Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep) Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <noe> Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam s
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Marca 2004, 11:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin

Użytkownik #1

[ Osobista Galeria ]

Kiedy beda i kiedy beda... Mate ma rodzine, prace, itp. Podziwiam go, ze w ogole tak rzetelnie podchodzi do sprzedazy blokow wodnych. W koncu promuje nasz kraj swoim wyrobem :)

Re: Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Marca 2004, 13:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
noe
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #63

[ Osobista Galeria ]

Racja... Przepraszam zachowałem się jak gówniarz... to się więcej nie powtórzy ;))

PostWysłano: Poniedziałek, 01 Marca 2004, 16:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mate
MCS.pc.pl

Użytkownik #8

[ Osobista Galeria ]

Sprawa wygalda tak: bloki sa robione (pewnie nawet teraz :) ) i powinny byc do konca tygodnia, nie wiem jak wyrobi sie polernia, jak dojadą wkręty, usczelki i inne elelemnty dodatkowe, ale robie wszytko zeby było na czas, poniewaz do tego Nuka sprayer bedzie przykrecany na wkrety z towrzywa a te jadą do mnie z zagranicy... Co do bloków na gpu/chipset to blok bedzie fajny i dosc nietypowy (jezeli chodzi o top) :) co jescze...acha co do przepływomietza to sprawy sie klarują i byc moze przy nastepnym wolnym terminie wejde na maszyne i zrobie troche szt. ale to jescze przyszłosc i zobaczymy jak to sie potoczy...

PostWysłano: Poniedziałek, 01 Marca 2004, 17:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wolf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #689

[ Osobista Galeria ]

Mate :
acha co do przepływomietza to sprawy sie klarują i byc moze przy nastepnym wolnym terminie wejde na maszyne i zrobie troche szt. ale to jescze przyszłosc i zobaczymy jak to sie potoczy...

Dobrze byloby gdyby mial on jakies cos co mierzy przeplyw wody i po kabelku przekazuje info do np plyty glownej.. lub jakiegos kontrolera...

Re: <Wolf> Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam
PostWysłano: Poniedziałek, 01 Marca 2004, 18:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #2

[ Osobista Galeria ]

do podlaczenia pod ktorys z wolnych gniazd od wentyli na mobo z pomiarem predkosci obrotowej :)

PostWysłano: Wtorek, 02 Marca 2004, 03:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh

Użytkownik #3

[ Osobista Galeria ]

zgodnie z zyczeniem dodalem autologin na stronce

PostWysłano: Wtorek, 02 Marca 2004, 12:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #235

[ Osobista Galeria ]

Tassadar :
zgodnie z zyczeniem dodalem autologin na stronce

Podziękował. :)

PostWysłano: Sobota, 06 Marca 2004, 15:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Misyo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #535

[ Osobista Galeria ]

Mate a co bys powiedzial na wrzucenie sprayera do nukleonow reagującego na UV? Do tego 2 diody UV i na prawde fajnie by to mogło wyglądać....

Pozdrawiam

PostWysłano: Sobota, 06 Marca 2004, 21:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mate
MCS.pc.pl

Użytkownik #8

[ Osobista Galeria ]

jezeli zamowie cala plyte 2x3m to nie ma problemu ... ale wyjdzie z tego 5 tys sprayerów :)

PostWysłano: Niedziela, 07 Marca 2004, 22:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
noe
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #63

[ Osobista Galeria ]

Mate daj więcej zdjęć nowego nukleona... w szczególności wersji z wtykowymi szybkozłączkami 12/14/12 ;)) świetnie to musi wyglądać
i co z CFD? w końcu odzyskałeś z nimi kontakt czy dalej olewka?

