Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> tylko tutaj Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <little_wild_girl> Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 20:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Eeeeeeee, tego no nie brakuje Ci czasem... lol.gif lol.gif
  
Re: <Marek D.> Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 20:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Dokończ, proszę. lol.gif lol.gif


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Wtorek, 30 Grudnia 2003, 21:38, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: <little_wild_girl> Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 20:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




...chłopa??
  
Re: <Marek D.> Dymorfizm płciowy a sens życia;
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 21:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




NADINTERPRETACJA!!! lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;))
PostWysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2003, 23:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kazan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #11
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




... kobity są z Marsa czy z Venus ? redface.gif
  
Re: <Kazan> Dymorfizm płciowy a sens życia;))
PostWysłano: Środa, 31 Grudnia 2003, 00:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Cholera wie skad... ale dobrze, ze sa. wink.gif

PS. Teoretycznie z Marsa.
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;))
PostWysłano: Środa, 31 Grudnia 2003, 14:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Proponuję wykasować wszystkie posty po tym, który rozpoczął wątek, dopóki jest oczywiste, że trza je usunąć, doubt.gif bo potem to już może nie być takie jasne i duży orzech do zgryzienia dla Kazi będzie. confused.gif
Jednym słowem IMHO trza to wykasować przed wkroczeniem do akcji Spamera Bergera cool.gif lol.gif lol.gif , bo przez Bergera to już tu może być tylko gorzej biggrin.gif , a tak to może jeszcze pogadamy pięknie o miłości i sensie istnienia. wink.gif
Co Ty na to, Kaizu?

P.S. Zawsze będę bronić własnych wątków. biggrin.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
Spamerzy, won!!! lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;))
PostWysłano: Czwartek, 01 Stycznia 2004, 20:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Proponuję wykasować wszystkie posty po tym, który rozpoczął wątek, .... bo potem to ....duży orzech do zgryzienia dla Kazi będzie. confused.gif
Jednym słowem .... trza to wykasować przed wkroczeniem do akcji Spamera Bergera cool.gif lol.gif lol.gif , bo przez Bergera to już tu może być tylko gorzej biggrin.gif , a tak to może jeszcze pogadamy pięknie o miłości i sensie istnienia. wink.gif
Co Ty na to, Kaizu?

P.S. Zawsze będę bronić własnych wątków. biggrin.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif ... ]

Wątek ciekawy do dyskusji, ile ludzi tyle poglądów - tak to oceniam - i cieszę się, że go założyłaś, tak mało ludzi chce rozpoczynać nowe wątki.
Podzielam twoje stanowisko, że nie pozwalasz na spamw w swoich wątkach.
Postanowilam jednak tych początkowych nie usuwać, dajmy szansę naszym spamerom, żeby się rozkręcili, jak pociągną temat nie tak jak należy to na usunięcie wszystkiego zawsze będzie czas.
Co do Bergera - nie dziw się - to jego styl, wynika po części z jego pracy, ale jak trzeba i chce, potrafi nie tylko zaskoczyć mile wypowiedzią, ale twardo bronić swoich poglądów.
Dlatego poczekajmy na rozwój wydarzeń.
p.s.
do tematu włączę się później - daję słowo.
  
Re: <kazia> Dymorfizm płciowy a sens życia;))
PostWysłano: Czwartek, 01 Stycznia 2004, 21:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




No jak chcesz, Kaziu, to Ty jesteś Moderatorką. biggrin.gif
Ale jakoś tak sceptyczna jestem przy obecnym stanie rzeczy. wink.gif
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;))
PostWysłano: Czwartek, 01 Stycznia 2004, 21:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kazan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #11
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




drogie Panie więcej wyrozumiałości crazy.gif
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;))
PostWysłano: Czwartek, 01 Stycznia 2004, 21:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
No jak chcesz, ......biggrin.gif
Ale jakoś tak sceptyczna jestem przy obecnym stanie rzeczy. wink.gif

Uwierz w dobre intencje, wszyscy ciebie lubią i troszkę odskoczni nie zaszkodzi inaczej byłoby smutnawo wink.gif, nie zrobią ci przykrości i będą trzymac się tematu - ja w nich wierzę. smile.gif
p.s.
jak coś to dotrzymam słowa i wytnę, ok .
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;))
PostWysłano: Czwartek, 01 Stycznia 2004, 21:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kazan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #11
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




Tę Panią na prezydenta ... wink.gif
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;))
PostWysłano: Czwartek, 01 Stycznia 2004, 21:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




kazia :
little_wild_girl :
No jak chcesz, ......biggrin.gif
Ale jakoś tak sceptyczna jestem przy obecnym stanie rzeczy. wink.gif

Uwierz w dobre intencje, wszyscy ciebie lubią i troszkę odskoczni nie zaszkodzi inaczej byłoby smutnawo wink.gif, nie zrobią ci przykrości i będą trzymac się tematu - ja w nich wierzę. smile.gif
p.s.
jak coś to dotrzymam słowa i wytnę, ok .


