Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> Maleńczuk w playboyu ???
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Maleńczuk w playboyu ???
PostWysłano: Piątek, 13 Lutego 2004, 20:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Soffe_U
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #638
Posty: 108


[ Osobista Galeria ]




Tak sobie czytam lekturę obowiązkową, czyli stare forum Pudelsów i muszę stwierdzić że fajne tam tematy są! A najbardziej spodobał mi się pomysł, aby Maleńczuk zrobił sobie sesje na rozkładówkę playboya...kusząca myśl...
No a tak na poważnie, bardzo zasmuciło mnie zdanie, naszego, kochanego groszka: " zamknąć forum?!? i rzucić się w wir nowych fanów, do których nic nie mam ale nie che mi się z nimi gadać"
(cytat nie jest dokładny w 100%, ale myśl ta sama.) Ale nie tylko o to mi chodzi, wielu "starych" forumowiczów olało sobie to nowe forum albo (podobno nie mają już internetu(?) ), albo o nowym forum jeszcze nie wiedzą...kogo tu oszukujemy? "oszukują nas i siebie samych";)
pełno tu texcików typu "roskręcę/roskręćmy/może sie roskręci to forum"
jesteśmy świadkami , albo chwilwego spadku aktywności klawiaturowej
albo jakiejś śpiączki cholera jasna, sama nie wiem, "pusto wszędzie, teren zapuszczony" :) co sie dzieje z ludźmi, ile jeszcze czasu minie
Dlaczego tutaj już niezagląda pudel albo franek?(franz) ??? Ankieteria się zrobiło "jeno" i tyle...a zreszta sama nie wiem nad czym te moje wywody wkońcu miały być...zaczęłam pisać myśląc o czymś innym a kończę rozżalona...nikt mnie nie zmusza do pisania na tym forum, pretensji do nikogo nie mam ( do groszka też nie bo ten text jest stary, i być moze chodziło o coś innego); tylko chcialabym wiedzieć co wy myślicie o nowym forum, czy są szanse ze dorówna w swojej świetności do tego zamkniętego? czy wielki boom młodszej kadry forumowiczów ( czyli i mne m.in.) to przyczyna słabości tego forum? Co wy myślicie? podyskutujmy wreszcie o takich troszkę gurnolotniejszych tematach (bez obrazy dla innych,bo ja was szanuję bardzo, poraz któryś tam z koleii mówię że wiecie ode mnie więcej ) aha, jeżeli nie podyskutujecie na ten temat (czyli go olejecie) to się nie obrażę, przecież jestem młodsza, a mój temat najwidoczniej nie został uznany za poważny.
najwytrwalszym czytelnikom dziękuje za uwagę i przepraszam za zmarnowany czas,
pozdrowionka wink.gif

  
Re: Maleńczuk w playboyu ???
PostWysłano: Piątek, 13 Lutego 2004, 22:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
scum
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #612
Posty: 145


[ Osobista Galeria ]




od czego by tu zacząć...
forum na heh można jak na razie nazwać jeszcze młodym, więc nie wymagajmy za dużo wink.gif w jakim kierunku się rozwinie? czas pokaże:)
po drugie - uważam, że i tak jest jednym z najbardziej aktywnych na tym serwerze. wystarczy spojrzeć na ilość wątków, odpowiedzi & odwiedzin. numerki mówią same za siebie cool.gif
rzeczywiście można ostatnio zaobserwować pewnego rodzaju zastój, w wyniku którego niemal codziennie wyrastają wątki ankietowe (m.in. mojego autorstwa - biję się w pierś:/). prawdopodobnie jest to spowodowane tym, że wokół zespołu/-ów nic się nie dzieje, a przynajmniej nie codziennie:) jeśli przyjdzie ci na myśl jakiś ciekawy temat, który twoim zdaniem warto przedyskutować - wal śmiało. jeśli o mnie chodzi to nie mam nic przeciwko, chociaż realnie patrząc nie ja tu rządzę wink.gif
aha, co do twojej wypowiedzi na temat słabości forum - wcale nie uważam, żeby było słabe...wręcz przeciwnie crazy.gif cały czas się rozwija.

to tyle.
  
Re: <Soffe_U> Maleńczuk w playboyu ???
PostWysłano: Piątek, 13 Lutego 2004, 23:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




Forum moze i jest mlode, ale chyba wszystkich watkow nie przeczytalas. Np. pierwszego. Wyniklo w nim, ze nie ma sensu rozwodzic sie nad tym dlaczego tamto forum bylo takie a nie inne, dlaczego bylo zamkniete a , co z tego wynika, czemu Fdh tu prawdopodobnie nie zaglada (a na pewno nie pisze).

Co do mojej wypowiedzi.
Przyjrzyj sie dokladnie staremu forum a zauwazysz wiele ciekawych wypowiedzi, pisanych glownie przez tzw. anonimow (Ich nicki sa czarne a nie niebieskie albo zielone), ktore robily niezly syf na forum. Niektorzy ublizali zespolowi, inni, przyzwyczajeni do bzdurnych dysput na komentarzach onetu, robili straszny balagan i chamstwo bez ladu, skladu i sensu. Nie mowie juz o rozmowach sprowadzonych do odziezy Macka w Idolu. To mnie lekko irytowalo, bo w gaszczu fajnych, ciekawych watkow, pojawialo sie coraz wiecej 'pokemonowych'. Zreszta Franz podal to jako powod zamkniecia forum.

Pozatym zamkniecie forum Pudelsow jest bliskie historycznie przeniesieniu na inne forum zespolow Kazika Staszewskeigo. Obserwowalem ta przerpowadzke Szkoda gadac, co sie zaczelo tam dziac (conajmniej jeden watek na godzine rozwijany do astronomicznych rozmiarow, z czego o Kaziku bylo moze 10%, mase pyskowek, klotni, fobii). Na bank pamieta to Mike i Kowal. Bardzo sie obawialem, ze to samo sie stanie po przeniesieniu forum Pudelsow a bardzo tego nie chcialem. Dobrze przewidzialem, ze sklad ludzi udzielajacych sie znaczaco sie zmieni. Na szczescie nie zakwitlo tu takie chamstwo, jakiego sie obawialem.

Co do ilosci pisanych watkow i postow, to jestem pewien, ze to forum jest zywsze od poprzedniego. Fakt, ze jest tam optycznie wiecej watkow, tematow, ale trwalo ono kilka lat. Z codziennych obserwacji moge powiedziec, ze tu sie wiecej dzieje. To nie ma nawet jeszcze chyba pol roku crazy.gif

I tez chcialbym, aby Pudelsi i Twisci sie tutaj udzielali. To mile bylo. Jesli ktos z Was, poza Lalusiem, czyta, to niech da znac wink.gif
  
Maleńczuk w playboyu ???
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010