Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie -> Stosuje ktoś węże tygonowe?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Stosuje ktoś węże tygonowe?
PostWysłano: Wtorek, 10 Lutego 2004, 14:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Piter
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #678
Posty: 7


[ Osobista Galeria ]




Na sieci znalazłem ceny, 60zł za metr. Czy taki wydatek jest współmierny do korzyści jego zastosowania? Mam do połączenia 3 bloki i chciałbym obyć się bez kolanek. Takie węże "podobno" są bardzo podatne i nie twardnieją z czasem ale cena odstrasza.
  
Re: Stosuje ktoś węże tygonowe?
PostWysłano: Wtorek, 10 Lutego 2004, 15:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NAZIR
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #589
Posty: 115


[ Osobista Galeria ]




Powiem tak: jeśli Cię stać na takie szaleństwo to warto. Zdradź tylko gdzie je znalazłeś, bo ProLine jakiś czas temu wycofał je z oferty...
  
Re: <NAZIR> Stosuje ktoś węże tygonowe?
PostWysłano: Wtorek, 10 Lutego 2004, 21:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robsonik
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #177
Posty: 63


[ Osobista Galeria ]




Przychylam sie do pytania podaj na miary gdzie mozna je kupic :)
  
Re: Stosuje ktoś węże tygonowe?
PostWysłano: Wtorek, 10 Lutego 2004, 22:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




hmm co to weze tygonowe?, czym sie roznia od zwyklych silikonowych ?
  
Re: Stosuje ktoś węże tygonowe?
PostWysłano: Wtorek, 10 Lutego 2004, 22:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NAZIR
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #589
Posty: 115


[ Osobista Galeria ]




Przede wszystkim ceną wink.gif , a poza tym giętkością przy jednoczesnej "niezałamywalności".
http://www.dangerden.com/mall/Misc_Hardware/tubing_clamp.asp
  
Re: <NAZIR> Stosuje ktoś węże tygonowe?
PostWysłano: Wtorek, 10 Lutego 2004, 23:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robsonik
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #177
Posty: 63


[ Osobista Galeria ]




Ja chyba tez znalazlem te weze, cena spora ale w sumie potrzeba mi tylko 2m. Ponizej link, weze znajduja sie w dziale tunning ale sa tam nawet bloczki Danger Den

http://www.bluecomp.istore.pl
  
Re: Stosuje ktoś węże tygonowe?
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 00:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EZ_lo
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #91
Posty: 600


[ Osobista Galeria ]




moim skromnym zdaniem nie warto. kilka kolanek nie wplynie az tak drastycznie na wydajnosc ani na estetyke ukladu, zeby przeplacac ~57 zl na metrze. to w sumie jest prawie 150 zl za 2,5m wezy (chyba taki standard zakupow) czyli kilka fajnych dodatkow/bloczek.
a potem nic tylko sie powiesic, jak zechcesz przerobic uklad i okaze sie, ze stare weze nie pasuja na dlugosc ...
  
Re: <EZ_lo> Stosuje ktoś węże tygonowe?
PostWysłano: Środa, 11 Lutego 2004, 21:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Robsonik
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #177
Posty: 63


[ Osobista Galeria ]




Ja mam troche innego typu problem... Kolanka mam w swoim systemie ale tylko na zasysaniu pompy. Generalnie bardzo zalezy mi na przezroczystych wezach... te ktore sa w mojej miejscowosci to porazka i musialem zakupic Eheimy, ktore sa naprawde dobre ale zielono przezroczyste. Mam w ukladnie dodatek UV i te weze psuja mi caly efekt. Masz racje ze w przypadku przebudowy ukladu moze byc problem z ich dlugoscia tymbardziej ze sie zastanawiam nd blokiem na GPU, no i ta cena jednak powala troche z nog...
Ponizej podaje linka do mojej budy...

http://www.dzikie.net/?mode=14&id=54
  
Re: <Piter> Stosuje ktoś węże tygonowe?
PostWysłano: Piątek, 13 Lutego 2004, 23:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wolf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #689
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




Wlasnie....moze wiecie gdzie kupie dobre weze 9/12 za w miara normalna cene....ktore beda przezroczyste...mam juz kupe ultrafioletu w budzie, mialem zamiar jescze zrobic UV WC....
  
Re: Stosuje ktoś węże tygonowe?
PostWysłano: Wtorek, 02 Marca 2004, 12:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NAZIR
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #589
Posty: 115


[ Osobista Galeria ]




Achtung achtung!
Otóż nurzałem się w czeluściach sieci i dokonałem takowego odkrycia:

http://rs.empathy.com.pl/index.phtml?sid=3c225d6ceed088971c0e214672dd4 fea&action=produkt_szczegoly&pid=3400784&k=103319791

Podług moich obliczeń cena wynosi 33,06 zł/m, czyli niemalże za pół darmo...
  
Re: Stosuje ktoś węże tygonowe?
PostWysłano: Niedziela, 01 Sierpnia 2004, 10:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
LordRene_PL
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1348
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam
Jestem nowy tu na forum tzn przegladam je od jakiegos czasu, ale zarejestrowalem sie dopiero teraz. Piszecie ze tygon jest drogi. Nie praeda. Sprawdzcie tu: LordRene
  
Stosuje ktoś węże tygonowe?
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zaręczyny w wellness Ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010