PostWysłano: Czwartek, 11 Marca 2004, 00:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
noe
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #63

[ Osobista Galeria ]

Jeszcze jedno pytanie...
W dziale tuningu/modowania dało by się wprowadzić oploty na kable z zasilaczy? kurcze szukałem czegoś takiego ale nigdzie w polsce nie można tego kupić... jedynie zagranicą trafiłem na www.performance-pcs.com i bodajrze na www.jab-tech.com
kojarzy mi sie coś że revoletc ma coś takiego w swojej ofercie... więc skoro sprzedajecie wyroby tej firmy to może by i to wprowadzić

PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 10:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mate
MCS.pc.pl

Użytkownik #8

[ Osobista Galeria ]

a jak oceniacia dzialanie sklepu... koszyk, navigator, podział na kategorie itd...

Re: <Mate> Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam
PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALF
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #469

[ Osobista Galeria ]

nawigator jest fajny. możnaby rozdzielić pojemniki i chłodnice na dwie kategorie, bo jest ich już chyba na tyle dużo by były osobno

PS. dołączam się i ja do koncertu życzeń ;) czekam z niecierpliwością na bloczki HDD

pozdr

PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 12:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
yaroslavv
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #487

[ Osobista Galeria ]

Nie wiem czy komuś to jeszcze przeszkadza, ale można by kategorie posortować alfabetycznie. W sumie nie wiele a menu stało by się bardziej czytelne.
Pozdrawiam.

PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 12:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Misyo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #535

[ Osobista Galeria ]

A ja bym dodał jeszcze do forum "szybką odpowiedź". Czasami chce sie szrajbnąć ze dwa zdania.. i po co wchodzić w kolejną stronke...

A jeśli idzie o sklep. Niedawno robiłem zamówienie (dzisiaj chyba powinno dojść). Fajnie by było, gdyby po złożeniu zamówienia była możliwość sprawdzenia statusu. Jakiś numer zamówienia też by sie przydał. O statusie to mam na myśli czy jest w realizacji, czy może paczka już wysłana. Z Twojej strony nie było by roboty dużo (po prostu paczka wysłana klikasz buttona) a klienci mieli by wrazenie ze kontrolują sytuacje...

hehe ze niby mają kontakt z bazą ;-)

Pozdrawiam

PostWysłano: Piątek, 12 Marca 2004, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mate
MCS.pc.pl

Użytkownik #8

[ Osobista Galeria ]

Nie mam takiej możliwośći techniczej ... system realizacji zamówień nie jest w żaden sposób powiazany z systemem sklepu... moze cos sie w tej kwestii zrobi ale to bedzie wymagało napisania specjalnego programu a ja nie jestem programistą i sie na tym nie znam.

PostWysłano: Sobota, 13 Marca 2004, 00:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemar
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #72

[ Osobista Galeria ]

Ze swojej strony moge dodac ze nawigator jest jak najbardziej przydatny, tylko moglby tak denerwujaca nie migac :/

EDIT: hmm, czyzby nawigator zostal zlikwidowany?? cos dzis go nie widze... confused.gif

EDIT2: ups...pojawil sie shock.gif i o dziwo juz nie mruga biggrin.gif

PostWysłano: Niedziela, 14 Marca 2004, 13:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Misyo
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #535

[ Osobista Galeria ]

A ja sie bede nadal upierał przy okienku "szybka odpowiedź" na forum...

PostWysłano: Niedziela, 14 Marca 2004, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin

Użytkownik #1

[ Osobista Galeria ]

Przesunalem watek tam, gdzie powinien byc. Odnosnik pozostal na poprzednim.

Misyo :
A ja sie bede nadal upierał przy okienku "szybka odpowiedź" na forum...

Byla kiedys taka opcja i zostala ona zmieniona na funkcje Odpowiedz, ktora znajduje sie przy kazdej wiadomosci.

Re: <Misyo> Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam
PostWysłano: Niedziela, 14 Marca 2004, 14:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>

Użytkownik #2

[ Osobista Galeria ]

szybka odpowiedz, sama nawzwa brzmi jakby byla stworzona dla spamerow, a takich my tutaj nie chcemy smile.gif smile.gif smile.gif

Propozycje zmian w mcs.pc.pl (strona i sam sklep)
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 2 z 3  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonattorby papierowe z nadrukiem
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010