Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> Włamanie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Włamanie
PostWysłano: Sobota, 13 Września 2003, 11:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




pod moja nieobecnoscia (na wakacjach jestem) jakis zartownis postanowil popsuc nam forum :>
uzyl do tego Cross Site Scripting (XSS), ale juz tego nie zrobi, bo zabezpieczylem forum przed ponownym takim atakiem (mam nadzieje ;-)) i mysle, ze takie chamskie osoby juz sobie podaruja taka zabawe, bo to nie jest ani mile, ani pozyteczne

do czasu mojego powrotu jest ubozsza konstrukcja strony, inne engine i mniej funkcji, ale dziala i to z polskimi literkami (prawda Tirinti? ;-P)
mysle, ze za dwa, trzy dni bedzie po staremu, a tymczasem mozna juz pisac i czytac, czyli dyskutujcie dalej :)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Września 2003, 22:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Eddy ! Przez dłuższy czas nie chciały się wyświetlać wątki.... chyba już to naprawiłeś !!! eusa_clap.gif
  
Re: <EDDY> Włamanie
PostWysłano: Czwartek, 18 Września 2003, 16:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




No i super Panie Admin. Forum jest, działa tylko znowu buga żeś Pan z powrotem zainicjował, a już się przyzwyczaiłem.

A o czy mowa, ano o domyślnie zaznaczonej opcji autologowania przy następnej wizycie eusa_wall.gif
  
Włamanie
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010