz mam ogromny sentyment do "Szuwarow" to tez bardzo chcialabym zeby znalazly sie na plycie obok "Boskiego ogrodu", ktory jest piekny, a pomijany na koncertach.
  
Re: <gROszeCK1> Debeściak Pudelsow
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 11:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kwiatek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #329
Posty: 110


[ Osobista Galeria ]




Morrisona nie może zabraknąć !
  
Re: Debeściak Pudelsow
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 11:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Kwiatek :
Morrisona nie może zabraknąć !

Cytat:
Lucyfygus i Boski Ogrod


Jakos sie obawiam, ze podtytul "Jasna Strona" bedzie omijal te piosenki sad.gif
Osobiscie chcialbym niemal caly 'Psychopop' (zwlaszcza polowe druga od 'Kolacyji' wzwyz) i glownie 'Wiare Jak Dupe' oraz 'Dziekie Noce' ze starszych. wink.gif
  
Re: Debeściak Pudelsow
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 12:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Kwiatek :
Morrisona nie może zabraknąć !


No tak! Przeciez jesze "Morrison"!
Apelujemy o Morrisona!
  
Re: Debeściak Pudelsow
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 12:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




[quote="gROszeCK1"]


Jakos sie obawiam, ze podtytul "Jasna Strona" bedzie omijal te piosenki sad.gif

Co racja to racja. Podtytul zobowiazuje.
Proponuje w takim razie debesciaka dwuplytowego. Pierwszy krazek moze miec podtytul "Jasna Strona"
smile.gif wink.gif ,
zas drugi krazek moze miec podtytul "Ciemna Strona" sad.gif wink.gif .
cool.gif
  
Re: Debeściak Pudelsow
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 14:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka :

Proponuje w takim razie debesciaka dwuplytowego. Pierwszy krazek moze miec podtytul "Jasna Strona"
smile.gif wink.gif ,
zas drugi krazek moze miec podtytul "Ciemna Strona" sad.gif wink.gif .
cool.gif

To jest bardzo dobry pomysł!!!!! eusa_clap.gif eusa_clap.gif
Jasna i ciemna strona twórczości Pudelsów w zaleznosci od nastroju.... biggrin.gif
  
Re: Debeściak Pudelsow
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




A jescze zapomniałam o utworze "Wiara jak dupa" trzeba ją mieć!!!!!!!!! wink.gif


Ostatnio zmieniony przez moyra dnia Czwartek, 15 Stycznia 2004, 14:42, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Debeściak Pudelsow
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 14:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moyra
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #411
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Agnieszka :

Ale akurat jak tego utworu na plycie nie bedzie to przeboleje. Nie przeboleje natomiast jak zabraknie "Kolorow", "Mroku", a przede wszystkim "Hozej Moyry".

lol.gif Ja też bym tego nie przebolała!!!! lol.gif
  
Re:Debeściak Pudelsow
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 15:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




tja... tak praktycznie, to większość utworów z Psychopopu.
lecę: emeryten party, szpaner, szuwary, boski ogród, lucyfugus.

z VU najbardziej chciałabym usłyszeć pudla z guadelupy.

z NZ rege-kocią muzykę, małpi hymn, muchefcukrze, mszę-IV i tramwaj...

a na deser uważaj na niego (ale, jak by nie patrzeć, wykonanie u.n.n. najbardziej podoba mi się z koncertu w trójce wink.gif )
  
Re: <gROszeCK1> Debeściak Pudelsow
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 20:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ignac
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #322
Posty: 544


[ Osobista Galeria ]




1. Pudel z Guadelupy
2. Apteka Marzenie
3. Uważaj na niego
4. Czerwone tango
5. Noś dobre ciuchy
6. Tango - spiżowy ratler
7. Uwielbiam tatuaże/Nie tak, nie tak
8. Rege - kocia muzyka
9. Wiara jak Dupa
10. Oto
11. Tramwaj - kotek Mamrotek
12. Dawna dziewczyna
13. Tango libido
14. Wyro Pudla
15. Kocham się
16. Jestem sam
17. Morrison


--------------------------------------------
inne pudlowe previousely unreleased piosenki mogą trafić na "mroczną stronę"...

jodłowanie
panczurstwo
zemsta
zaćmienie
nowy dzień
manuella (podobno obecnie Mundialeiro)...
  
