Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park -> horror serwisanta
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
horror serwisanta
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 02:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Az takich obrazow w zyciu nie widzialem, ale bylo rownie okropnie w srodku, co tutaj eusa_eh.gif :




Strach sie bac po prostu. confused.gif shock.gif Czy ktorys z forumowiczow mial stycznosc z rownie przerazajacym widokiem? biggrin.gif
  
Re: <EDDY> horror serwisanta
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 16:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Zmroziło mi krew w żyłach.. :D
  
Re: <EDDY> horror serwisanta
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 17:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




widziałem nawet jeszcze gorsze wink.gif
  
Re: <EDDY> horror serwisanta
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 17:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




He, he standard. W moim kompie chodziły żywe pajączki:D Ba nawet pare much było w sieci... biggrin.gif
  
Re: horror serwisanta
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 18:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




u mnie tez to samo, ale od czasu jak zaczelo mi mocno zalezec aby miec sprawne wszystko, bo jak jeden komp siada, to tak jakbym mial mniej many w rekach i nie mogl czarowac, to czyszcze je sumiennie...raz do roku, jak sie uzbiera warstwa kurzu ze pomiedzy zebrami na radiatorze od procka nie widac przeswitu ;)
  
Re: <EDDY> horror serwisanta
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 18:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




o facet nawet nie wyobrazasz sobie co ludzi emoga miec w obudowach ....
nie wiek jak ale raz znalzlem myszke .... juz nei zywa ale na pewno nie komputerowa. problem w tym ze nie mam do dzis pojecia jak tam wlazła- chyb aze to miał byc prezent dla serwisanta.

a ja od tego czasu wynosze kompy w firmie raz na pół roku na odkurzanie. wielka butla sprezonego powietrza i robie chmure kurzu za biurem
  
Re: <J@ger> horror serwisanta
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 20:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Teraz krotka historyjka.
Po dlugiej, bardzo intensywnej imprezie oraz reszcie nocy i ranka w caffe musialem jeszcze zlozyc w sklepie dwa komputery przed poludniem. Drugi komp tak zlozylem, ze wrocil po tygodniu z takim oswiadczeniem od klientow: w srodku cos lata. crazy.gif
Gdy sie o tym dowiedzialem, zamarlem. Okazalo sie, ze to tylko duza tasma samoprzylepna, na ktorym lezal moj dysk, jak go podlaczalem, po prostu zapomnialem wyjac przed skreceniem obudowy. Dobrze, ze nie zostawilem tam swojego dysku. wink.gif eusa_sick.gif
  
Re: <EDDY> horror serwisanta
PostWysłano: Wtorek, 25 Listopada 2003, 21:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hmm to trzeba podkladac pod dysk kartke papieru, a nie tasme, nic nie bedzie latac i klient sie nie skuma ;d
  
Re: <EDDY> horror serwisanta
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 03:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Ja nie dawno u mamy w pracy widziałęm coś takiego. Mama po mnie zadzwoniła, bo komputer wieszał sięco chwilę. Po krótkiej rozmowie dowiedziałem się, że komuter przez jakiś czas chodził coraz głośniej, ale ostatnio już jest cichy. Wiatrak na radiatorze nieprzeżył nadmiaru kurzu.
  
Re: horror serwisanta
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 12:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




[quote="Marek D."]He, he standard. W moim kompie chodziły żywe pajączki:D Ba nawet pare much było w sieci... biggrin.gif[/quote]

I pomyśleć, że w mojej Sieci głównie ludzie, tylko tu i ówdzie jakiś skunsksik albo byczek wink.gif
  
Re: horror serwisanta
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 15:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Cytat:

I pomyśleć, że w mojej Sieci głównie ludzie, tylko tu i ówdzie jakiś skunsksik albo byczek wink.gif

Oj, nieładnie eusa_naughty.gif wink.gif biggrin.gif , zapominasz o pumce, Bergusiu. biggrin.gif wink.gif


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Czwartek, 17 Czerwca 2004, 01:16, w całości zmieniany 2 razy
  
Re: <little_wild_girl> horror serwisanta
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 16:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




właśnie o "pumce" zapomniał eusa_naughty.gif lol.gif lol.gif
  
Re: <Berger> horror serwisanta
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 16:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bzzz
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #216
Posty: 335


[ Osobista Galeria ]




noo to już wiemy gdzie podział się byczek lol.gif
  
Re: <e X t 7 3> horror serwisanta
PostWysłano: Środa, 26 Listopada 2003, 19:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Łojejq, eusa_wall.gif , sorki, ext. biggrin.gif Oczywiście chodziło mi o tak zwaną "czarną panterę"-barwną odmianę lamparta lol.gif lol.gif , a nie o pumkę(nie ten "koror" eusa_wall.gif lol.gif . To wszystko, qrtka przez te reklamy (a potem sie dziwią od czego ta młodzież głupieje wink.gif biggrin.gif lol.gif lol.gif .
  
Re: horror serwisanta
PostWysłano: Wtorek, 23 Grudnia 2003, 11:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nyx
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #339
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




shock.gif jestem przerazony jak mozna asusa do takiego stanu doprowadzic :(
ale kiedys na serwis przszyszedl komputer w ktorym w srodku mieszkaly myszy :P a w srodku pogryzione kable i mysie bobki

tak nawiasem

==WESOLYCH SWIAT ==
i oby powyzsze sie nie zdazalo
  
Re: <EDDY> horror serwisanta
PostWysłano: Czwartek, 25 Grudnia 2003, 00:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




hehe :]

małe piwko przed śniadaniem...

mój brat trzyma prastarego 386 w piwnicy...
leże bodajże od 8 lat...
raz chciałem poznać to cudo i znalazłem pleśń biggrin.gif (o pojenczynach już nie wspomnieć)

więc to się bynajmniej chowa :)
  
Re: horror serwisanta
PostWysłano: Wtorek, 20 Stycznia 2004, 11:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Schyzol
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #603
Posty: 62


[ Osobista Galeria ]




shock.gif takiego syfu to nawet w moim kompie nie ma
  
horror serwisanta
Forum dyskusyjne -> Inne -> Hyde Park

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010