Ok. biggrin.gif Mam jeszcze w zanadrzu kilka wątków, równie głupawych jak ten lol.gif , więc możesz na mnie liczyć. biggrin.gif Wiem, że odskocznia nie zaszkodzi, sama spamuję z czystej przyjemności. biggrin.gif biggrin.gif ale mam zboczenie na punkcie własnych wątków. biggrin.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
Czy mnie lubią to nie mam pojęcia, ale świetnie udają i nie rozpoznaję, że jest inaczej. wink.gif biggrin.gif lol.gif lol.gif lol.gif
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;))
PostWysłano: Czwartek, 01 Stycznia 2004, 21:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Kazan :
Tę Panią na prezydenta ... wink.gif

W końcu Waść napisałeś coś, z czym się zgadzam w 100%. biggrin.gif
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;))
PostWysłano: Czwartek, 01 Stycznia 2004, 21:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kazan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #11
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




"Waść" dziekuje za uznanie , aczkolwiek jest mi niezmiernie przykro , że moje wypowiedzi torpeduje tak elokwentna osoba .
Cóż z mojej strony nie było nic złośliwego a jeżeli ktoś poczuł się urażony to szczerze przepraszam
Mam nadzieje , że : Little Puścisz to w niepamięć , nie wpłynie to na nasze przyszłe ewentualne relacje na tym forum ( b. je lubie ) confused.gif
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;))
PostWysłano: Czwartek, 01 Stycznia 2004, 22:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Kazan :

Mam nadzieje , że : Little Puścisz to w niepamięć

Co puszczę ? eusa_eh.gif wink.gif
W co miałam to wpuścić, o kurczę, zapomniałam. biggrin.gif lol.gif

Kazan :
, nie wpłynie to na nasze przyszłe ewentualne relacje na tym forum ( b. je lubie ) confused.gif

No, mam nadzieję, że nie staniemy się wrogami przez to, ze raz sie z Tobą zgodziłam. confused.gif lol.gif Przepraszam, to się już nie powtórzy. cool.gif
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;))
PostWysłano: Czwartek, 01 Stycznia 2004, 22:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kazan
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #11
Posty: 45


[ Osobista Galeria ]




cool.gif
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;))
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 15:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
...
Ok. biggrin.gif Mam jeszcze w zanadrzu kilka wątków, równie głupawych jak ten lol.gif , więc możesz na mnie liczyć. biggrin.gif Wiem, że odskocznia nie zaszkodzi, sama spamuję z czystej przyjemności. biggrin.gif biggrin.gif ale mam zboczenie na punkcie własnych wątków. biggrin.gif lol.gif lol.gif lol.gif lol.gif
Czy mnie lubią to nie mam pojęcia, ale świetnie udają i nie rozpoznaję, że jest inaczej. wink.gif biggrin.gif lol.gif lol.gif lol.gif

Moje słoneczko, trzeba konsekwencji. Dlaczego tylko twoje wątki mają być pod "ochroną", skoro sama czasami też "uprawiasz" spam doubt.gif
A do nowych wątków zapraszam i wcale te, które już powstały nie są głupawe, bo w ten sposób troszeczkę to obraża i tych, którzy się tam wypowiadali. sad.gif
I z pewnością ciebie tutaj lubimy, nawet Berger wypowiadał się o tobie bezpośrednio w jednym z postów, ale chyba nie zauważyłaś wink.gif
No to by było na tyle.

KAZAN
dziękuję, że umiałeś pokazać się z dobrej strony biggrin.gif smile.gif wink.gif
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;))
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 15:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




kazia :
to jest wspaniałe motto, dla tego wątku, BERGER ma absolutną racje.


Ech jak miło, jak człowieka tak doceniają z samego początku roku! biggrin.gif wink.gif cool.gif

A co do Maleństwa, to zapewne chodzi o wypowiedź, że jest ,,dobrym duszkiem heha". Też mi było przykro, że jej nie zauważyła. sad.gif wink.gif
  
Re: Dymorfizm płciowy a sens życia;))
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 15:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




kazia :
...
Moje słoneczko, trzeba konsekwencji. Dlaczego tylko twoje wątki mają być pod "ochroną", skoro sama czasami też "uprawiasz" spam doubt.gif

Ja żartowałam sobie. Juz więcej usmiechów i oczek nie mogłam dodać. wink.gif
kazia :
A do nowych wątków zapraszam i wcale te, które już powstały nie są głupawe, bo w ten sposób troszeczkę to obraża i tych, którzy się tam wypowiadali. sad.gif

Ależ ja tu wszystkich szanuję. cool.gif
kazia :
z pewnością ciebie tutaj lubimy, nawet Berger wypowiadał się o tobie bezpośrednio w jednym z postów, ale chyba nie zauważyłaś wink.gif
No to by było na tyle.

Ano ja Was tyż lubiem. biggrin.gif biggrin.gif
A posty Bergera czytam dokładniuśko, więc nic nie umknie mym oczom. cool.gif biggrin.gif
  
tylko tutaj
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010