Re: Debeściak Pudelsow
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 22:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Niestrawny
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #569
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




chyba zyje w innej rzeczywistosci
my sobie tak spekulujemy, czy taka plytka naprawde ma sie ukazac kiedys?
  
Re: Debeściak Pudelsow
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 22:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
opfer
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #539
Posty: 312


[ Osobista Galeria ]




Niestrawny :
chyba zyje w innej rzeczywistosci
my sobie tak spekulujemy, czy taka plytka naprawde ma sie ukazac kiedys?


ponoć ma wyjść na wiosnę. czek dys ałt:
http://f.heh.pl/viewtopic.php?p=17841#17841

koncert życzeń to to nie będzie.
ale zawsze można sobie podumać, a potem ewentualnie rozczarować brakiem wymarzonych utworów.
  
Re: Debeściak Pudelsow
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 22:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Tak naprawde to trudno znalezc w tworczosci zarowno Piotra jak i Macka piosenke o pozytywnym wydzwieku. Piosenki, ktora nie mowilaby o szarej rzeczywistosci, patologiach osobistych i spolecznych. O tragediach i rzeczach, ktore kluja w oczy. Piosenki, w ktorej Maciek herezji by nie zawarl. A jezeli takie nawet istnieja, to mozna je policzyc na palcach jednej reki. No bo co? Kocham sie, Wyro Pudla, Pudel z Guadelupy, Wampir? Reszta raczej przygnebia swoim przeslaniem. Co oczywiscie nie znaczy, ze wole te "wesole pioseneczki". Wrecz przeciwnie! Ja chyba najbardziej chcialabym na besciaku uslyszec OTO! To jest dla mnie warunek konieczny i nieodzowny! Tak wlasnie mysle.
A co do tytulu "Jasna strona" to albo bedzie to taki slogan, ktory ma przyciagnac ludzi, ze moze wreszcie cos "wesolego". Ja sadze, ze ten tytul ma byc z zalozenia przewrotny i ma powiac sarkazmem. No bo gdzie w tym zasranym kraju jest miejsce na jasna strone? Chyba w andergrandzie cool.gif
  
Re: Debeściak Pudelsow
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
panda
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #410
Posty: 72


[ Osobista Galeria ]




Ja tam na plytce musowo widze "boski ogrod", "sambe mambe","szuwary"i "wampira"...
  
Re: Debeściak Pudelsow
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 22:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Ja wiem, ze juz istnieje zaawnasowna wersja 'Pudla z Gwadelupy 2004', ale ćśśś ;)

Plyta wyjdzie na bank.
  
Re: Debeściak Pudelsow
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 22:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Niestrawny
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #569
Posty: 36


[ Osobista Galeria ]




powiem to w jezyku zlych hh
"cinzki wypas"
  
Re: Debeściak Pudelsow
PostWysłano: Czwartek, 15 Stycznia 2004, 22:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maga
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #390
Posty: 639


[ Osobista Galeria ]




gROszeCK1 :
Ja wiem, ze juz istnieje zaawnasowna wersja 'Pudla z Gwadelupy 2004', ale ćśśś ;)

Plyta wyjdzie na bank.

super biggrin.gif w sumie ta piosenka bardzo mi sie kojazy z Pudalmi bo ja uslyszlam jaka pierwsza Pudli(pierwsza w zyciu moim piosenke Pudelsow =p) i ten smieszny teledysk (hehehe) no i tak mi zostalo do dzis...(slucham Pudelsow)

pozatym chcialabym aby na plytce byly: "boski ogrod", "wiara jak dupa", "malpi hymn", "Miotr Parek".... jeszce bym tak mogla dlugo
  
Debeściak Pudelsow
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 6  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010